Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zelovocka
20. jan 2012

@lili_mia oddychuješ po práci? žiadne chmúrne myšlienky, dúfam 🙂

lili_mia
20. jan 2012

@zelovocka skôr sa silne nudím, tak rozmýšľam či ešte vydržím, alebo zaleziem do postele .. ani nie tak chmúrne myšlienky ako citovo vyžmýkaná, proste zombie po citovej lobotómii

zelovocka
20. jan 2012

@lili_mia chápem, ja by som si išla ľahnúť a vychutnala si skoré sobotné ráno 😉

lili_mia
20. jan 2012

@zelovocka ked chytím toho upíra, čo ma takto vyciciava .. tak ho pošlem do solárka

tanyja
20. jan 2012

@zelovocka no víkend nasledovný: navariť, poriadiť a môj malý zbojník 🙂
ináč moja dr mu povedala, žeby ma mal nosiť na rukách, už keď sme sa dočkali zázraku, len akosi si to neuvedomuje stále akosi.., a ty máš fakt drahúšika mm, chorý a ešte ti aj navarí 😵 , aj ja chcem takého, požičiaš?

@lili_mia ten heft poznám, len ty si to dosť vážne napísala, tak som myslela, že to je aj pravda 😀

lili_mia
20. jan 2012

@tanyja a čo ten smajl s okuliarmi na konci? tu ti ho ukazujem 😎

tanyja
20. jan 2012

@lili_mia no že to som fakt nečakala !! po takmer ročnej odmlke 😀
😎 😎

lili_mia
20. jan 2012

@tanyja ten smajl sa ti na rok odmlčal?

tanyja
20. jan 2012

@lili_mia 😀 😀 😀 takmer rok, v máji by bol rok 😀 😀 , a nie smajl, ale svokra 😀 😀

lili_mia
20. jan 2012

@tanyja nechápem ako som sa dostala do debaty o svokre, ale z príspevkov som pochopila 😎 ja mám z mojej mamy také nervy, že keby to bola moja svokra, tak ju tu roznosím 😀 😀 😀 ale kedže mi dala život, tak skladám zbrane 🙄 dúfam, že moja svokra bude ok a nervy mi bude žrať iba tá moja mama

tanyja
20. jan 2012

@lili_mia ale väčšinou to tak býva, buď vychádzaš s vlastnou mamou alebo so svokrou, a poznám prípad kamarátky, ktorá vychádza super so svokrou, ale s vlastnou mamou nie, dokonca už niekoľko rokov nevidela vlastné vnúčatá 😠
a čo ťa tak vytáča? neber to osobne a pôjde to ľahšie 😉

nancycka
20. jan 2012

@zelovocka ahoj, ja som dnes robila veceru, ale moc som toho nezjedla, lebo dnes ma na vahe doslova soklo!!!! uz dlhsie som si udrziavala vahu 73, a odkedy som vysadila hak, som pribrala asi kilo za tyzden, teraz som na osemdesiatke!!!! tak odo dneska dieta, musim sa vratit na mojich sesdesiat....tak si robim plan....som si vytrhala obocie, a troska okraslovacich kur.....dnes klesla teplota, zajtra asi klesne pod ciaru a dojde cervena.....nejako neverim, ze by sa to vyvinulo opacne.....dnes cely dnes prsalo, tak som bola pri krbe, upravovala som zaclonky, zajtra manikura, ak sa mi bude chciet a nejake domace prace.....vyzera to na pekny vikend. to je pekne, ze tvoj robi veceru, aj moj spravil dnes....zelam vsetkym pekne vikendovanie.....

@tanyja to ma mrzi s tvojim mm, aj ja som pri mojom ex pocitovala, ze by som najradsej bola bez neho, a po dvoch rokoch som sa odhodlala a som spokojna,ale v podstate kazdy chlap ma nieco, dolezite je, ako to ovplyvnuje zivot, tento moj ma obcas nejaku blbu hlasku a podrazdenu prdel a vtedy poti somariny, tak ho trosku navigujem do spravneho smeru, nech si moc nedovoluje, ze v minulom vztahu som sa naucila, ako sa balia kufre 😀 ale v zasadnych veciach ma vacsinou prijemne prekvapi.....a tak ani ja nie som obcas lahka na stravenie, ale same malickosti.....sa akurat citim obcas, ze odo mna ocakava prilis, tak som ho upozornila, ze marne 🙂 a tak zartujeme uz peknych par rokov, ale snad sa mu starnutim nescvrkne mozog a nezostane neznetilny, ale snad ani ja 🙂 tak zelam ti, nech sa ta situcia coskoro vyriesi....

tanyja
20. jan 2012

@nancycka presne ako píšeš 😉 , nechám ho nech sa vykecá, ja mu do toho nekecám a potom použijem keď príde vhodná chvíľa 😀 , proste znova schladne a bude pohodička a tiež som mu včera urobila že no no no, že mne nik rozkazovať nebude a ešte k tomu je mladší ako ja 😠
ako dlho sa už snažíte o mimi? ja som po hormónoch pribrala 12 kg a veru, tie na mne aj zostali, ono to už ide aj vekom, čím sme starší, tým horšie to už ide dolu, tiež mám 80 a to som mávala 68 - 72kg maximálne, no čo narobíme, ale stacionárny bicykel funguje, dnes nie, ale včera áno a mám pocit, že to moje brucho sa troška narovnalo a ja sa normálne že lepšie cítim 😵

tanyja
20. jan 2012

@nancycka my by sme vlastne spokojne mohli napísať, že každá máme dieťa....svojho chlapa 😵 😵

nancycka
20. jan 2012

@tanyja treba na to normalne skolu, ako skrotit chlapa 😀 my sa snazime o mimi druhy mesiac, to je zatial malo, ms mam peknu pravidelnu 28 dnove cykly, okolo 14 dna vzdy ovu, ale asi to tam dole este nie je pripravene po 11 rokoch hak.....tak snad sa do konca roka zadari....ja mam skoro tridsat, som zacala priberat asi v 22, najprv kvoli stitke, potom kvoli vidlicke - kazdy rok nieco, ale pomalicky....teraz som normalne rozkysla v extra rychlom case, vraj som mala vysadenim zhodit, ale co uz....zacnem jest zdravsie, mensie porcie a troska sa hybat, asi aj ja osedlam stacionarny,lebo uz rok nefunguje 🙂

zelovocka
21. jan 2012

@tanyja @nancycka @lili_mia kočeny, želám vám krásnu príjemnú sobotu 🙂 mne došla červená, takže všetko ženské ma bolí, ale už som si šupla panadol ultra a robím materinu dúšku pre mňa i pre pacienta 😉 čaká ma upratovanie celého bytu, boli u nás robotníci dorábať sadrokartónové obloženie steny a máme sodomu-gomoru.
spravíme si parádne raňajky a pôjdeme sa prejsť za BA do lesoparku, kým je svetlo, chlap chce dofotiť nejaké filmy, to je jeho hobby, fotenie. moc krásne fotí 😉
hádam si aj zastrieľať pôjdeme a jeho rodičov na chvíľu navštíviť, majú nového kocúrika, tak sa rada pomaznám 😉
majte sa pekne, možno sem ešte nakuknem, nech sa vám darí krotiť chlapov 😀

lili_mia
21. jan 2012

@nancycka poznám také 🙂 v 100% spokojnosti som po večeroch papkala chrumky, šak na ďalší deň vybehám a zrazu z 52kg bolo takmer 60!! jasné, že je to nič oproti tebe, ale pre mňa to bol koniec sveta, ako som sa parádne rozožrala 😀
@tanyja vytáča ma jej spôsob ako na mňa všetko zvaľuje .. ráno o 11stej dňa 24.12.2011 pozerá do skrine s potravinami, nemáme strúhanku, len tak do vetra, tak som sa dvihla, že idem do obchodu, čo na tom, že tri dni predtým, každý deň, sme boli v obchode a nakúpili hlúposti, než by si pozrela, či vôbec má strúhanku .. jedny potraviny zavreté a do druhých ma už v podstate nevpustili, že tiež zavreré.. no ako som stála pri tých potravinách, prišlo mi zle, tažko som dýchala, iba plytko, aby na mňa neprišiel záchvat, tak som šla domov .. a doma? mama nie krik, ale vresk, že mi ďakuje za moju ochotu neísť do ďalšieho obchodu a ona nemá ako vyprážať .. čo na tom, že tých pár dní zaradom bola v obchode a nekúpila, proste moja vina, že som nešla do tretieho obchodu ... o 11.45 vykopla z domu brata, nech ide on po strúhanku .. on prišiel s tým, že naozaj všetky obchody zavreté od 11tej a ona krik, ale šak včera v správach bolo, že budú do 12stej, ohradila som sa, že max do 12stej, majiteľ rozhodne kedy zavrie , no brácho cestou šiel ku známym a tí mu dali do sáčka strúhanku a ona zase, že načo, to by toľko zašla ku susedom .. a ten cirkus potom načo robila??? ešte aj večer do mňa rýpala, že je vďačná za moju ochotu ... dnes ráno, ukazuje mi balíček hrozienok, že tam sú chrobáky .. mi vraví, nabudúce už nekupuj žiadne hrozienka, bo iba chrobáky mi tu lozia po kuchyni .. otvorím vrecko,mimochodom záruka do 7/2012, tam nič, žiaden chrobák, no čumím .. kebyže kúpim zachrobákované vrecko, tak dobre, ale z niečoho sa nám namnožili chrobáky, oco nakričal na mamu že má bordel v kuchyni, mame je jedno že pri vyberaní múky niečo vysype aj do poličky, či netrápia ju omrvinky, ale ja môžem za to, že som kúpila vrecko hrozienok, v ktorom nie sú chrobáky, že v kuchyni máme chrobáky .. cez týždeň došla za mnou, že má firmu, nech sa idem spýtať na robotu, pýtam sa, že čím sa zaoberá tá firma .. to už rovno hysák, že prečo mám *ujové otázky, mám si dvihnúť riť a ísť sa spýtať na robotu, tak aspoň podľa názvu pozerám niečo na nete, našlo mi iba nejakú referenciu a išlo o geodetickú firmu, pričom ja mám vyštudovanú geografiu a regionálny rozvoj, schválne, lebo som nechcela geodéziu .. vravím to mame, že firma sa zaoberá mimo môjho odboru, to už bola červená od vreskotu, že ešte si budem vyberať kam pôjdem do roboty a že so mnou skončila, bo som lenivá ako voš a nie som ochotná nič spraviť .. ale že chodím do agentúry za mizerné peniaze, lebo viac mi vraj nemôžu dať, to je zrejme nepodstatné ohľadom mojej lenivosti a neochoty pracovať.. neskôr večer mi vraví, že skadiaľ má ona vedieť, či tam potrebujú sekretárku, či hospodárku, nech tam idem a spýtam sa na personálnom na majiteľa, že jeho švagriná je mamina kolegyňa a tá povedala, že im idú preč ženy na materskú, tak sa pýtam že či jej aj povedala, že z akej pozície odchádzajú, tak zase som položila *ujovú otázku .. šla som teda do tej firmy, v jednej miestnosti 5ľudí, všetci na mňa a ja do pléna, že si prosím toho pána.. prišiel ku mne, sadli sme si priamo tam a pred všetkými sa začala moja tortúra s vysvetľovaním, že ma poslala taká pani, že sa mám popýtať na prácu, tak sa popýtal na moju školu, odbor, aké výsledky mám za sebou .. výsledok? bol zo mňa nervózny, zvyšok osadenstva po nás mrkal očkom a on mi povedal, že prácu mi dá max externe, ale až maximálne o polrok a musím si dorobiť geodetické osvedčenie .. to všetko som vedela, kedže som už bola u iných geodetov na pohovore, ale nie, moji rodičia, že som lenivá a nie som ochotná sa učiť nové veci .. no ved na to je škola, aby ma tam naučil pracovať s geodedickým náradím a tak, či? a oco vyvalený, že na geografii sme sa neučili vymeriavať stavby !!!!! nedajú si to vysvetliť, že aký je medzitým rozdiel, bud ma posielajú robiť do cestovky, alebo tá geodézia a že nie som vďačná za ich ochotu .. ked sa ohradím, tak len drž hubu a urob tak, inak sa pakuj .. proste bludný kruh, rada by som sa spakovala preč, keby bolo kde a za čo

zuzana0612
21. jan 2012

@lili_mia joj, tak to ma mrtí, že máš takto zlé doma pomery. mňa tiež mama alebo otec občas vytočia.... 😀 . ale to je fakt iba blbosť. som rada, že ich mám a že máme taký vzťah aký máme.

lili_mia
21. jan 2012

@zuzana0612 som si povedala, že radšej toto ako povedzme časom zistiť, že akého mám mrchu chlapa 😀 ja verím na také, že človek si musí poriadne odžiť to zlé, aby bol vďačný za to dobré .. radšej krízu vo vzťahu na začiatku ako po rokoch, pretože na začiatku ešte kvôli zaľúbenosti mnohé človek prepáči, ale po rokoch už len trpí

zuzana0612
21. jan 2012

@lili_mia na začiatku kvôli zaľúbenosti človek nevidí.... a možno budeš mať super svokru, keď máš mamu takého generála.

mirela40
21. jan 2012

@lili_mia ahoj ahoj tusim sme tu len my dve ,aky si mala dnik?

zuzana0612
21. jan 2012

@mirela40 ešte som tu aj ja.... 😉

mirela40
21. jan 2012

@zuzana0612 jejeeej tak pozdravujem aj teba ,aky si mala dnik? dufam.ze oddychovy po stresovom tyzdni ?

zuzana0612
21. jan 2012

@mirela40 ja dnes celý deň robím doma účto, upratovala som a teraz nastavujem s drahým satelit, lebo nemôžeme pozerať tv. a hľadám recept, čo budem zajtra variť. a ty ako? čo si dnes robila?

mirela40
21. jan 2012

@zuzana0612 ja som sa rozhodla pre "jarne" upratovanie a teraz lezim pred telkou ako lazar ,tiez som sa nevedela co varit na zajtra a nakoniec som sa rozhodla namocit bravcove maso.Myslela som ,ze ucto uz je hotove ☹ hmmm tak vela stastia.

zuzana0612
21. jan 2012

@mirela40 účto? to tak do konca marca ešte.... 😒 . ja som dala rozmraziť mäso a ešte uvidíme do rána, čo ma napadne

mirela40
21. jan 2012

@zuzana0612 wow tak to nezavidim ,to by som robit nechcela...ake maso to mas?

zuzana0612
21. jan 2012

@mirela40 brančové som vytiahla. čo narobím.... som si takú prácu vybrala, tak mám....

mirela40
21. jan 2012

@zuzana0612 co tak bravcove s jablkami a mrkvou ?lahky recpet a vcelku chutny ?

pancuska
21. jan 2012

@tanyja no uz som tu dlho nebola len som co to zahliadla,takze manzel? co zasa vyviedol? ja som mala s mojim jednodnovu mlcanlivu dobu ale este nikdy som ho nevidela sa mi tak pchat do zadku....ale uz som toho mala plne zuby,v jednom kuse neumyty riad a ani ma neobjal a ako keby som ani doma nebola.....ziadna komunikacia len cumenie do notaku,ale zasa mam to pod dozorom presne viem na co tam pozera 😉 no a po 2 dnoch meskania prisla neocakavana mrcha,uz som si myslela ze ani nepride lebo ma ani brucho nebolelo a ani ma neboli teraz ked ju mam to sa mi este nikdy nestalo ze by mi meskala a ani by ma brucho nebolelo....mala som clostik foliky po druhom mesiaci dominantne tak som verila.....no novy rok teda aspon prvy mesiac v novom roku ma nepotesil....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre