Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
11. apr 2010

chuda...ale to sa asi vsetky deti tak skazili.my sme si tolko nedovolovali.sice aj my sme mali vykvety v triede ale inak sme boli vcelku slusny...ale teraz to len papuluje,ohovara,nadava a zle to robi...ach jaj... 😒

a aky si mala vikend?

megynka
12. apr 2010

dobré ránko 😉
mata tak som tu až teraz ráno, večer mi to obsadil mm 😠 víkend taký obyč, som bola vonku so psom, učila sa, prala, upratovala, bola na nákupe, ešte že navaril drahý 😉 a je po víkende a teraz zasa v práci, ale si beriem v piatok dovolenku, tak hádam 4 dni vydržím, a možno aj vo štvrtok si vezmem dovolenku

ejasmeja
12. apr 2010

dobre ranko! ako sa dnes mate? ja "opuchnuto" 😀 teda asspon moje nohy... inak celkom fajn 🙂

m.a.y.a.
12. apr 2010

ahoojte 😵 😵 aky bol vikendik?? mne uz pomaly ustupuju nevolnosti uz len tak jeden krat to tyzdna ma nieco postretne ale potom ma zase trapi ci je vsetko OK ale dufam ze ano 🙂 🙂

eja: ale sa ti to krati ze?? vybavicka pripravena??? my sa uz obzerame ze kde co a za kolko ..... 🙂

mata: ked si pisala ako si mala poslednu poradnu tak som skoro padla ze aky brutus pristup!!! ja vzdy ked pridem tak pokeciame co a ako a sono je samozrejme ze ci je vsetko OK, buduci tyzden nas caka prve velke sono a ide so mnou aj mm tak som zvedava ci uz bude vidno co to bude sme moooc zvedavi !!! ale to asi kazdy, zatial sa mu prihovarama v muzskom rode tak uvidime ci mame spravnu domienku.

meganyka: tak teba velmo obdivujem ze ides adoptovat baby vela stastia prajem aby ste mali super babo a boli konecne komplet rodinka, (keby sa nam nedarilo neviem ci by som to urobila, skor asik nejake zvieratko domov) takze klobuk dole ste dobri ludia a dedicky vas potrebuju, tak sa drzte a vela stastia 😵 😵

a co ostatne babenky?? co noveho ??

megynka
12. apr 2010

maya, ahoj 🙂 my už zvieratko máme, máme akvárium a labradorku 😀 ja už ďalšie zvieratko nechcem 😀

mata1001
12. apr 2010

eji ahoj...vylozit nohy a odychovat !!! 🙂

mayka no co uz mam narobit s takym dr.on ma strasne vela pacientiek a nevie kde mu hlava stoji,sice to ma nemusi zaujimat no nie???
utz robi aj mne skoro kazde 2tt.ale aspon ma vysetril minule.
a vy co by ste chceli?chlapceka ci dievcatko.a tie nevolnosti som aj ja tak mala ze cca do 12 tt a potom to ustupovalo
a teraz to je uz ok.klop klop klop.a vobec sa tym netrap ze uz ti ustupuju lebo niekto ich nema vobec a vsetko je ok.keby nieco nebolo ok tak dr ti urcite povie.
a co sa tyka vybavicky ja si to strasne uzivam...pripravy,kupa veci...ja uz pomaly zacnem prat a zehlit podedene vecicky len cakame na komodu aby som to hned ukladala namiesto...su to krasne pripravy a zelam ich kazdej jednej babulke aby si to vedela vychutnat tak ako ja.

mata1001
12. apr 2010

mayka a uz ti narastlo trochu brusko?ved daj foto do albumu.sme zvedave... 🙂

m.a.y.a.
12. apr 2010

mata: ja som s mojom gyn velmo spokojna a sestricka vzdy pokecia poradi noo rada tak chodim a hlavne teraz.
brusko mam hlavne ked sa najeme vtedy ani gombim zapnut nemozem ale mam opasok a ten povolim inac by mi gate padli a schudla som 4kg tak dufam ze to pojde uz len hore. ale gate nosim este svoje sice jedny som uz dala bokom tie ma brutal talcili. 😀 😀
nam je to jedno co by to bolo ale syncek by potesil hlavne mm tak uvidime 😵 😵 mena mame vybrate aj aj, tak neriesime, len ta vybavicka akej farby by bola vhod tak uvidime a veru je to super pocit my sme tiez co to kupili v tescu super ceny maju a kociky pokukavame po nete ale asi polsko to isti a tak pomaly nam to ubieha
xixi komodu mame my taku velku s mm tak ju budem musiet vyprazdnit a nechat krpcovi len to vsetko pomestit 😠 😠
a co vy kocik vybraty?? ci este vahate ci to bude ozaj chlapcek lebo 80% je malo na istotu.

m.a.y.a.
12. apr 2010

xixi foto sme este nerobili ale ked sa urobi hodim do albumu 😀

mata1001
12. apr 2010

nam sa paci cerveny kocik...taky co mam v albume.a vecicky - ja si nechavam zadne dvierka a nakupujem len v neutralnych farbach co ak...ale zatial som toho vela nenakupila.nechcem to prehanat a potrebujem si tie vecicky najprv nejak zoradit a porobit v nich poriadok-ulozit a to co mi chyba tak dokupim.nechcem kupovat zbytocnosti.takze tak...
co sa tyka nohavic pre mna tak ja som najradsej v teplakoch,ale mam aj take slusne k lekarovi.a do leta si musim obstarat nejaku suknu a saty.jedno letne tricko uz mam.ale to je take univerzalne to mozem nosit aj po porode.
a priberat zacnes - neboj.ja som doteraz pribrala 6 kil. 🙂

ejasmeja
12. apr 2010

Mayi, uz nakupujem o 106 🙂 ale kociar este nemame. dnes som kupila ekologicke prasky na pranie pre babatkovske vecicky a aj mydlove orechy, nechcem prat v chemikaliach... tak uz postupne vsetko chystam, poperiem, pozehlim, sebe veci do porodnice... no je to vesele... 🙂

Mati! ze nohy hore! a kedy? 😀 ale snazim sa, neboj, uz je to troska lepsie. chodim k nasej dule aj na lymfodrenaz a to mi dost pomohlo.

co mate novy vy dievcata?

Megynka, idete si adoptovat dietatko? to je uzasna sprava! drzim palce! tak ak mas chut, napis mi o tom IP, rada si precitam 🙂

majuska7979
13. apr 2010

dobre ranko babule tak ja som nejako pred ovu, podla krcka je tu co nevidie, dnes vecer zajtra podla teplotky no neviem neviem 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

megynka
13. apr 2010

dobré ránko, majuska tak hor sa do toho 😉 nech sa to podarí 🙂

majuska7979
13. apr 2010

megynka no drzkaj mi palceky lebo tento mesiac nam to musi vyjst inak ideme do dr v maji a to sa mi moc nechce 😅 😉

megynka
13. apr 2010

joooj budem držať hrozne moc palce 😵 ja budem asi musieť ísť budúci týždeň tiež na kontrolu, som brala nejaká antibiotiká tak sa musím objednať na kontrolné stery ☹

mata1001
13. apr 2010

ahojte... 🙂

megynka
13. apr 2010

ahoj mata, ako máš? 🙂 ja pracovne ☹ ale má teraz prestávku, pijem kávičku 🙂 jaj som čítala ako už chystáš pomaly výbavičku, ja už to mám pomaly v hlave nachystané, že kde bude postieľka a kde naukladám vecičky, len to malé škvŕňa musím ešte splašiť 😀

mata1001
13. apr 2010

megy ahoj.ano aj ja mam v hlave nachystane ze kde co bude,len to zrealizovat...ale ved pomalicky sa dalej zajde...
a neboj -moja kolegyna vzdy hovorieva ze vsetko ma svoj cas,netreba nic nahlit.aj vy sa dockate...
vychutnaj si kavicku...a ved uz pomaly treba obedovat a potom kavu pit...ty to mas prehodene? 😀

megynka
13. apr 2010

mata ja som už obed zlupla,len sa tak zaprášilo 😀 ale ráno to mám naopak, najskôr káva a potom raňajky 😀 si vytrpí ten môj žalúdok ☹ ale mne ráno nechutí jesť keď vstanem a bez kávy by som sa asi ani neobliekla 😀

mata1001
13. apr 2010

ja som zas kavu nepila vobec a ani teraz nepijem...

a inac co mas nove?ake mate pocasie?

megynka
13. apr 2010

počasie otras,zamračené sem tam spŕchne 😠 už sa teším po obede na venčenie psa,zasa bude ako prasa a možno aj ja 😀 inak mi roztrhla záclonu v kuchyni ani neviem kedy až včera som si to všimla 😠

mata1001
13. apr 2010

no to nepotesi...a akeho mate psa?
aj u nas je zamracene a prsi od rana... ☹ ☹ ☹

megynka
13. apr 2010

máme labradorku, už nám vydlabala niekoľko dier do steny a vyhrýzla dvierka na linke, ešte že je linka stará a ideme ju meniť 😀 si s ňou užijeme ale je to naše mimino nateraz a nedali by sme ju za nič na svete 😵 je hrozne prítulná, viac ako mm 😀

mata1001
13. apr 2010

chudak mm keby toto cital.co tu pises 😀 no ale ked ti rozhryzie novu linku tak to ta urcite nepotesi...vsak? 😉

megynka
13. apr 2010

no to nie, ja ale k tej linke pre istotu kúpim hneď aj náhradné dvierka 😀 ja s ňou vybabrem, hádam ju to prestane baviť 😠

mata1001
13. apr 2010

nahradne dvierka 😀 😀 😀 😀 😀 vies co?kup si hned dve linky a mas to vybavene 😀 😀 😀 😀

megynka
13. apr 2010

tiež dobrý nápad, len kde tú druhú linku uskladníme 😀 a vieš čo , najlapšie bude kúpiť dve rôzne, budeme mať každého pol roka novú kuchyňu 😀 no veď sa ja dosmejem 😉

megynka
13. apr 2010

mm hovorí, že to stou labradorkou máme taký suchý nácvik na dieťa 😀 no som zvedavá, či mu bude dieťa ohrýzať nábytok 😀 , sa bojím čo na to povie tá sociálna pracovníčka keď príde na návštevu kvôli tej adopcii, sa fakt asi dosmejeme 😒

mata1001
13. apr 2010

mojka vtedy dajte psika prec.ked vam ta pracovnicka uvidi tu dohryzenu linku,roztrhanu zaclonu no neviem neviem...

megynka
13. apr 2010

no musím to dať do poriadku 😉 a psa potom asi zatvorím rýchlo do skrine 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre