Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lili_mia
24. jan 2012

@tanyja haha ja vraj robím infarktové fašírky .. kusneš a tam .. ovsené vločky 😀 😀 😀 ale nevidím pointu ovsených placiek, pokiaľ sa to vypráža, ja radšej dám tie mäsové fašírky do rúry a pečiem na papieri

nina55
24. jan 2012

baby, ja sa lucim uspavam moje dieta pri hudbe (sa podrzte 😀 ) od Rytmusa

https://www.youtube.com/watch?v=pAnNI0W9B4I

- mozno sem este odbehnem (ked zaspi 😀 )

lili_mia
24. jan 2012

toto je super náhrada praženice 🙂 a chrúmete celý deň http://blogilates.com/recipe-index/quick-high-p...

mirela40
24. jan 2012

@tanyja ale kdezeeeeee uz som to tu spominala je to sluzobne ziaden darcek je to cisto novy crep to vies setri sa aj tu je to ford Fiesta ☹

mirela40
24. jan 2012

@silvuska47 a kde to je to foto aj ja chceeeem

lili_mia
24. jan 2012

@mirela40 ford fiesta je aké šetrenie??? 😎 super fáro

mirela40
24. jan 2012

@silvuska47 hmm a ja som to nestihla cize prosim o foto

mauerka
24. jan 2012

@lili_mia
@mirela40 Tedaaaaa, so sa "urazila" 🙂 Aj ja mam novu Fiesticku a nedam na nu dopustit. Jasne, X6 to nie je, ale zase s nou zaparkujem vsade a obehnem koho treba 😎

lili_mia
24. jan 2012

@mauerka to bolo v dobrom, nejakú tú dobu som si užívala na fusione

mirela40
24. jan 2012

@lili_mia moje predchadzajuce bol VW Golf preto moja reakcia je taka aka je

mirela40
24. jan 2012

@mauerka moje to auto je fajn ked ho pouzivas na bezne veci ,ale na moju pracu je absolutne nevhodne ,mesacne jazdim okolo 3000 mil 😉

lili_mia
24. jan 2012

@mirela40 táááá .. ja som vždy inklinovala k autám vzhľadom ako nissan, suzuki splash či čo to je, prípadne tie fordy - fusion, Cmax, fiesta, prípadne fiat 500 a VW new beetle

mirela40
24. jan 2012

@lili_mia jedna vec je vzhlad auta druha je pohodlnost a celkova jazda ,mozem napisat ,ze jazdim dlhe roky a vela km a mil zivim sa tym a Golf je absolutna spicka ,pohodlne ,spolahlive ,dobre sedi na ceste ,skratka platis za kvalitu. 😀

lili_mia
24. jan 2012

@mirela40 viem ako to myslíš .. to bol už chlapov druhý fusion, aj mi vysvetľoval, ale unikala mi pointa .. my sme ťahali z KE do DK, 3dni vkuse aute sme jazdili po okolí a on vôbec nebol unavený zo šoférovania, aspoň tak mi to tvrdil .. ale motor má naftový, jeho ceny benzínu nevzrušujú

mirela40
24. jan 2012

@lili_mia vies bez urazky ist niekde na 3 dni a pouzivat auto dennodenne na vzialenosti medzi 150-300 mil denne je velky rozdiel 🙂

tanyja
24. jan 2012

@mirela40 to som trošku prepostrehla, že je to firemné, ale aj tak zmena nezaškodí a čo približne robíš, ke´d beháš toľko km ? distribútorku alebo sprostredkovateľku?

lili_mia
24. jan 2012

Matúško dnes: "ocííí a Sisinka (andulka) bude mať mládatká?"ocino "nie to by musela mať samčeka pri sebe." Matúško: "aha tak to aj mamina ked stretne nejakého uja bude mať bábetko?" 😀 😀 kde na to tie deti chodia. ale mm sa dobre spotil hihi

@mirela40 jasné, že bez urážky 😀 😀 😀 hlavne ked to mil som si nejak nevšimla, mea culpa

mirela40
24. jan 2012

@tanyja pracujem ako obchodny zastupca na Londyn a South East England 😉

mirela40
24. jan 2012

Kocky otocme stranku o autach 😉

tanyja
24. jan 2012

@nina55 tvoja malá potvorka má rada rytmusa? ja ho nemusím 😒 , no ale keď to pomáha, u nás zatiaľ pomáhajú Tri prasiatka 😀

silvuska47
24. jan 2012

@mirela40 no rada sa ti ukážem..ale nie na tejto stranke 🙂

mirela40
24. jan 2012

@silvuska47 a kde si na fb to sa ti mozem ukazat aj ja 😉 😀

tanyja
24. jan 2012

@silvuska47 @mirela40 treba dohodnúť spoločnú letnú dovolenku a uvidíte sa 😉 a my máme pežota ako povie malý 😀

mirela40
24. jan 2012

@mirela40 ozaj a ako si dopadla s testom ?

mirela40
24. jan 2012

@tanyja to je oblubena znacka mojho mm a musim povedat,ze to bolo straaaasne pohodlne ,teraz si kupil Stilo a nestoji to za nic

lili_mia
24. jan 2012

ja som sa dnes opatrne pýtala kolegyne, že či s mužom uvažovali nad doplnkovým nemocenským poistením kvôli vyššej materskej a ona zlatá .. ale ja som tehotná už od novembra 😀 😀 😀 začiatkom roka som jej v maili priala šťastné // na teste a ona na to nič .. kto ma prebije so svojím trapasom?

mirela40
24. jan 2012

no nic kocky lucim sa s vami ,som unavena a nejako ma zalahol smutok ,tak sa majte a pekne snicky

lili_mia
24. jan 2012

@mirela40 dobrú noc

mauerka
24. jan 2012

@lili_mia Dobre, ze sa nespytal:"...a to ked mamka stretne nejakeho vtaka, tak bude mat babatko?" 🙂)) Detska logika je niekedy prilis "logicka" 😀 😀 😀

lili_mia
24. jan 2012

@mauerka mne sa zdá, že chlapček už chápe samček a samička a že samček havko nemôže mať samičku rybu 😀 čiže mamka môže stretnúť toľko vtákov, koľko chce a bude to bez následkov, ale pri bocianoch nie som si istá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre