Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tuzimpobabatku
13. mar 2010

do ramena. bože, čo ti s tou žiadosťou robia?! porazilo by ma

lubka0506
13. mar 2010

ani mi nehovor,už som včera trošku aj banovala že som išla až do Blavy a nie niekam bližšie. 😒
včera mi povedali ze dr. Behúnová prišla po dovolenke až včera...ale moc tomu neverím,skor si myslím že to mali založené a zabudli na to! 😒
túžim picháš si sama?

tuzimpobabatku
13. mar 2010

ale kdeže, pichá mi kamoška a moja sestra. Myslím, že by som to nezvládla sama si pichnúť. vieš, možno aj hej, ale ked nemusím....baby tu píšu, že do brucha to nebolí, ale tam sa veru bojím, tam je citlivá koža. mimochodom k tej doktorke. to keby bola napr 3 týždne mimo, tak to sa akože na nu čaká? to je somarina teda si myslím 😒

tuzimpobabatku
13. mar 2010

lubi, do martina to nemáš bližšie?

lubka0506
13. mar 2010

ja si tiež myslím že je to blbost aby sa zo žiadostou čakalo na doktorku,ale ja si myslím že na to zabudli,poslala som to pred 3 týždnami a vtedy mi povedali že má dovču ale že v pondelok príde... 😒
vieš ked som sa dala na to tak vyskúšam Blavu a keby sa nezadarilo na prvý krát tak pojdeme do Martina... 😖
inak tie injekcie do pupka by si isto zvládla... 😉

tuzimpobabatku
13. mar 2010

luby, ked ti to schvália,tak to pôjde ako po masle, to mi ver. Ja neviem, ale mne volali po dvoch týždnoch, že mám schválenú žiadosť a potom som išla o týžden na druhú konzultáciu, kde mi už napísal injekcie.

lubka0506
13. mar 2010

ale je to možné že sa neviem dožit toho schválenia?...vlečie sa to od novembra,vtedy sme boli na prvej konzultácii...
a ako víkenduješ??? 🙂
...my ideme s mm na krst a zajtra na krstiny 😒

tuzimpobabatku
13. mar 2010

to som strašne prekvapená, to je hrozné tak dlho čakať...to som ani nepočula, že baby tak dlho čakali...nie je to kôli poisťovni, lebo mne doktor povedal, že strašne záleží na poisťovni. S priatelom sme u budúcej svokry 🙂 amomentálne drahý spí a ja trávim trocha tuna na koníkovi 😵 Veččer ideme von, trocha si posedieť. O piatej príde tetina kamoška mi pichnúť včielku a potom vybehneme. Takže na krstiny idete? no priprav sa, že tento rok stihneš aj krstiny svojho bábatka 😀 tfuj, tfuj, nech sa tak stane 🙂

lubka0506
13. mar 2010

jáááj moja zlatá bodaj by si mala pravdu....nieje tu taký bozkávací smejko,inak by som ho sem dala 🙂 😵
...a tužim aj ty chytaj pluvančeky aby sa to aj tebe splnilo... 😀 😀 😀
ja pomaly pojdem ,lebo mm okolo mna stepuje že som závislá na PC,tak papa a pekný den... 😀

tuzimpobabatku
13. mar 2010

čo bojíš, vyjde nám to 😀 musí! 😀 😀 😀 ...tak papa a aj tebe pekný dník 🙂

natalca
14. mar 2010

Ahojte dievcata, tak aku mate nedelu? My sme boli na vystave nabytku tu u nas a teraz sa vrtame v katalog co sme tam nazbierali a teraz snivame ako si zariadime domcek, ked raz bude 😉

natalca
14. mar 2010

😀 v katalogoch

mata1001
14. mar 2010

caute krasky,jaj mimus som ti chybala?si zlata...

no dopadlo to tak ze este chvilu si budeme musiet na pohlavie pockat lebo ho nevidel.ale sme v poriadku-mame 2 rucicky a 2 nozicky,videla som hlavku,srdiecko,chrbticu,telicko...no super...mame zevraj aj dost plodovej vody,aj maternica je ok.tak som odtial sla vyskerena..

a vcera aj piatok som tu nebola lebo prisiel mm a tak sme sa trochu flakali...ale od zajtra sa ma nezbavite 😀

a vy ako?co noveho?

mimuska77
15. mar 2010

Cau maťuš no jasnačka,že si mi chýbala 😵 😵 😵
a netrpezlivo som čakala na výsledok,aaaaale som nesmierne šťastná,že máš všetky výsledky na jednotku 😵 😵 😵 a čo sa týka pohlavia to je jedno,len nech je zdravučké,to je na 1. mieste,ale potom aj tak daj vedieť 😉 😉 😉

mimuska77
15. mar 2010

A babule dnes sa budem asi pôstiť od koníka aj v utorok,lebo mám voľno a aj mm má dovolenku tak chceme vyraziť niekde na večeru a užiť si to,ale ak by som len na chvíľku "zapala PC" tak sa ma nezbavíte 😅

mata1001
15. mar 2010

ahojte koceny,

mimuska uzi si pekny dnik aj ked fuci ☹ ☹ ☹ ...

jasne ze dam vediet pohlavie...aj ked to nebude tak skoro. 😠

mata1001
15. mar 2010

akoze kde ste vsetky cely den??? 😕 😕 😕

natalca
16. mar 2010

halllllllllllllooooooo dievcata, kde ste kto? je tu niekto? alebo nas len supnem z 3 strany na prvu??? 🙂

mata1001
16. mar 2010

no konecne niekto...

ahoj nati 🙂

natalca
16. mar 2010

🙂 ahoj matka, nejako sem baby nemaju cas chodit, teda vratane mna, esteze sem aspon ty chodis 😉

natalca
16. mar 2010

matka co mas nove? ako sa vam dari?

mata1001
16. mar 2010

celkom ok,vdaka za opytanie...
a ty?

mata1001
16. mar 2010

baby to nejak zanedbavaju...neviem kde su 😢 😢 😢

natalca
16. mar 2010

ano je tu pusto 😔
ja som celkom ok, cakam na vysledky z hsg, mali by byt v piatok 🙂

natalca
16. mar 2010

tesim sa ze sa mas fajn a ze ide vsetko ako po masle, matka, teraz pozeram, ze uz mas polovicu za sebou, supeeer 😵

mata1001
16. mar 2010

nati vdaka,ale som smutna,lebo som bola dneska za kamoskou v porodnici a povedala mi ze to bolo strasne...tak ma nepotesila a celkom som sa zacala bat...

natalca
16. mar 2010

matka, to nemozes brat tak, jedna moja znama sa az tak bala porodu, ze ani spavat nemohla, nekoniec to riesili psychosedeniami, nezabrali, nakoniec sa jej narodilo postihnute dietatko, potom sa jej narodili dalsie dve a tych porodov sa vobec nebala
ja viem, mne sa to dobre hovori, ale musime to brat tak, ze zvladli to ine, zvladneme to aj my!!!!! Matka, mozno ejka by ti dodala viac energie, ale podla mne sa fakt nie je coho az tak bat.... a keby to bolo take hrozne, zeny by viac deti ako dve nechceli..... a pozri maju dve aj tri aj viac 😉 😵

mata1001
16. mar 2010

ja viem ze mas pravdu...a musim sa asi vyspat z toho a trochu predychat...to ma prejde dufam...kazdy to preziva inak ja viem... ☹

natalca
16. mar 2010

matuska, pusti si nejaky dobry filmik, urob si doma pohodicku, mozno bodne teple kakavko a tieto skarede myslienky ta hned opustia 😉

mata1001
16. mar 2010

si zlata,budem sa snazit nemysliet na to.

idem nieco zjest... dobru nocku a pekne snicky nati.zajtra tu budes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre