Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

katka.he
7. okt 2009

ahojte baby..mozem sa pridat? aj ja som prekrocila magicku 30tku a snazime sa o maly zazrak cca 2 roky a zatial nic...

nadenkaaa
7. okt 2009

ahoj kati jasne ze sa mozes pridat 😉 takze predpokladam ze uz mas aj nejake vysetrenia za sebou hm?

katka.he
7. okt 2009

ano nadenka.. ti najzakladnejsie mam za sebou..a vsetko je vraj v poriadku... najnovsie je manzel objednany na spmg a ak unho bude vsetko OK..tak potom ja nasledne idem na laparoskopiu..juuj sa jej bojim

nadenkaaa
7. okt 2009

no vidis kati mozno je v tom len ta blba psychika -ta orbi dost casto velky blok bohuzial 😠 😖 a vela babm sa to podarilo az ked uz boli psychicky nachystane prave na rozne medicinske zakroky -a vtedy akoby si telo povedalo ze uz je ten cas n a babetko😉 😉

katka.he
7. okt 2009

🙂 viem ze je vsetko o psychike..len vies co je na tom zvlastne ze 2 roky som bola v uplnej pohode ziadne stresy ze nemame babo ..ale teraz to na mna vsetko dolahlo...vy sa uz dlho snazite? (prepac necitala som vsetky prispevky)

puska16
7. okt 2009

ahojte bambule...aj ja sa chcem pridat...sice mi nie je este 30, ale za par mesiacov bude...a keby som aj nahodou bola tehu, co urcite nie som, tak to do 30tky nestihnem... 😠 tak sa rada pridam...

nadenka ako hovoris, vela zalezi na psychike, ale zase ako hovori katka...ja tomu nerozumiem, lebo my sme uplne v pohode, a predsa sa nam nedari rok a pol...tak mi povedzte ze ako je to mozne...hoci este som na laparo nebola 🤐 , ale aj to bude v januari...pak mozno budemem mudrejsi...mna najviac depta to ze vlastne nevieme kde je problem, ja mm alebo je vobec niejaky??? ☹

nadenkaaa
7. okt 2009

my sa snazime intenzivne od junapredtym od decembra som sice nebrala tabletky ale to sme sa vobec nesnazili mala som statnice v maji takze dovtedy to bolo aj so snazenim viac ako blede ale od juna teda intenzivne .2 cyklus meriam bt a tento cyklus som zacala aj s ovu testami pre istotu a vyzera byt vsetko ok ovu je cykklus mam v pohode ziadne vykyvy takze tak.Ono je asi fakt najhorsie ked clovek nevie kde je pbolem alebo obaja su zdravi a nedari sa to aby mal clovek potom svatu trpezlivost 😅 😔

katka.he
7. okt 2009

ahoj puska...aj ja som sa na tuto temu dostala len dnes.. a podobne ako ty aj pre mna je to take troska nepochopitelne..ze preco.... ale co uz..musime prijat taku skutocnost ze este sa nam to nepodarilo ..ale raz urcite ano 🙂 ... vy sa uz kolko pokusate? boli ste niekde na vysetreni?

katka.he
7. okt 2009

nadenka... neviem ja mam po 2 rokoch take skusenosti, ze cim viac sa clovek pozoruje a kontroluje tym je to horsie..ja som tiez merala BT..robila testy..ale teraz som so vsetkym prastila a necham to uz tak doslova na nahodu..pretoze nemala som dobry pocit z neustaleho pozorovania, merania atd...

nadenkaaa
7. okt 2009

katka ja sice meriam bt aoe som kludnejsia lebo viem co sa deje neda sa povedat zeby som sa viac sledovala ja som mala ten pocit ked som nemerala bt ze vtedy som sa viac sledovala 😉 a momentalne prerabame kuchynu takze na to sloedovanie ani nemam velmi cas 😉

katka.he
7. okt 2009

🙂 jeej takze prerabate... my sme uz dokoncili cely bytik... chyba nam len detska izba..zatial je to taka provizorna detska 😀 ...aku mate kuchynu?

nadenkaaa
7. okt 2009

calvados 😉 my detsku nemame kedze mame len dvojizbak 🙂 ale casom by sme chceli stavat pozemok mame len keby bolo viac casu a chuti

puska16
7. okt 2009

katka - my skusame uz rok a pol a nic, ale teraz ta psychicka unava a vycerpanost presla aj na mm ☹ a to ma desi este viac....mm bol aj spg a vsetko v poriadku, ja meriam bt aj som si bola dat spravit hormonalny profil taktiez u mna vsetko okay, len mozno predsa len mam ist na tu laparo a tam mozno sa dozviem nieco viac... ☹ ale stale to odkaldam lebo bojim bojim bojim...
Babule ako to prezivaju vasi mm???

m.a.y.a.
7. okt 2009

ahooojte babenky od vikendiku som tu nebola ale ste toho zase popisali som aspon mala co citat 😀
a vitam tu nove 30cky 🙂 🙂 🙂

ja som dostala v pondelok prvu mrchu po kyrete tak som cela happy ze prisla normal na 28dc co som vobec necakalal ))) a citam ze vy sa snazilkujete a meriate a aj ja by som chcela ale musime pockat do januara 😠 😠

nadenkaaa
7. okt 2009

moj mm to zatial neberie nijak tragicky a povedal, ze on v pohode pojde aj na spg ked bude treba 😉
ahoj mayi 😉ono sa to nezda ale januar je tu co nevidiet 😉aspon si oddychnes od snazilkovania a od myslienok na babetko 🙂zregenerujes telo aj ducha 😉

m.a.y.a.
7. okt 2009

ahoj nadenkaa: noo jasne to si aj my vravime ze januar je tu co nevidiet ale ste budeme musiet brat nejake lieciky ci vitaminy aby sme dosli do konca tehulka ))) a moj muzik mi je dobrou oporou a vzdy ma podrzi aj teraz ked sme prisli o baby ((((

puska16
7. okt 2009

maya to mi je luto...ako aj mm je fajn a zlatunky...a dokonca jeho spg je na vybornu 😎 , uz si ho dal aj spravit...ale predsa tam niekde v pozadi v hlavicke ma clovek asi strach.... ☹

matusik111
7. okt 2009

ahojte, veru sa to dako rozbieha,..... to je iba dokaz, ze je vela a vela a vela babuliek s 30. na krku a babo nemaju.
My sme tiez mali zakladne vysetrenie , SPG a HP a vsetko je OK. Meram BT a je to pravidelne a vsetko v poriadku. Inak , doktorka mi nechcela robit ani HP, lebo ze vidi, ze prebieha ovulka v poriadku, tak nevidi dovod , ze by hormony vyskakovali. A mala pravdu.
Tiez som rozmyslala nad laparkou, ale velmi sa bojim. Jedna kocka tu pisala, ze boli v CARe, robili jej vysetrenia a nevideli vyznam v laparke, ale ona si ju vyziadala a vsetko bolo OK. Tak my sa chystame do CARu od noveho roka a ked ma neposlu na laparku, tak sa tam tahat nebudem, Asi ti doktori maju v niecom pravdu a maju skusenosti.
A este mam jeden pocit, ze ked nas doktori sleduju a robia s nami maximum, mam pocit, ze psychika sa uvolni a v tedy sa podari. Tak sa na to spolieham. 😵 😵

lubka0506
7. okt 2009

...ahoj babulky... 🙂 Vítam medzi nami pusku16 a katku.he... 🙂 Baby ja už som to niekde spomínala, že je zaujímavé že problém s otehotnením majú baby okolo tridsiatky...Niekto hovoril že to može mat spojitost s výbuchom elektrárne v Cernobyle?-asi v roku 1978-1979? Počuli ste o tom niečo??? 😒 Ktovie možno je len taká doba...ale je dobré že teraz je to tak že dokážu lekári pomoct... 😵 Mata neboj sa laparky, hovorí sa že "prefuky " sú bolestivé ale ja neviem ani o tom ...Mne roboli laparoskopiu 2 krát a prefuky raz ale pod narkozou...Nebojte lekári nám pomožu skor alebo neskor... 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

lubka vybuch elektrarne v cernobyle nastal 26.4.1986 😉

lubka0506
7. okt 2009

nadka alebo to bolo niečo podobné...to som asi tresla, ale už mi to niekto hovoril...Dnes tu je nejako pusto, alebo som vás odohnala??? 😒 ☹

mata1001
7. okt 2009

ahojte babule...jaj kollko ste toho popisali.... 😒

lubka0506
7. okt 2009

ahoj matka,nieje toho moc práveže je tu nejako prázdno...čo máš nové? 🙂

mata1001
7. okt 2009

ale cakam ovu.a nejak nechodi,ale som trpezliva.ovu test som nerobila lebo nemameste ani vytok.mam ho uz 3 den rovnaky-skoro ziadny.je to normalne?
a ty ako?
jaj a este som bola dneska u zubarky....vrtala mi zubok 😢 😢

matusik111
7. okt 2009

asi sa vsetky venuju svojim manzelikom,.... tie , ktore muzikov nemaju doma, tak konikuju 😎 😎 😎

mata1001
7. okt 2009

matusik ahoj.moj mm sedi tu pri mne ale nekonikujeme spolu on kuka telku.
ale musim sa mu vecer venovat... a ty ako?aky si mala dnik?

matusik111
7. okt 2009

ja som mala den taky trosku pracovny, ja som len teraz prisla domov a taka som hladna, ze neviem co skor jest 😀 😀 😀 . To sa niekomu zije, ked sa musis venovat vecer muzikovi 😵 😵 , si mu to slubila ??
Ja sledujem aj spravy aj stiham konikovat ,.... a este ma caka prkno na zehlenie 😀 😀

m.a.y.a.
7. okt 2009

ahojky babenky to co tu citam ze cernobil 😀 by mohol za to ze este nie sme tehule ?? neverim )))
ja som zase sama doma muzik v praci akoinac ☹

matusik111
7. okt 2009

maya, neplac, my sme tiez podaktore same doma , preto sme tu na konikovi 😵 😵

lubka0506
7. okt 2009

vy ste dobré,mne skáču hrnce na sporáku ...a ja stále pri PC.To sa mi ešte nestalo aby som tu strávila tolko času...mm príde dnes večer z práce a nakázal mi aby som si pospala ked prídem a ani to som nestihla... 😀 Neviem vobec čo chce robit ked mi kázal pospat si?????..... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre