Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
1. mar 2010

ahoj mimuska som tu 🙂

katka.he
1. mar 2010

ahoj mata ako sa mas?

mata1001
1. mar 2010

ahoj kati celkom fajn.a ty?

katka.he
1. mar 2010

v pohode.... aky si mala den?

mata1001
1. mar 2010

dobry.bola som v neterou okukat v detskom obchode aby som si trochu porovnyla ceny s inymi obchodmi tu u nas.a inac som doma.oddychujem.a ty si co porabala?

katka.he
1. mar 2010

ja dnes v praci ako stale..ale teraz ta opustam idem ja domkov..papa a drz s tak aj nadalej.... 😉

mimuska77
1. mar 2010

No baby tak konečne som Vás tu zastihla 🙂

mimuska77
1. mar 2010

Takže maťuš takto sa Ty už pripravuješ a zháňaš vecičky?Inak teraz nenormálne zlaté veci sú pre bábenká 😅
A kde u Vás?

mimuska77
1. mar 2010

Pardon čítam oneskorene,že u Vás 😅

mata1001
1. mar 2010

co u nas?nechapem... 😀

mimuska77
1. mar 2010

U Vás po obchodoch 😉

mata1001
1. mar 2010

ano u nas po obchodoch porovnavam ceny.to preto ze nemam co robit 🙂 🙂 🙂

mimuska77
1. mar 2010

No to Ti "závidím",ja som ako vždy v robotke,ale zas ked človek potrebuje oirá,tak musí aj makať 😀

mata1001
1. mar 2010

presne ako pises!!!

mimuska77
1. mar 2010

A inak maťuš už aj Ty si pomali v druhej polke tehu,no to je super ešte neviete pohlavie?Alebo nechcete vedieť?Ja si stojím za tým mojim tipom a myslím,že budete mať chlapčeka 😉

mimuska77
1. mar 2010

Ktovie kde je včielka majka a natalca,tá asi ešte lyžuje... 😵

mata1001
1. mar 2010

mimuska nevieme pohlavie,dr mi povedal ze az na dalsej poradni a tu mam o tt v piatok,tak uvidime...

neviem kde su vsetky...flakaju sa!!! 😀

mimuska77
1. mar 2010

No Matuš super som zvedavá na pohlavie,ked sa mi to zdá na chlapčeka,takže teraz si v 17 tt?Ja som trošku odbehla bola som sa napapkať a skús hádať čo som mala,minule si mi takú chuť spravila,aj ked Tebe to nesadlo s tou výživou a ja už na poobedné kupujem výživu,ale s piškotkami mňam,mňam... 😅

mata1001
1. mar 2010

no mimus na vyzivu ani nepomyslim bleeee prepac... 😀
ja som si teraz dala chlebik s pastetkou.mnam...
ano som v 17tt+ 4dni.tak uvidime o tt v piatok.uz sa tesim...

mimuska77
1. mar 2010

to je v poho maťka,nemusí tá kombinácia každému sadnúť,ale chlebík s paštékou by som si dala mňam 😅
a už aj máš niečo pokúpené,alebo aj podostávaš vecičky?

mata1001
1. mar 2010

pokupene nemam nic.minule sme dostali tie ponozky co mam v albume.ale podostavame od segry a svagrinej.aspon mi slubili nejake vecicky,ale urcite kupim aj nieco nove,pekne...

a ty ako mimus?ako postupujes dalej?

mimuska77
1. mar 2010

No ja maťka som na tom tak,že ten duphaston mi skrátil cyklus s pôvodných 36-42 dní na 31 dní a ms mi ukončil za 6 dní a pred tým to bolo 11-14 dní,teraz si ho mám nasadiť od 17 DC na 10 dní jeden a po tomto cykle sa pôjdem ukázať s ms kalendárikom ako postupujem...zatiaľ prirodzenou cestou,takže takto,ale teším sa že už aj ohľadne ms mám úspechy po prvých tabletkách dufíku,takže zatiaľ takto a s mm sa môžme vrhnúť na dalšie snažilkovanie 😵 😵 😵

mimuska77
1. mar 2010

a maťka priznaj,že si sa Ty cez víkend venovala manželíkovi 😵 ,ked si sem ani nemrkla,alebo aj Vy ste niekde boli na výlete? 😉

mata1001
1. mar 2010

mimus neboj podari sa.skus pit gynastan...a jest vit E to mi radila aj pani Anka - bylinkarka a radi to skoro vsetkym...to ti neuskodi..
som rada ze sa ti ms upravila.potesi to ze?namiesto 14dni ,,len,, 6dni...

mimuska77
1. mar 2010

Ani nehovor maťuš jak sa teším,ved ja som pol mesiaca "fičala" s ms,tak kedy som sa potom mala sústrediť na snažilkovanie 😀
Ale inak ten gynastan si musím kúpiť ,vit. E mám doma tiež,lebo veľmi ma fascinuje tá bylinkárka pani Anka...A gynastan len do ms sa môže piť? A furt?

mimuska77
1. mar 2010

Ty maťuš určite si o tom už písala,ale aj nejaké zábaly si si robila?Ak to môžeš prezradiť? 😉

mata1001
1. mar 2010

gynastan som pila stale,ale myslim ze cez ms nie,alchemilka sa nesmie pit cely mesiac.ale neviem presne kedy.a tu som pila 4 mesiace po sebe nepretzite a potom som sa na mk dozvedela ze ona sa ma pit len od ms po ovu,alebo od ovu po ms.neviem presne.

ale gynastan si kup... 🙂

teraz na chvilu odidem,idem pre mamu do roboty.neutec mi....

mimuska77
1. mar 2010

O.K. maťuš neboj neutečiem,a Ty si šoférka? 😉 🙂

majuska7979
1. mar 2010

ahojte babule, tak mne uz dnes zacala mrcha 😉 ide sa do dalsieho kola 😉

mimuska77
1. mar 2010

Cau hviezdička,no kde sa Ty túlaš?Už sme Ta s matkou aj hľadali 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre