Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

majuska7979
22. mar 2010

matus rozmyslam, nad bielymi sandalkami a bielou kabelkou, alebo fialove topanky alebo cierne, ale pekne by to bolo s bielou kombinaciou 😀

mata1001
22. mar 2010

majuska s ciernou nic nepokazis,podla mna fialove nie-to by si uz moc bola fialova.a aj biela je ok,alebo kremova...

majuska7979
22. mar 2010

no tiez som myslela ze ta biela by bola ok, ale nai kremova by nebola zla 😉 diky za radu a sorky ze az teraz ale konik mi nesiel 😠

mata1001
22. mar 2010

ani mne neisiel,nejaky vypadok...

co budes poobede robit?

majuska7979
22. mar 2010

😀 😀 😀 dnes idem do prace, a beriem avon to ideme troska z babami zasaliet a poobjednavat nejake kozmetiky 😀 chudak mm este to ani len netusi 😀 😀 😀 😀 a to este nevie ani o tych satach 😀 😀 😀

mata1001
22. mar 2010

tie saty si si objednavala z nejakeho katalogu?

a z avonu si co chces objednat?

majuska7979
22. mar 2010

tie saty som objednala z ebay, 🙂 tak som zvedava ako budu vypadat ale co som kukala tak 99percentne su super 😀
z avonu, teraz ide leto so chcem nejake kremy na opalovanie a po opalovani, a mozno nejake sprchove gely a nejake tiene 😀

mata1001
22. mar 2010

jaj tiene by sa aj mne zisli aj spirala mi dochadza.tento rok sa moc opalovat nebudem a ani na slniecku nebudem...ja tento rok len taky chladok na zahrade-na hojdacke budem spat 😀 😀 😀 a myslim ze ani kupalisko nenavstivim 😢

majuska7979
22. mar 2010

matus, ale vies ty si tehulka to budes teraz musiet davat na seba pozor vynahradis si to ked sa maly narodi 😉

mata1001
22. mar 2010

no urcite,ale vies mne to kupalisko az tak zase nechyba.len ked je vonku 35 stupnov tak ti iba po hlave beha ze by si skocila do bazena...a ja sa budem potit vo vlastnej stave...ale newa-vydrzime no nie?

majuska7979
22. mar 2010

jasne ze to vydrzis 😉
kde je nasa mimuska, no neupratoj tolko a pod k nam pokecat 😉

mata1001
22. mar 2010

kasle na nas...uz bude mat tak vyupratovane,cistucke,vonave...no jej zavidim...hlavne tie okna...ale ja nebudem urcite umyvat...

majuska7979
22. mar 2010

no to ti ani neradim moja, teraz to musis davat na seba pozor a neboj ja mam tiez bordel
😉

mata1001
22. mar 2010

mojka idem na postu a do obchodu tak ti prajem pekny dnik... 🙂 🙂 🙂

majuska7979
22. mar 2010

jasne papap

mata1001
22. mar 2010

caute baby ste tu?

lubik30
22. mar 2010

ahoj kočule 🙂
ako ste strávili den??? 😕 ja celkom v pohode v práci,potom som bola za mamou v nemocke a už som doma a čumím do PC...a tu nikto... ☹

mimuska77
22. mar 2010

Caute babuľky,takže Maťuš teraz ked už mám poupratané nabehnem k Vám,alebo lepšie povedané na tú metlu a priletím?
😀 😀 😀 Môžme sa dohodnúť na stredu,alebo na štvrtok to mám voľno 😀 😝 a Teba nie aby napadlo púšťať sa do okien,lebo naozaj priletím 😀 navaríš kýbel kávy a "nezbavíš" sa ma..... 😀 😀 😀 No treba Ti to? 😉 😉 😉

Lubi a čo je s maminkou? 😔

Majušík,peknú robotku a ked sa zajtra vyspím hoci musím veľa behať po vybavovačkách možno Vás tu aj s maťkou zastihnem ale najskôr sa musím po nočnej vychrnieť 😉 😉 😉

Nati a ja až teraz som si o Tebe prečítala,že pôjdeš na laparku,ale neboj možno do vtedy aj tehula budeš a ked aj nie po laparke veľa báb otehotnelo držím palce 😅 😅 😅 Ked si zvládla hsg,zvládneš aj laparku,som si istá 😵

mimuska77
22. mar 2010

A ešte maťuš prečo si si dala zase preč fotečkuuuuu????????????????????????????, 😕

mata1001
23. mar 2010

caute krasky...my sa len obchadzame 😝

mimus fotku?a ty ju preco nemas? 😀 😝 uz minule som tu pisala preco ju nemam a preco nemam vyplnene odkial som...zabudla si??? 🙂

majuska7979
23. mar 2010

tak vidite baby, vypada to tak ze vsetky sme rovnake, 😀
ja dam foto az budem tehulka 😉 😉 to je moj zavazok 😉 😉

mata1001
23. mar 2010

majuska tak si ju pripravuj,onedlho ju sem das !!! 🙂 🙂 🙂

majuska7979
23. mar 2010

matus, nie tak skoro 😉 ale tak za 3mesiace urcite 😵

mata1001
23. mar 2010

neboj vsetko ma svoj cas...len treba byt trpezlivy a verit vto ze budes tehu 🙂

majuska7979
23. mar 2010

verit sa veri 😉 ale treba aj toska stastia 😉

mata1001
23. mar 2010

to ano...treba aj stastie

ides dneska do robotky?

majuska7979
23. mar 2010

no idem posledna popoludnovka 😀 zacinam dnes skor 😀

mata1001
23. mar 2010

a potom mas dva dni volna? poobedne som nemala rada,ranne boli lepsie,ale tam zase to skore vstavanie ach jaj... 😖

majuska7979
23. mar 2010

potom mam 3dni volna s tym ze 1den z toho mam extra job, takze 2dni volna a relaxu 😵
no ja tiez mam radsej ranne ako popoludnovky

mata1001
23. mar 2010

ok mojka koncim,idem zehlit ach ale sa mi nechce ☹ ☹ ☹
pekny den prajem 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre