Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

natalca
2. mar 2010

Ahojte dievcata, tak som spat z lyzovacky, bolo perfektne, boli sme na Martinkach, super som si oddychla, vylyzovala som sa perfektne 😵 Mrcha dorazila, som teraz 2DC, takze hura do dalsieho kola 😵

mimuska77
2. mar 2010

Caute papulky 😉
Som tu len na chvílku,lebo varíííím,ale prišla som trošku mrknút na Vás 😅
Cau nati,super ideme do dalšieho kola spolu teším sa aj s majuškou sa nám trom ale aj ostatným snažilkám čo sa pripoja pojde lahšie...Inak ma bolí hlava jak kon už som si aj tabletku dala a nič....Poobede som tu jak na koni poobedná to istí 😀

A majušík Ty toho stíhaš myslím to tutumutu to je super,a čo sa týka toho termínu podla výpočtu ved vyskúšaj,som zvedavá a koniec koncov možno akurát to takto vyjde a ja by som sa tešila jak besná koza 😀 😀 😀

Nati a inak vytaj z lyžky no poviem Ti velmi by som šla na lyže hoci som na nich stála na strednej škole na lyžke,ale lyžovat vieeeeeeeeeeem,krásny slnečný dník všetkým nám 😉 😉 😉

mimuska77
2. mar 2010

A majuš ked Ti vyšlo 5.3. o pol 12 v noci tak nezabudni tutumutu 12-24 hodín pred týmto termínom,veeela štastia 😅 😵 😵 😵

mata1001
2. mar 2010

caute krasky...

nati sme radi ze si sa nezlamala na tej lyzovacke a dorazila si zdrava domov...

ja idem poobede na kozmetiku tak budem krasna 😀 😀 😀 aspon si myslim ze so mnou nieco porobi... 😀 😀 😀

mimuska77
2. mar 2010

Cau maťuš,tak nech si krásna potooom 😉 😉 😉 (nieže by si pred tým nebola),ale kozmetiku treba absolvovať aj ja chodím raz do mesiaca 😉

ejasmeja
2. mar 2010

ahojte krasotinky! no teda! ja nestiham, ale zas ja som krasna aj bez kozmetiky 😀

mimuska77
2. mar 2010

Cau Ejuš zdravím Ta,no ja o tom nepochybujem že si krásna aj bez kozmetiky,my len že aj bezchybná pleť občas potrebuje relax 😀

natalca
2. mar 2010

😀 eja
babulky a co vam robi ta kozmeticka? cistenie? masaz?
babulky, vdaka za privitanie, ja sa tak lahko nezlamem, lyzovat viem asi zo vsetkeho najlepsie, dokonca som sa isty cas zivila lyzovanim, robila som instruktorku, ale to som bola este mlada a krasna.... teraz sa len predvadzam na kopci, vcera som sa ale tak vysypala, sla som rychlo, za mnou len taky prašan nadherny a chalani po mne vypiskovali, obzrela som sa ci aspon stoja za to, prekrizili sa mi lyze a ja som to v tej rychlosti uz nedokazala vystat, tak som sa pekne pred nimi zosypala, ani sa mi lyze nevypli, len som bola cela od snehu..... takze tato facka pomohla, ukludnila som sa a uz som chodila pomalsie..... a este nieco, ja som sice do lyzi blazon, ale nikoho neohrozujem, vyhladavam si take miestecka kde nikto nelyzuje, alebo radsej pockam kym sa kopec uvolni a makam dole 😎
inak drahy lyzoval hrozne a za tych par rokov sa tak vypracoval, ze by mohol ist aj reprezentovat na olympiadu 😅

natalca
2. mar 2010

mimuska, dakujem za IP 😵

natalca
2. mar 2010

ejka, jej ake uz mas vysoke tt, ved ty uz o chvilu rodis!!!! super 😵

mimuska77
2. mar 2010

Cau Nati,to je super s tým lyžovaním,Ty si iná hviezda,že inštruktorka dobráááááááááá,takže ked si to budem chcieť ozrejmiť viem na koho sa mám obrátiť 😉 😉 😉

Za IP nie je zač hoci kedy no a čo sa týka tej kozmetičky tak mne robí čistenie pleti,masáž pleti a dekoltu,trhá a farbí obočko a maíruje celé talíčko nech som k svetu a ani to moc nestojí som s ňou veľmi spokojná 😅

mimuska77
2. mar 2010

Nie talíčko,ale telíčko,zase preklepko... 😀

mimuska77
2. mar 2010

A Ejka tá už je jednou nôžkou na pôrodnom stole,toľko tt má,ale ešte má čaaaaaaas!!!!!!!!! 🙂 😵 😵 😵

majuska7979
2. mar 2010

ahojte babulky,
tak mimus ver tomu ze tutu mutu bude hned po mrche 😉 bude 4. a aj 5.mar 😀 to by bola haluz keby to vyslo 😅

natalca
2. mar 2010

mimus, co sa tyka lyzovania, som ti kedykolvek k dispozicii, ja si obocko a masky robim sama, ale mas pravdu, aj masaz tvare je super vec ja chodim na masaz celeho telicka raz za mesiac a potom sa citim ako novuzrodena... 😵
mimus, ideme sa s drahym prebehnut von, ked je tak krasne, skoda doma sediet.... tak ti prajem prijemnu sichtu, nakuknem sem este vecer, maj sa 🙂

ejasmeja
2. mar 2010

😀 ze jednou nohou na porodnom stole 😀 no teda! 😀

som musela makat, preto sa neozyvam...
ako sa mate a co nove? za som tu dlho nebola...
my sme mali v sobotu prve stretko orienttancov a cviceni a ... - nazvali sme to "Stretnutia s bruskami" bola to parada! jupiiiii! 😀

mata1001
2. mar 2010

caute babulky ani neviem ci sa s vami mam bavit.som taka kraaaaasna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nati ze instruktorka!!! no klobuk dolu.si dobraaaa ja by som mohla byt instruktorka na sankach.kto chce byt moj ziak??? 😀

ejka stratena osobka...ahoj

majus neboj raz to urcite vyjde.nestracaj hlavu 🙂

mimus ja som kozmeticke chodila pred tehu a v prvom trimestri som sa bala a bolo mi zle tak som radsej nechodila.ale teraz uz tu hodku vydrzim.mne masaz nerobi len vycisti.to mi staci... 😎

mimuska77
2. mar 2010

Cau majušík presne jak hovoríš a nieže haluz by to bola ,ale ja by som "puky" 😀 😀 😀

Natalca dakujem za ochotu a len sa pekne s mužíčkom prebehni aj za mňa 😵

Ejuš no to je bomba tie tance,mňa brušné tanečky vždy fascinovali,len som sa hanbila chodiť na ne,ale hovorí sa že sú mimoriadne prospešné k ľahkému pôrodíku a aj pre baby čo majú gyn. problémiky 😵

mimuska77
2. mar 2010

Cau maťka 😅
Ale maťuš hybaj no Ty naozaj musíš byť kráska,ale chápem že v prvom trimestri si nebola,ani sa to neodporúča,niekomu stačí aj čistenie a ozaj pridávam sa ako žiačka na tie sane 😀 To je fakt dobré!!!!!

Inak mimochodom len pred chvíľou ma prestala bolieť "kopoňa"(hlava),ešte aj kolegyňa mi hovorila že som biela jak stena no nejak sa cítim malátne,dúfam že na mňa niečo nelezie liezť môže max. mm 😀 😀 😀

mimuska77
2. mar 2010

Kde ste sedmikrásky?Zas sa tu mám baviť sama zo sebou???????????????????????? 😝

ejasmeja
2. mar 2010

ahoj Mati! ja sa hlasim na sanky! mate este sneh? 😀

Mimus, naozaj pomahaju otehotniet v niektorych pripadoch, ked sa dlho nedari (ak ale nie je problemom napr. nepriechodnost oboch vajickovaodov alebo daco podobne) a ulahcuju a urychluju aj porod. to si dobre pocula, vobec sa nehanbi! neopovaz sa! 😀 a ak mas moznost niekam chodit tancovat, tak vrelo odporucam 🙂

majuska7979
2. mar 2010

dobre babulky tak ja padam nachvilku, idem si troska zasportovat, mame krasne pocasie to idem do parku na kolieskove korcule 😀
dufam ze sa nedolamem :D

mimuska77
2. mar 2010

No ejuš tiež musíš "trčať " v zahraničí,to si s mm nemohla zostať na slovensku?Keby sme sa dali do kopy,že Ejka,Mimuš,maťka,Majka aj Natalca,to by sme boli iná partia,chodili by sme na "brušáky tance",na lyže,na kozmetiku a aj na sánky to by bola iná sranda 😵 😵 😵

ejasmeja
2. mar 2010

pa Majus, ostan v celku! 😀

mimuska77
2. mar 2010

Majuš tak krásne korčulko a dávaj na seba pozor ved vieš že 5.6.-marca je na blízku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅

mimuska77
2. mar 2010

A ešte aj na korčulky 😀

ejasmeja
2. mar 2010

Mimus, ja som na slovensku! ideme? 😀

mimuska77
2. mar 2010

Neblázni Eji Ty si tu???????????????????,Idem raz,dva,tri no a nebývaš v zahraničku?Kde konkrétne si?Blízko nás?To je super,a na brušáky si bola tu v svk? 😉

mimuska77
2. mar 2010

Kde ste sa podeli všetky?To len ja musím byť zavretá na koníku?Všetky chytáte bronz? 😀 😀 😀
Maťka huu? 😉

mata1001
2. mar 2010

ok uz mam dve zaujemkyne.ejka sneh nemame ale mame blato... 🙂 🙂 🙂

baby prihlasila som sa na fyzioterapeuticke cvicenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre