Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

natalca
28. dec 2009

dakujem matka 😉

mimuska77
28. dec 2009

Matuš ja to neberiem v zlom 🙂 ,ale asi to naozaj netreba prehánat...Ja som práveže rada že to píšeš,lebo ja som hrozná napr. aj ked ochoriem schopná som hned si tristo vecí nasadit,len aby som si pomohla a tak to je aj s otehulkovaním,čítam koníka a potom neviem čo si dat skor..... 😀 Ale už sa polepším a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!§§ 😅

mata1001
28. dec 2009

ja nechcem pred vami vyzerat ze mudrujem.ale fakt je lepsie sa niekedy poradit.vy ste mi tolko uz poradili a tolko veci som sa naucila na MK o com som ponatia ani nemala.tento Mk je fakt dobre forum.

mimuska77
28. dec 2009

natalca presne ako píšeš som z SA a porodnica u Vás v NR,taaakže nič nie je nemožné......A u mna platí doslova nikdy nehovor nikdy....Takže každý den chytáme matuškine tehu vírusky a ideme spolu do toho.... 😉

mata1001
28. dec 2009

no pekne ste sa dohovorili bezomna ☹ ☹ ☹

mimuska77
28. dec 2009

A matka presne ako píšeš,ved ja som pred koníkom bola jak "trubka" o niektorých veciach som nemala ani páru a tu na koníkovi som sa toho podozvedala.......Preto som fakt rada ked mi aj Ty napíšeš svoj názor mna totižto niekedy treba uzemnit,aby som tolko nellietala v oblakoch 😅

mata1001
28. dec 2009

mimus a v ako je v oblakoch?popis.... 😀 😀 😀

natalca
28. dec 2009

ale mata, ved mi sa ta snazime aspon trosku v tom tehulkovani dobehnut, lebo vieme, ze ty nas nepockas 😉 😀

mimuska77
28. dec 2009

matuš to nieže by sme bez Teba,ale Ty si nás predbehla a ked mi budeme v porodnici,Ty už budeš mamina a čo je super hned máš porodnicu v mieste bydliska a mna kým prevezú do NR....tak porodím aj doma 😀

mata1001
28. dec 2009

naty prepac ale v tomto fakt neviem nic robit...odpust...

natalca
28. dec 2009

aj ja si myslim, ze MK ja super forum a sa aj nevedomci ako ja vselicomu priucia 😉

natalca
28. dec 2009

matka, je ti odpustene 😀

natalca
28. dec 2009

mimus bol by v tom pes zakopany, ak sa my dve na porodnici nestretneme 😀

mimuska77
28. dec 2009

a v oblakoch zlatko nádhera,lúbim snívat tak potom potrebujem zíst z oblakov na zem do reality 😀 😀 😀

mata1001
28. dec 2009

baby tak ako citam tak nie len ja som nevedela nic o babskych zdravotnych problemoch a uz nehovoriac o BT,grafoch,ovu...

natalca
28. dec 2009

ja som si chcela merat BT, ale neviem to dat do toho grafu ☹

mimuska77
28. dec 2009

natalca tomu ver a už teraz sa na to teším jak kobyla, 😀 To by bola sranda,a kde pracuješ?

mata1001
28. dec 2009

naty a graf uz mas?si zaregistrovana?

mimuska77
28. dec 2009

No a vidím,že BT si vieš merat ja teda nie lebo robím na smeny a na nočnej by som nemala vierohodný záznam.... ☹

mimuska77
28. dec 2009

matuš a ohladne BT sa musíš registrovat,to zato máte také pekné grafy?Skoda že aj ja nemožem merat.... 😒

natalca
28. dec 2009

mimuska ja robim v NR

natalca
28. dec 2009

nie som zaregistrovana ani nemam graf

mata1001
28. dec 2009

neviem ci sa treba registrovat lebo celu tu stranku mi vytvorila jedna baba z MK a ja som uz len zapisovala BT.
skus kliknut na datum dnesneho dna a mala by sa ti otvorit nad grafom kolonka.a ked sa ti vytvori potom ti napisem co a ako

natalca
28. dec 2009

ja merat mozem, len som tupa ako basa, ked neviem ako to zapisat do grafu ☹

natalca
28. dec 2009

a na akej stranke to je?

mata1001
28. dec 2009

naty a chces taky graf?

natalca
28. dec 2009

ano chcem

mimuska77
28. dec 2009

natalca vobec nie si tupá,to ešte nepoznáš mna 😀

mata1001
28. dec 2009

tak idem zistovat ze ako sa to da.tak tu chvilu nebudem.idem rozhodit siete 😀 😀 😀 😀

natalca
28. dec 2009

mimuska si dobraaa 🙂)))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre