Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

natalca
2. mar 2010

ejka nie je z anglicka, ani Lubka

natalca
2. mar 2010

mimus, zlate moravce alias serafinovo 😀 poznas?

mata1001
2. mar 2010

mimus vies ako to vyriesis?nechod do lesa a mas to.sadni si na lavicku pred cinziak 😀 a postipe ta akurat komar 😀

mata1001
2. mar 2010

nati ejka byva v anglicku.

natalca
2. mar 2010

my ideme v lete do Francuzska v lete aj so svokrusou, cez pobehat Provensalsko a nema s kym 😖
takze si to Francuzsko sprijemnim Vasou pritomnostou 😉
ja som za 😉

mata1001
2. mar 2010

no leto mi nevyhovuje.skusme tak zaciatok maja

mimuska77
2. mar 2010

Maťuš vo Francúzsku som bolaaa v 2006 to je tiež na dlho,ale za mňou a švagrinou sedel Marián Gáborík v lietadle a to bol môj prvý aj posledný let,len som si hovorila,že aj ked lietadlo nedaj Bože padne budem slávna lebo spadnem aj s hokejistom no a o tej Eifelovke pomlčím,lebo každý povie,že vidieť Eifelku a môže zomrieť,mne to nič nehovorilo kopa železa inak je pekná,ale mne na nej bolo tak zle že som sa skoro pototo už s tej výšky,no zážitkou mám že ani prezident ich toľko nemá.........Ale môže byť Francúzsko je inak pekné!!!!!!!!! 😵 😵 😵

natalca
2. mar 2010

mata, pozri ejkin prispevok str. 259 16:53 ona je v Presove

mimuska77
2. mar 2010

A ako hovoríš ja tak môžem dovolenkovať u nás na balkone ešte že sme na prvom a Nati ja teda mám dnes vedenie,šak ozaj to ZM,tam sa vyrábajú chladničky do psej búdy,ale ako serafínovo som o tom ešte nepočula 😀

mata1001
2. mar 2010

no mozno teraz je v presove - nehadam sa ale ona zije v anglicku.nemylim sa vsak?

mimuska77
2. mar 2010

Baby zdrhli ste?Alebo aj Vám prišlo zle z Eifelky????????? 😝

natalca
2. mar 2010

Ja som bola v Parizi pred Vianocami, krasne... Eifelovka ma tiez nenadchla, raz vidiet staci, ale ten vyhlad z nej stal zato aj vecer je krasne osvetlena...
ja som letela do Londyna s Ivetou Malachovskou, jej mm a dcerou
baby ide ochladenie a snezenie 😨 a ja ze jar

mimuska77
2. mar 2010

Maťka nemýliš sa,a v máji môže byť,možno zase stretneme v lietadle nejakého hokejistu...budú MS v máji,myslím 🙂

mimuska77
2. mar 2010

Ja už nechcem zimu už chcem sadiť muškáty na balkone 😉

natalca
2. mar 2010

mimus podla Serafiny Ostrihonovej, tej "slavnej" primatorky 😖
matka, tak to neviem, ved ejke si to precita a vyjadri sa 😉

mimuska77
2. mar 2010

Skočím si na cígu a hned som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu,nezdrhajte 😅

natalca
2. mar 2010

mimus, nefajci, 😔 priprav radsej telo na babo 😎

mata1001
2. mar 2010

baby nikam sa neleti.ostavame doma a hotovo.ja som letela do Tunisu a bala som sa jak slak.ani som nedychala. 🙂

mata1001
2. mar 2010

mimus kam ty skaces!!! nikam nechod.ja zachvilu padam,idem panelak o 15 minut.
a muskaty uz nie su v mode 😀 😀 😀

natalca
2. mar 2010

aj ja som bola v Tunise 3x, let mi nerobi problem, ale matka, tehule mozu letiet len do 6.mesiaca, tusim

mata1001
2. mar 2010

naty ved ja sa nechystam nikam.a kde si bola v tunise?

natalca
2. mar 2010

a co teraz leti, ja mam muskaty, bylinky, bakopu, verbenu, narcisy, snezienky.... som in? 😀

natalca
2. mar 2010

matka, to bolo kvoli letu do Francuzska v maji, mozeme ist aspon busom alebo autickom 😉 bude sranda aj po ceste 😵
boli sme v Monastire, Zarzise a v Mahdii

mata1001
2. mar 2010

neviem ale nam muskaty na balkone nikdy nekvitnu.len v zahrade.narcisy su super a tulipany.waw...

natalca
2. mar 2010

Matka a ty si kde bola?

mata1001
2. mar 2010

ja som bola 2x v Monastire.bolo super...

natalca
2. mar 2010

ja mam pekne muskatiky, ale ich hnojim

natalca
2. mar 2010

mne sa nepaci mentalita arabov a ta spina na ulici, inak my sme chodli len tak sami ich miestnou dopravou po krajine, ti poviem, slusny adrenalin!!!!

natalca
2. mar 2010

celkom sa mi pacilo v Turecku v Alanyi

natalca
2. mar 2010

matka, uz panelakujes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre