Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
7. dec 2009

mimus ty vies po madarsky??? ved to je uz len 2 hodky a ides domov...

mimuska77
7. dec 2009

Teda matuska,hore si to písala,ja už asi dobre nevidím,asi som moooc "prepracovaná" 😠

eja to neva,aspoň sa dobre vyspinkáš a oddýchneš si kým Vás maličké "zamestná",robíš ešte? 😕

mimuska77
7. dec 2009

matka ja som na tom podobne,včera som mala dostať mrchu a aj som mala výtok,ale dnes už nič,tak som zvedavá,čo to je... 😒

mata1001
7. dec 2009

mimussssssssssskkkkkaaaaa a coze mas v brusku?zeby? 😉

mimuska77
7. dec 2009

Ale som Ti matka neodpovedala,hovorím že som prepracovaná...po madarsky až tak neviem,akurát viem že by ma nepredali,ale rozumieť niečo rozumiem,hlavne o láske.... 😎

mimuska77
7. dec 2009

Neviem mojko,nechám to na osud ale bodaj by a prečo ohľadne Teba mi niečo uniklooooo 🙂 🙂 🙂

lubka0506
7. dec 2009

uuuuž som tuuu...ahoj eja ako sa má bábatko??? ...nechceš nám poslat nejaké tehu vírusíky? ...máme tu dalšiu nádejnú tehulku... 😉 ...ahoj mimus 77... 😉

mata1001
7. dec 2009

jaj ty asi nevies ja som asi tehu,nemam to este na 100% potvrdene az teraz v piatok idem k dr.sice uz som u neho bola a povedal ze tam nieco je ale aby som prisla aj teraz v piatok.

a tebe ked bude meskat tak testuj!!!

mimuska77
7. dec 2009

Cau lubka,no ja by som bola veelmi šťastná,ak by sme boli narovnako tehulky,ejuška aj mne pošli tehu vírusy 😉 😉 😉

lubka0506
7. dec 2009

...mimi ano testuj!!! 😉

lubka0506
7. dec 2009

myslela som nech ich pošle viac a kto nakukne do našej témy nech sa nakazííííí.... 😉 😵 😵 😵

mimuska77
7. dec 2009

matka no ja som happy jak kobyla ptuj,ptuj,ptuj...daj potom vedieť,dám aj ja ked to vyjde 😅

mimuska77
7. dec 2009

no lubi ved ja by som aj rada testla,ale ked len včera mala byť mrcha,je síce pravda,že aj kolegynka mi povedala,že ona ked to mala tak ako ja...bola tehu,tak nádej umiera posledná....ale ak budem tak Vás všetky vybozkávam a nakazím......... 🙂 🙂 🙂

mata1001
7. dec 2009

dakujem si zlata...no dufam ze je to tak ako ma vsetko byt...dam urcite vediet.
baby ja koncim ahojte a dobru noc

mimuska77
7. dec 2009

pá,pá matuša,dobre sa vyspinkaj a s elánom do tohto týždňa,nech už je piatok a hlavne 🙂 pozitívny 😅 😅 😅

mimuska77
7. dec 2009

Lubi a Ty si ako na tom?

ejasmeja
7. dec 2009

ahoj Lubi!
co mi pounikalo? kto kazdy je tehu? Mati, mozem sa tesit uz? 😀
virusiky vam posielam pravidelne, odkedy som sa tu "infiltrovala" 😀
Mimi! ved prave, ze ja pol noci nespim! musim uprostred noci na WC a potom uz nemozem spat! aj si nadavam, ze aka som hus, ked este si mozem pospat, tak nespim a potom nebudem moct, lebo bude babo ma budit! ach! ale ked sa mi neda...
Lubi, babo sa ma fajn, uz sa hra na konika, lebo sme ich vcera vela videli a sa mu asi velmi zapacili 🙂 a ty ako sa mas?

lubka0506
7. dec 2009

ja ti to zo srdca želám... 😉 ahoj mata...ideš na superstar čo?...mohla si zostat ja ti zaspievam.. 🙂 ....ajajaj kukuku sedela som na buku... 😀 😀 😀 baby ja musím asi končit,lebo mne tu vyhráva, včera mi šibalo tak som plakala a dnes mi neni rady... 😀 😀 😀

ejasmeja
7. dec 2009

Mati, dobru nocku

lubka0506
7. dec 2009

baby prečítajte si vpredu,čo som dnes písala aby som sa neopakovala... 🙂

ejasmeja
7. dec 2009

Lubi! kludne ostan s nami, pridame sa k blbnutiu 😀

ejasmeja
7. dec 2009

Lubka, opakuj sa trochen, ja nestiham citat, lebo este vybavujem furu mailov. som uz par dni odtrhnuta od netu, lebo prerabame izbu. KOMPLETNE!

mimuska77
7. dec 2009

No eji ja neviem,či som tehu,ale bodaj by ved dám vedieť,verím že od Teba som sa nainfikovala 😅 😅 😅
lubi,to je o.k. možno si tehu 🙂

mimuska77
7. dec 2009

Eji aha tak takto je to s Tvojim spánkom,ale ked bábo o tom rozhoduje tak čo treba sa mu "prispôsobiť",ideš aj Ty na superstar?...

lubka0506
7. dec 2009

no písala som že som mala íst zajtra na príjem a v stredu na laparku...ale kedže včera prišla mrcha tak sa to odkladá, pravdepodobne na budúci týžden...ešte neviem kedy...a minulý týžden som mala na figu, lebo som myslela na blbosti a mala som výkyvy nálad...a včera mi vyhrávalo na poriadok,z ničoho nič som revala a tak...a dnes mi nieje rady tak si vyspevujem... 😎

lubka0506
7. dec 2009

eja...hijooo hijooo na koníku do radkova..... 😀 😀 😀 mimuš isto nie som tehu, ešte ma vela toho čaká...

ejasmeja
7. dec 2009

joooj! Lubi! to je dobre, ze vyspevujes! sa pridam! 😀
na superstar neidem, mna take moc nezaujima
Mimi, tak drzim palceky, aby sa tie tehuvirusuky riadne uhniezdili 🙂

ejasmeja
7. dec 2009

Lubi, do radkova???? to je co?

mimuska77
7. dec 2009

To je úplne o.k. lubi len si vyspevuj,ak je srdce veselé,tak aj život je jednoduchší a čo aj ja mám občas nevysvetliteľné nálady,to keby si sa opýtala mm,ten by vedel bestsellery písať..... 🙂

lubka0506
7. dec 2009

ani mna superstar nebaví... 😖 a ejka čítala si ako dopadla lubka bb??? je mi to lúto,chúdatko... ☹ 😢 😢 😢 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre