Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

camelco
13. jan 2012

@lili_mia aha, tak už rozumiem 😀 😀 😀

zelovocka
13. jan 2012

@lili_mia @camelco @nina55 inak tá babská jazda = chatovačka vôbec nie je zlý nápad 😵 kým nemáme deti 😀 lebo potom už... sa minimálne 5 rokov nikam nedostaneme okrem detskej lekárky, obchodov a na poštu 😀 taká je moja predstava. najväčšie vrušenie bude návšteva svokrovcov 😀 by som povedala, že pre niektoré priam adrenalín 😀

lili_mia
13. jan 2012

@camelco mne ani vlastná mater nerozumie, nieto ešte ty 😀 😎 😀

camelco
13. jan 2012

@lili_mia tak toto nemá chybu

lili_mia
13. jan 2012

@camelco tak mama nechápala, že prečo si vešiam na krk chlapa s deckom, ale načo jej vysvetľovať, že ja možno deti ani nebudem môcť donosiť, tak nech on má aspoň jedno vlastné .. je pravda, že týmto by som si uviazala na krk aj požiadavky jeho ex

lili_mia
13. jan 2012

@zelovocka no ked si to tak napísala, znie to ako dobrovoľné upísanie sa detskému väzeniu 😀 😀 😀

nina55
13. jan 2012

@zelovocka uhm ja som chodila tiez, ale mimo BA 🙄

nina55
13. jan 2012

@lili_mia svojim spôsobom to je vazenie - ale scasti aj prijemne (okrem tych prebdenych noci, ale dá sa) 😉

nina55
13. jan 2012

@lili_mia ....na konto tych nasich matiek = ja som vzdy tej svojej vravievala, ze moj zivot si chcem odzit sama a radu od nej si neprosim. Ak by aj radila cokolvek - som typ, ktory si sice vypocuje, ale aj tak si nakoniec urobim po svojom.
Nevravim, ze sa jej to pacilo, ale koniec koncov napokon so mnou musela suhlasit.
Vsak ale nemala na vyber 😀 . Som samostatna jednotka, som sebestacna a na nikom nie som zavisla.

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 ja sa poznám, ja šaliem z víkendov, počas ktorých celé dni prší a nedá sa ísť von, naopak, mojim rodičom to nevadí, oni si radi doma posedia .. takže bojím sa materskej, celé dni doma a ták

nina55
13. jan 2012

@lili_mia a co myslis, ze by ta take hrozne cakalo?
prvy polrok len kojis a prebalujes. Vot vsjo. Svojim sposobom je to amerika ak dieta nemava koliky a to mavaju zväcsa chlapci. Medzi (ja tomu hovorim polcasmi) tym, ked dieta spi si tu na MK a 1/2 rok ubehne ako voda. Potom zacnes prikrmy a tesis sa ako ti dieta rastie. atd........-nevnimam to ako nieco strasne. Akurat je to obmedzujuce pre matky, ktore nie su "vyburene" a chyba im kavicka v kaviarni s kamoskami. = ale aj to sa da po jednom dietati v pohode zvladnut.
Ine je to po druhom. To si uz moc "kavickovania" neuzijes = ale na druhej strane sa odreagujes v praci -ak mas taku, v ktorej si stastna tak ako ja 😀 😀 😉 😉 ........ - prajem ti to zazit. Myslim to uprimne

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 nemaj obavy, neberiem to ako katastrofu, no ja ked nieco robím dlhodobo, tak mi začína z toho drbať, tak sa bojím, že sa to stane aj pri dieťati, stalo sa mi to aj vo vzťahu, prichádzali hádky, že po práci len sedíme doma a ani na prechádzku, takže sa bojím, že ja budem behať okolo dieťaťa, chlap si dôjde večer domov, pokochá sa potomkom, vypýta si večeru, počká kým potomok zaspí a potom bude očakávať, že sa mu budem venovať, šak som bola celý deň doma .. a neviem ako počas randenia odhaliť, či bude mať chlap k tomu sklony, alebo bude taký, že sa pripojí ku kúpaniu, kočíkovaniu, aj prebalí a pohrá sa, ked bude staršie

nina55
13. jan 2012

@lili_mia @camelco @zelovocka - ste tu este baby? ....ten cas tak rychlo leti,,,, to uz je pol 10-tej? ...no ja som cakala, ze daju o 20,00 h. Sultana....a oni nic. Zajtra sa mi ani vstavat nebude chciet. Je tu niekto?

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 cez víkend si asi popozerám ten Druhý dych, že čo to je za seriál, no akosi nám tu sneží, tak sa asi vykašlem na svoj vek a pôjdem sa sánkovať, minimálne postaviť sne-guliaka 😎

camelco
13. jan 2012

@nina55 ešte som tuuuuuu, na chvíľu som tu musela pustiť mm 😠

nina55
13. jan 2012

@lili_mia to neodhalis. Bud to v chlapovi je, alebo nie je. Nic medzi tym.
A ak ti teda zacne z chlapa nahodou sibat - je dôlezite, aby si bola sebestacna a mohla kedykolvek povedat: VON!!!!
Je tu (rozumej na MK) vela dievcat, ktore riesia problemy s chlapom, ktoreho nelubia, maju s nim dieta/ti, ktore nemôzu uzivit same a preto zostavaju vo vztahu s pakom.
Vzdy som sa chranila takto dopadnut 😉

nina55
13. jan 2012

@camelco co ten tvoj mm "otravuje" ? 😀 😉

camelco
13. jan 2012

@nina55 no toto, ty to pozeráš
@lili_mia aj tu chvíľku snežilo ale už prestalo

camelco
13. jan 2012

@nina55 😀 😀 😀 som tu chodila ako zúriaci pes, kedy už skončí a on tu bol tak asi 15 min, ešte dobre že si pospal a neotravoval, že kedy ho konečne k PC pustím ........ musíme kúpiť wifi, aby sme mohli pripojiť aj notebook a tak si nebudeme liezť do kapusty 😀

camelco
13. jan 2012

@nina55 aspoň som umývačku naplnila a spustila 😀

nina55
13. jan 2012

@camelco ale jasnééééé - pozerám. Som nemienila, ale videla som nejaku 6 alebo 7 cast a total som sa namotala. Bola som totiz zvedava, aku taktiku na Sultana pouzije tá Hurem, aby ho dostala.
Bavi ma a zabava ako lahko sa muzi daju zlakat zenou. Zabavam sa.
Namotala som sa a uz nie je cesty s5. Dopozeram 😀 😝

camelco
13. jan 2012

@nina55 ja som sa tak namotala na tu traposinu 1000 a jedna noc 😝 .......... dúfam že sa mi to už nestane, ale zato si pozriem panelák, ale aj tak mám najradšej "sitkomy" a kriminálky

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 ako to myslíš s tým von? aby mi dal pokoj, nechal ma v izbe samú? vraj postoj muža k žene sa dá odhaliť tým ako sa správa k svojej matke .. modelová situácia .. rodinný obed u nádejných svokrovcov ..pokiaľ všetko robí svokra, obskakuje muža aj toho syna a nikto s ničím nepomôže, tak vraj to nebude robiť ani synátor.. no tento model nezahŕňa dominantnú matku, že si nedá s ničím pomôcť, či protivnú matku, že syn už s ňou stratil trpezlivosť a nie je ochotný sa už s ňou baviť .. príkladom je aj správanie svokrovcov voči sebe .. pokiaľ si svokor dovoľuje na svoju ženu a ona sa nechá, dá sa predpokladať, že sa to bude diať aj u nás mladých .. pokiaľ svokra buzeruje celú rodinu, treba sledovať aký názor má synátor, či s tým súhlasí, či si myslí, že je to správne a či v podstate očakáva také správanie aj od svojej ženy

camelco
13. jan 2012

@lili_mia ty už staviaš toho snehuliaka? alebo kde si sa stratila? 😀 😀 😀 😀 😀

camelco
13. jan 2012

@lili_mia ty sa nezdáš moja, normálne psychologický výklad, ale niečo na tom bude

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 čítala som knihu .. tuším Mama pre Veroniku .. domáce násilie, chlap buzeroval ženu, že v nej je chyba, kedže nemajú dieťa, jeho spermie sú ok, už neviem čo sa stalo, ale ona si začala s niekým iným (otec Veroniky) a otehotnela s ním .. ked to videl sudca, tak ich rýchlo rozviedol .. takže sa bojím že sa tak zaľúbim, až všetko pôjde bokom a iba on a nedám si pozor a on sa po svadbe naplnoprejaví

nina55
13. jan 2012

@camelco mi nieco hovor. Som si par casti bola nutena pozriet (Seherezady) s mojou mamou ked som bola u nej na navsteve, ale poviem ti na Sultana to nema. V tejto novej telenovele je totiz napätie, ktore Seherezade chybalo.........a to ma prinutilo nastavit nahravanie na HDD videu od pondelka do piatka. Takze vzdy si to pozriem zo zaznamu a potom mazem.

camelco
13. jan 2012

@nina55 jeeeeeeej fotečka 😀

lili_mia
13. jan 2012

@camelco na pokeci ma kamoš zrezáva, čo sa chlapov týka 😀 bývalá sa chce k nemu vrátiť, ale on tvrdí že už nechce, proste raz sklamala a on zatvrdol, že nemá chuť sa s ňou baviť, tak ma cepuje, aby som ja neskákala ako chlap píska ... ten výklad mám tuším z Evy, občas sa tam vyskytne múdry článok .. naposledy článok o chlapoch so záväzkami .. príbehy zo života, ona nemohla pobozkať svojho priateľa, lebo jeho 15ročná dcéra si myslí, že sú iba priatelia, hoc bývajú u nej doma .. prípadne ďalšia šla na dovolenku aj so synom svojho frajera, ale spali v oddelených izbách, aby chlapec nedostal šok

camelco
13. jan 2012

@lili_mia tak preto si toto všetko všímaš ......... si myslím, že určite natrafíš na tú správnu polovičku k tebe ...... ja som predtým mala takého ex, obaja sme boli strelci, bol medzi nami rozdiel presne 1 rok a 1 deň a to si mala vidieť ......... tomu by som dokázala na hlave tanier rozbiť keď som bola nasratá 😠 .......... takže ja mám horúcu hlavu a môj manžel je úplný pohoďák ......... protiklady sa priťahujú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre