Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
14. apr 2010

jaj eji ja som myslela ze sa ma to pytas.boze som šišo...a kolko stoja tie antibakt.?a su podobne ako tie obycajne?

ejasmeja
14. apr 2010

megy, su to tie anionove a maju aj intimky, ak by si chcela. ja si ich asi dokupim koli tomu, ze chodievam plavat, tak pre istotu... nepotrebujem teraz pred porodom nejaku mykozu... inak vies, ze mykoza moze sposobit neplodnost? a da sa jej krasne predchadzat upravou stravy. mas o tom info? lebo mne to lekar nepovedal a to som mala velmi casto mykozu. ani o dalsich jej rizikach ma neinformoval a ani o sposobe, ako jej mozem predchadzat. musela som si to po dost zavaznych zrdavotnych komplikaciach vyhladat vsetko sama...
este stastie, ze sa mi podarlo otehotniet...

mati, nepamatam kolko stoja, ak najdem blok, tak ti napisem.

mata1001
14. apr 2010

jaj tak ho nehladaj kvoli mne.ved aj ja si idem kupit.tak sa opytam...ale diky

ejasmeja
14. apr 2010

pytaj si antibakterialne anionove. ale je dobre mat na noc aj tie obrovske klasicke poporodne vlozky aspon na zaciatok. alebo tie anionove nie su moc velke

mata1001
14. apr 2010

eji budem koncit.idem cvicit.pa a pekny dnik.ale este dneska sem nakuknem. 🙂

pa megy... 🙂

ejasmeja
14. apr 2010

pa a prijemne cvicenie 🙂

megynka
14. apr 2010

eja, ja mám mykózu len občas, skôr tak po antibiotikách niekedy, ale viem že by sa mala upraviť strava, nejesť sladkosti, no ja sladké mám strašne rada ☹ skúsim si ich kúpiť ako prevenciu, hádam neuškodia

ejasmeja
14. apr 2010

megy, ja som tiez mala "iba" obcas, tiez po antibiotikach a skoro som na to doplatila (este stale nemam vyhrane, ale snad sa to nebude zhorsovat). a sladke mam tiez rada, ide skor o mieru nez o to, aby si sladke celkom vylucila. horsie posobi kravske mlieko v cerstvom stave. ak uz mliecne vyrobky, tak prekvasene, tie naopak posobia pozitivne - kysle mlieko, jogurty. a kozie mlieko a syry su vyborne, ti kludne mozes.
a ak budes musiet brat antibiotika zas, tak urcite si zabezpec aj laktobacilov - su aj ustne a vaginalne tabletky, ale najlepsia je prirodzena forma - jogurty, kyslomliecne vyrobky, tvaroh, acidko...
no a este nie su vhodne potraviny, ktore organizmus prekysluju.
a vyborna je redkvicka, ta ma anitimykoticke posobenie.
teraz ti vsetko nevymenujem, co je potravina prekyslujuca a co naopak zasadita, tak da sa to najst na nete.

megynka
14. apr 2010

eja, díky moc za informácie, si to ešte teda naštudujem 😉 ďakujem

ejasmeja
14. apr 2010

megy, zamalo, dufam, ze ti to pomoze 🙂
ja si stale musim pripominat, ze co ano a co nie... 🙂

mata1001
15. apr 2010

caute baby dneska som tu len na chvilu,lebo sa idem flakat.... 🙂

u nas stale prsi ach... 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

alicag
15. apr 2010

ahojte všetky 🙂
kočky tie anionove vložky sa daju kupit len po internete ?kde ste ich kupovali?

ejasmeja
15. apr 2010

ahojte!

Alicaq, tie vlozky som u nas kupila v predajni zdrabej vyzivy - Bio- (Eko-) obchod tusim. tam maju tiez taketo veci. tak zalezi odkial si, mohli by to mat v podobnom type predajne alebo v zdravotnickych potrebach alebo aj v lekarni.

ejasmeja
15. apr 2010

Mati, kam sa ides flakat? aj u nas leje ako z krhly, sa mi nikam nechce ist....

alicag
15. apr 2010

ejasmeja dik 😉

ejasmeja
15. apr 2010

zamalo 🙂

mata1001
15. apr 2010

ahojte...

eji bola som u kamosky trochu poklebetit 🙂

megynka
15. apr 2010

mata, tak tebe už nestačí poklebetiť tu s nami 😀 ale jasne aj kámošky treba kuknúť 😉 a čo dobre ste si pokecali? my sme si dnes kúpili nové rybičky do akvária, sa z nich teším 🙂 zajtra mám dovolenku tak sa budem trošku učiť, v sobotu mám tú skúšku

ejasmeja
15. apr 2010

ahojte! megynka, aj ja chcem akvarko, uz to nase stare dosluhuje, cakam kedy sa rozpadne... 😀

lubik30
15. apr 2010

ahoj babule 🙂 ako sa máte?...eji ešte sa kotúlaš??? 🙂

ejasmeja
15. apr 2010

ahoj Lubik, cim dalej tym viac 😀

lubik30
15. apr 2010

eji rozprávali ste o anionových vložkách...myslíš že nie sú škodlivé???-možno je to blbá otázka ale mne sa zdá že ma po nich príšerne bolia vaječníky a tak...možno to má niečo do seba ale myslím si že to asi nie je ktovie čo ked tam je ten prúžok... 😒

lubik30
15. apr 2010

a ako sa cítiš? ja sem akosi nestíham chodit,som rada že som ta tu stihla... 🙂

ejasmeja
15. apr 2010

Lubi, myslim, ze nie su skodlive, zeny si to chvalia. ale moze to byt reakcia, ak mas nejaky zapal alebo podobne. ja som si ich kupila do porodnice, nemam odskusane na vlastnej kozi, ale chystamm sa kupit si intimky, tak uvidime...

a citim sa celkom fajn, az na tie otrasne opuchnute hohy... 😀

ejasmeja
15. apr 2010

hehe! ze hohy! nohy to mali byt 😀

lubik30
15. apr 2010

eji ja mám doma aj intimky a aj tie večšie ale neviem...nejako sa mi to nepozdáva...
a ty máš čo ešte nové?

ejasmeja
15. apr 2010

no oni by mali fungovat tak, ze pritahuju bakterie, ktore maju prevazne kladny naboj a tym padom ta ich zbavuju, tak neviem...
ja nove? hm,... co ja viem? periem veci pre maleho, aby mal uz nachystane a aj ked som na materskej, musim ist do roboty ☹
sa mi taaaak nechce...

a co ty?

lubik30
15. apr 2010

ja nič...akosi nič nestíham,do roboty ešte chodím a je jar tak mám menej času na PC...
pošlem IP.

ejasmeja
15. apr 2010

dobre, cakam teda. tiez uz nemam tolko casu na net a bude ho este menje coskoro... 🙂

lubik30
15. apr 2010

dobrú noc 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre