Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
24. máj 2010

ahojte babulky...ako sa mate?my sme menili okna a malovali tak som tu moc nebola minuly tt.ale docitam vas...
dneska idem do poradne,tak poobede sem nakuknem ci tu niekto je.uz by som si s vami aj popisala len vacsinou sa obchadzame.
tak vam prajem pekny slnecny usmiaty dnik... 🙂

camelco
24. máj 2010

ahojte baby ... tak ako? cez vikend mi akosi nevysiel cas sa prihlasit - prerabka bytu, tak aspon teraz ked mam kusok casu v praci 🙂

mata1001
25. máj 2010

caute baby ste tu niektora?

m.a.y.a.
25. máj 2010

ahojky vidim ze sa pravidelne obchadzame 😀 😀

mata1001
25. máj 2010

ja som tu
🙂

m.a.y.a.
25. máj 2010

mata ty si tu ako inventar 😀 😀 ako sa mate?? vsetko OK?, doma uz poriadok po malovke a tak??

mata1001
25. máj 2010

mayka veru ja som tu stale...
ano konecne upratane a dosla nam aj nova manzelska postel a pojdeme si uz pre postielku....
a ty ako?

lubka0506
25. máj 2010

ahojte 🙂

lubka0506
25. máj 2010

tak čauko ☹

megynka
27. máj 2010

dobré ránko babule
ja totálne nič nestíham, tak vás aspoň pozdravím, zajtra mám dve skúšky v ZA a v sobout jednu v BB, už som ulietaná jak blázon nestíham sa učiť, v práci máme kontrolu z BA tak ešte nervy naviac, včera som rovno z práce letela na prípravu k adopcii, no nestíham, ale skupinová príprava nám už skončila a teraz budeme chodiť už individuálne, zajtra mám dovolenku, no a 1.6. - na deň detí si ideme konečne pre recepty na ivf, len ms ešte nikde, minulý mesiac prišla o týždeň skôr a tento bude ako naschvál asi meškať

majuska7979
27. máj 2010

ahojte babule
chcem oznamit ze mam druhy tehu test pozitivny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 kuk moj album

megynka
27. máj 2010

majuska gratulejem 😵 😵 😵 teším sa s tebou a hrozne moooooc ti to prajem, držím palčeky aby sa to krásne a bez problémov vyvíjalo a aby si sa mohla tešiť z krásneho tehuľkovania a potom z nádherného dieťatka 😵

katka.he
27. máj 2010

ahoj megynka..ako sa mas?

majuska7979
27. máj 2010

megy dakujem 😵 😵 😵 😵

megynka
27. máj 2010

ahoj katka, nestíham 😀 ale nič 😀 dnes ráno som sa zobudila a rozmýšľam že aký je deň a ani som na to neprišla 😀 musela som sa spýtať manžela 😀 už som z toho na prášky 😀 škola, práca, psychologická príprava a zachvíľu začínam IVF a ty ako?

katka.he
27. máj 2010

ja som na tom podobne... 😀 len s tym rozdielom ze ja som sa tuto otazku pytala manzela este vcera 😀 😀 😀 ... tiez toho mam akosi vela a hlavnr v robote sa toho nakopilo... 🙂 .. ja ocakavam mrchu na dalsi tyzden..

camelco
30. máj 2010

cafte babule 🙂
dlho som sa neozvala, ale vidim, ze je tu nejako pusto ☹ vsetky 30 sa stratili ?

megynka
30. máj 2010

ahojte 😉 tak som porobila skúšky, ale ešte ma jedna čaká, 12.6. a 12.6. budem začínať asi aj stimulku, tak to bude pre mňa významný deň, ale už to teraz nebudem mať také natrieskané, tak si konečne vydýchnem 🙂 v utorok ideme do centra pre recepty na injekcie a poobede máme ďalšie sedenie s psychologičkou kvôli adopcii, keby sa nám tak podarili dve bábená naraz to by bolo super 😵
dnes som len oddychovala a vy ste ako víkendovali?

lubka0506
30. máj 2010

...ahojte 🙂 ako víkendujete? ja sa priznám že som vás nestihla prečítat,u nás bola burka potom som glančila auto a potom som lenošila. 🙂
nové nemám nič od štvrtku pichám a zajtra musím volat doktorke... 🙂 ozaj mám v piatok ideme na výlet do Krkonoš... 😵 😵 😵 teším sa ale tá cesta...
megy ty si dobrá ty to zvládaš,bodaj by sa ti zadarilo aj jedno aj druhé... 😉

megynka
30. máj 2010

lubi ahoj, tak nech sa vám výlet vydarí 😉 my sme si urobili taký neplánovaný výlet včera, manžel ma viezol do Banskej na skúšku, išli sme skoro ráno tak cesta v pohode, ale naspäť bol uzavretý Šturec a museli sme si urobiť zachádzku cez Donovaly a ešte bola uzavretá aj diaľnica od Bytče, tak spiatočná cesta sa nám predĺžila 😠

lubka0506
30. máj 2010

...to ste mali íst aspon do Bytče na zmrzlinu,nebola si na Elán a na otvorení dialnice???

camelco
30. máj 2010

ahojte 😀

megy tak blahozelam ku skuskam, a drzim palceky na toho 12.6. a nech ta stimulka a IVF bude uspesne 🙂
uz ste predtym absolvovali IVF alebo je to prvykrat

janemari
30. máj 2010

Ahojte,nehnevajte sa ze vam sem lezie ale to je tema aj pre mna 🙂

ahoj megynka zase sme sa stretli 🙂

megynka
31. máj 2010

dobré ránko 😉

lubi neboli sme ani na diaľnici ani na Eláne, ja som bola rada že mám voľno po tých skúškach, išla som domov a spala som 😀

camelco, ideme už na 4ivf a naše posledné, tak sa musí podariť 🙂

ahoj janemari, čoskoro sa stretneme v téme s tehuľkami, ale aj tu sú tehuľky, fajn kočky, tak sa pridáme k nim 😉 🙂

katka.he
31. máj 2010

ahojte dievcence...tak ako sa vam dari?

camelco
31. máj 2010

ahojte babulky 😀
megy tak to drzim palce, kedy mate naplanovane IVF? ........... inac ako sa vam dari?

megynka
31. máj 2010

camelco, zajtra ideme pre lieky a 12.6. začínam stimulku, mám dlhý protokol tak budeme končiť niekedy v polovici júla 😉 som rada že zajtra nemusím do práce a ešte máme zajtra poobede sedenie s psychologičkou kvôli adopcii

camelco
31. máj 2010

megy tak drzim palce nech vam to vsetko vyjde 🙂

megynka
31. máj 2010

camelco ďakujem, ja tiež držím palce tebe a dúfam že tento rok budeme tehuľky a budúci rok najšťastnejšie maminy na svete 😉

janemari
1. jún 2010

megynka samozrejme ze budeme tehulky 😉 aj ked nie najmladsie ale budeme 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre