Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

natalca
2. dec 2009

jeeej, to by boli vianoce 😀

majuska7979
2. dec 2009

natalca co to znamena polyp??

natalca
2. dec 2009

aj ja sa teda lucim, drahy mi slubil masaz 😉 pa pa a dobru noc

makda
autor
2. dec 2009

neboj mati, vsetko mam pod kontrolou 🙂. idem aj ja. tak sa majte 🙂

drzim ti mati palce a nezabudni si vypytat ten s // 😀

majuska7979
2. dec 2009

mati, hlavne uz si nepytaj s // lebo tie kravy v lekarni ti stale davali zle, teraz si proste kup len tak 😵

natalca
2. dec 2009

majuska neviem, nieco tam nasiel a nazval to polyp, ze maly, ale ak mrchou nezmizne, da to zaciatkom noveho roka prec, hovoril o nejakej 15 minutovej operacii vraj rano to urobi a vecer idem domov, nikdy som nebola v nemocnici, tak mam obavy ☹

majuska7979
2. dec 2009

no to ti drzkam palceky, aby bolo vsetko ok

natalca
2. dec 2009

dakujem majuska, musim ist... maj sa 🙂

majuska7979
2. dec 2009

papap 😵

dijanka
2. dec 2009

😉 ahoj natalca, ak je to len polyp, tak sa neboj. je to naozaj 15 minútový zákrok.sesternica ich dostala po pôrode. tak, ako ti hovoril doky. ráno tam prídeš a večer pôjdeš späť. držím palce, nech sa ti to mrchou stratí.
ja som mala cystu na pravom vaječníku a po mrche zmizla 😉
moja dr liečila mňa a tak ma vyliečila..... no zistili sme, že problém je u mm.spermie sú, ale mŕtve. v januári ide ešte raz, už teraz mám depku 😒

majuska7979
2. dec 2009

dijanka, to mi je fakt luto, no drzkam palceky, hlavne nech sa tvoj mm dobre stravuje a skus nejake vitaminky

lubka0506
2. dec 2009

ahojky babeny 🙂 my nemožeme všetky naraz otehu...bude tu viac radosti ked to bude postupne... 😉 vitaj dijanka 🙂 mata to by bol darček pod stromček...aj ja chcem taký...ale ja ti ho prajem zo srdca... 😵

majuska7979
2. dec 2009

luby ale mozme, nahoda je svina 😀

lubka0506
2. dec 2009

no ako ja by som nebola proti... 😉 baby ja som objednávala tú genetiku a najskorší termín bol na konci januára...sila čo???

majuska7979
2. dec 2009

no super, luby, 😉

majuska7979
2. dec 2009

a ako uz ste sa objednali??

lubka0506
2. dec 2009

a ozi mne ešte mrcha nedošla takže pochybujem, že moja plánovaná laparka bude v tú stredu, určite to posunú... ☹

majuska7979
2. dec 2009

este ti mrcha nedosla?? baby tento mesiac je nejaky divny mne tiez meskala a vidite, prisla az o 4dni?? 😕

lubka0506
2. dec 2009

no objednali sme sa ale až na 25.január nič nieje volné dovtedy...všetko sa to bude ešte dlho tahat... 😢 ☹

majuska7979
2. dec 2009

neboj luby, vsak to preleti ako voda 😉

lubka0506
2. dec 2009

ja som 29DC mávam neskor ale aj načas,toto je zákon schválnosti teraz bude zasa meškat...a ty ako?

majuska7979
2. dec 2009

ja som 4dc, cize mrcha uz ma take fakt dozvuky, zajtra uz budem o intimke 😉
i ked tento mesiac ma mrcha nastvala ze si tak dovolila meskat, az tak??? ale idem do decembroveho cyklu, a troska sa aj tesim, neviem som nejaka velmi kludna az mi je to jedno, ale to bude asi tym ze na buduci rok mame plany 😵
chceme skoncit domcek , tak sa velmi velmi tesim asi az privelmi, 😒 a bojim sa ze nam nieco nevyjde 😠 proste mame plany v lete prist na mesiac a zacat malovat, klast podlahu, robit kupelnu kuchynu, proste sa hrozne moc moc tesim, mozno preto so aj taka kludnucka 😵

lubka0506
2. dec 2009

to nevadí možete snažilkovat pod stromčekom... 😀 a neboj vyjde ti to ...hovorí sa že: postav dom, zasad strom..a potom dieta... 😉

majuska7979
2. dec 2009

no dufam ze to tak bude, to by bolo uplne idealne 😵

lubka0506
2. dec 2009

majka ja sa rozlúčim,mám tu maliara...som si zavolala ako náhradu za mm... 😀 😀 😀 tak ja bežím...papa a dobrú nocku 🙂

majuska7979
2. dec 2009

no to papap, 😀 😀

mimuska77
2. dec 2009

Caute baby tak čo nové?Až teraz som sa dostala k PC! 🙂

mata1001
3. dec 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 // 🙂 🙂 🙂 🙂

majuska7979
3. dec 2009

😵 😵 😵 😵 😵 mata vazne????????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 supeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr tesiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm sa viac ako by som bola sama tehula 😀 😀 😀 😀 😀
GRATULUJEMMMMMMMMMMMMMMMMM 😵 😵

mata1001
3. dec 2009

ano vazne, zajtra idem k dr.prosim este negratuluj az ked to bude na 100%.
skoro som odpadla ked som tam // videla.ved pofotim a dam do albumu.drahy este nevie,plan bol taky ze mu to poviem na vianoce.ale on na to pride skor.tak asi na mikulasa mu dam do topanky listocek...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre