Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
18. aug 2010

ahojte 🙂 tak ako,?? čo je nové? ja nemám nič...asi pojdem v piatok na tú krv do MT ale neviem či ma pustia z roboty... ☹ uvidím...
a ešte nedá sa mi sem dostat lebo moj PC je okupovaný...sú prázdniny a prázdninári... 😒

janemari
18. aug 2010

@zibi a ked si mala pozitivne testiky nesla si k dokine?

zibi
19. aug 2010

@janemari nesla som lebo som chcela trochu pockat a potom som dostala mrchu 😠

zibi
19. aug 2010

@janemari ty ako si dopadla..?si tehu?joj velmi ti drzim palce.. 😉

lubka0506
19. aug 2010

ahojky 🙂 konečne je tu piatok ...ja mám dovču a idem do MT. Mrcha prišla ale nejaká čudná...včera a dnes už nič... 😒 Inak nič nové...papa a krásne sny...

lubka0506
21. aug 2010

ahojček 🙂 baby téda vy sem vobec nepíšete!!!...posúvam tému dopredu,lebo nás zrušia 😖 dobrú noc a peknú nedelu 😵

annamary27
21. aug 2010

@janemari ahoj,ako sa máš,dávno som o tebe nečítala. 🙂

lubka0506
22. aug 2010

@annamary ahoj mám sa celkom dobre...boli sme v CAR v Martine a inak nové nič. Mrchu mám nejakú rozhádzanú.
želám vám krásnu slniečkovskú nedelu... 😵

zibi
22. aug 2010

ahojte baby..
tak zacinam novy cyklus uvidime co prinesie ale som optimistka 😉

janemari
22. aug 2010

Ahojte tak ja mam nove len to ze zacinam v zivote od znova.

zibi
23. aug 2010

@janemari ako to myslis? 😒

megynka
23. aug 2010

no veď to, janemari píše taaaaaaak záhadne, ale v inej téme to už prezradila, však kočka?

mata1001
23. aug 2010

ahojte zienky...ako sa tu mate?co nove? 🙂

megynka
23. aug 2010

jéj ahoj mati 😉 ty ako? a Adamko ? gratulujem k drobčekovi 😵 idem hneď mrknúť fotky do albumu ak dajaké sú 😉

megynka
23. aug 2010

@mata1001 Adamko je krásny 😵 a má aj krásne nožičky 🙂 😉

mata1001
23. aug 2010

ahoj megy...ja uz v pohode.
maly je super,zlatucky,iba spinka a papa (klop klop klop- aby som nezakrikla) a sem tam si aj poplace.v stredu ideme do poradne tak uvidime kolko sme pribrali.uz poriadne narastol za ten mesiac.
a dakujem za gratulaciu.
a ty ako?co nove?

mata1001
23. aug 2010

@megynka nozicky?to po mame 🙂

megynka
23. aug 2010

ja som po neúspešnom 4 ivf, nekonal sa ani ET, už na to kašlem, zaradili nás do poradovníka na darcovské vajká, ale ja už toto vzdávam, teraz sme ukončili prípravu na adopciu a čakáme na zaradenie do poradovníka, no sme takí veční čakatelia zdá sa 😀 ....tak to máš dobré miminko, len nech mu to vydrží a nech poslúcha maminu veľmi dlho 🙂

mata1001
23. aug 2010

ach to mi je luto..a viete nejaky dovod preco to uz znova nevyslo?kde je chyba?tak by som vam to priala,aby ste mali doma maly uzlicek stastia...

megynka
23. aug 2010

no vychádza to tak, že tento krát boli všetky odobraté vajká zlé, bez genetickej informácie....už to nechávam na osud, ak bude tak bude a ak nie tak nie, už som s tým maximálne vyrovnaná.....teraz mám také pokojné obdobie 🙂

janemari
23. aug 2010

V podstate vsetko ok. 😉

mata1001
23. aug 2010

viem ze je to tazke ale skus si najst nejaku zalubu a nemysli na to.ja neviem napr.-zacni chodit na aerobic alebo bicyklovat,korculovat....a mozno ostanes tehu raz dva...

megynka
23. aug 2010

@mata1001 ja mám záľub 😀 ani to všetko nestíham, ale moja najväčšia záľuba je naša labradorka 😵 ....fakt mi je teraz fajn, no teda až na to že som totálne prechladnutá 😒 , asi si vypíšem zajtra dovolenku do konca týždňa 😉 ....čím dlhšie sa o deti snažíme, tým menej mi chýbajú a tým viac si užívam to svoje pohodlie doma....asi už riadne starnem, ale teda rodiť v 40- tke naozaj už nemám záujem 😀

@janemari čo robíš také tajnosti, napíš babám otvorene o čo ide, veď keď si mohla do inej témy tak môžeš aj sem keď sem chodíš

janemari
23. aug 2010

Tak napisem zostala som bez chlapa,bez strechy nad hlavou a tehotna, 😖

zibi
23. aug 2010

@janemari no do kelu ☹

megynka
24. aug 2010

@janemari tak to naozaj nechápem ☹ veď ste sa spolu snažili o bábo a teraz keď si tehotná, tak sa to takto pokašľalo?! fakt nechápem ☹

katka.he
24. aug 2010

dobre rano dievcata...dlho som sa tu neukazala..ako sa vam dari... janemari... to je mi to luto, ze prave teraz musis prezivat take tazke obdobie 😔 ...ale mozno sa to vsetko vyriesi

janemari
24. aug 2010

@katka.he uz sa nevyriesi nic,ked muz vyhodi z domu tehotnu zenu tak tu nieje co riesit...

lubka0506
24. aug 2010

ahojte 🙂 @janemarie z jednej strany si možeš aj vydýchnut...vydedukovala som že tvoj manžel je riadny h....l 😠 Nemám slov vyhodit tehotnú ženu ktorú kedysi že vraj lúbil a chcel mat s nou deti...ale neboj toto prehrmí,utrasie sa to a budeš rada že si sama. Hlavne mysli pozitívne a dáívaj na seba pozor ved ste už dvaja ...a ten" zázrak" sa nestal prenič za nič...lebo to asi tak musí byt. Bud silná a drž sa!!!! 😉

@katka.he a kde si sa túlala???
@megynka ty sa pekne lieč a oddychuj!.... 😉

katka.he
25. aug 2010

ja tomu janemari nerozumiem.... ako ta mohol vyhodit..to je len jeho byt-dom? alebo ako to je??? mal vypadnut on ked chcel a nie ty, teraz ked cakas jeho babo! dokelu s muzmi....
lubka...ahoj moja zlata... no chodievala som tu..ale len precitala som si co je neve..ale nie stale..ja som v marci absolvovala LPK v BA... okrem laveho nepriechodneho vajcovodu a to ze mam myom 3x4 cm nezistili nic... vraj v otehu to nebrani...tak teraz neviem...troska som uz aj unavena a preto uz nic necakam....inac prave sme sa vratili z dovolenky, tak teraz uz zarezavam v praci🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre