Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
28. jan 2012

@janemari ja som mala takého frajera, keď pršalo, vedela som, že nepríde.......asi by to tiež nespĺňalo svoj účel 😀 , zvláštne vysvetlenie a potom už len v marci si zoberie malú, lebo teraz hlásia dosť veľké zimy 😖
@mirela40 mamča je už na dôchodku? a lieta k tebe sama, alebo aj s otcom? dnes jedna letela ku kamoške do Londýna a spiatočná letenka ju vyšla na 90€

janemari
28. jan 2012

@tanyja tak v utorok ideme na jedno sedenie a dufam,že tam sa tento "oteckovský"problém navždy vyrieši. A ak bude naozaj krst o týžden,tak nebudem mať kedy ex riešiť,resp.sa ani nestihnem báť sedenia.

mirela40
28. jan 2012

@tanyja mama je na dochodku ,je samostatna len jej poslem letenku brasko ju vytlaci a ja ju len vyzdvihnem na letisku.rada ma pride pozriet,sice jazyk moc neovlada ,trosku rozumie,ale nehovori ,ale je sikulka pride sama 😎 Otec mi zomrel ,zial koli zdravotnemu stavu ma nemohol prist pozriet i ked velmi chcel ,chyba mi zomrel totiz necakane ☹
jupii letenka ju v suchu a tiez ju mam za 108 eur 😀 tesim sa !!!

tanyja
28. jan 2012

@janemari ty sa nemáš prečo báť, ty si silná už len kvôli malej a nech to sedenie dobre dopadne 😉 , jasné, že budem zvedavá na výsledok 😎 a krst to je krajšia činnosť ako všetky ostatné
idem spať, oči padajú

tanyja
28. jan 2012

@mirela40 to mi ja za tvojho otca ľúto 😒 , a mamča je dobrá, keď takto sama lieta, bratranec s rodinkou tiež žijú niekde pri londýne a prvý let rodičov bol trošku stresujúci 😀 , ale prežili to
no keby už mohla chodiť pestovať vnúčatko, to by bolo, ale veď dočkáte sa 😉

mirela40
28. jan 2012

@janemari si sikulka sedenie mas uz teraz v suchu len sa toho neboj a krst je v pohode ,mam ho za sebou /moje krsna ma uz 16 rokov/ ,boze boze to som uz tak stara

mirela40
28. jan 2012

@tanyja moje nic viac by som si nepriala ,verim kazdy den ,ze aj my sa dockame ,neboj ked letela prvy krat tiez som mala riadne stresy ,ale uz teraz som v pohode ,mama sa nestrati ... ona je exzotka /boze boze neviem ci som to spravne napisala/ ,ja byvam teraz pri LND tiez a kedysi som zila v LND 😉
Dik ,zial je to zivot ...aspon netrpel bolestami ,i ked je smutne ked sa nemas sancu rozlucit ...

janemari
28. jan 2012

@mirela40 tak neviem či je to v suchu,nakoľko tieto úradné veci mám už absolvované,teda podobného rázu a doteraz nedopadli pre mna dobre.Ako ani nie katastrofálne,ale čakala som rozhodne iné výsledky,ale nebudem sa trápiť,ja to neovplyvním.
@tanyja neboj dám vedieť,ako to dopadlo,aj ked výsledok nebudem vedieť hned,aspon s dojmami sa podelím.A krst je naozaj príjemná záležitosť,toho sa nebojím. Konečne iné starosti ako súdy,ex,doktory,úrady mne ide skôr o to,že to dali vedieť na poslednú chvíľu,takže zhánať tortu a traktácie okolo toho budú len na mne,kedže mamu nemám doma. Ale snáď to nejako zvládnem,ked som úspešne zvládla krst malej s tým,že som si piekla sama tak snád toto bude malina.Len nech nebudem musiet piecť tú tortu sama,to neviem akoby dopadlo 😅

mirela40
28. jan 2012

@janemari kazdopadne ti budeme drzat palceky a mysliet na teba ,to ze to prvy krat nebolo podla tvojich predstav neznamena ,ze to nevyjde znovu 😉 Tortu zozenies ,pokial su peniaze nic nieje nemozne 😀

janemari
28. jan 2012

@mirela40 tak zajtra sa uvidí,stále verím,že sa to nejako posunie a krst bude až na ten ďaľší týžden.Ak nie tak zajtra budem musieť ísť vybaviť tortu,ak nevybavím tak nájsť nejaký recept a upiecť.A dobre si napísala pokiaľ sú peniaze,lenže tie nie sú,takže siaham na rezervu,ale stále si hovorím zvládnem to.

mirela40
28. jan 2012

@janemari inak tiez to je trosku nefer voci tebe ,ze ti to dali vediet tak na poslednu chvilu ...niektori ludia by si zasluzili ...neznasam taketo veci a urcite vedia v akej si situacii ,keby ti aspon povedal nic nechceme ,vsetko je zabezpecene len pridi ... ale nie takto a to este potrebujes dar ci ?

janemari
28. jan 2012

@mirela40 tak asi tak nejako som reagovala aj ja.Lebo ja som ich volala zakrsných ešte pred pôrodom a o krste vedeli mesiac do predu. Ale čo narobím,oni sú taký tip ľudí,žijem pre dnešok netrápim sa zajtrajškom a niečo chcem aj to dosiahnem.Neviem ako to robia,ale sú šťatný,užívajú si život a netrápia sa,ked niečo chcú jednoducho idú za tým a vždy to dosiahnu.Toto by som sa chcela naučiť a bola by som šťastná.

mirela40
28. jan 2012

@janemari najhorsie natom je to ,ze sa to nemoze odmietnut ,aj ja som sa stala krsnou tak necakane ,mozne aj ty by si sa mala prestat trapit a nerobit si tazku hlavu s toho krstu... aky pozicaj taky vrat sa tomu hovori

janemari
28. jan 2012

@mirela40 tak ja som vonkoncom neočakávala,že mna budú volať,myslela som si urobia,krst dáme darček,alebo peniaze a je to vybavené.No ale vidíš jeden myslel a vymyslel fúrik 😀 Prežijeme to ,ja urobím maximum a oni sa budú musieť zmieriť s tým čo bude 😀

mirela40
28. jan 2012

@janemari je skvele ,ze to tak beries ,velmi by som si priala ,aby sa ti zacalo cim skor darit ,si strasne fajn a ten tvoj byvaly bol kus idiota,ze si ta nevazil

mirela40
28. jan 2012

@janemari co planujes na zajtra?

janemari
28. jan 2012

@mirela40 tak v lepšie zajtrajšky neverím,budem rada ak to bude aspon takto a nezhorší sa to. Zajtra?Ťažko povedať,kedže neviem či ex príde,potom variť obed,samozrejme ísť s malou von na prechádzku a zajednať tortu,ked mi dajú vedieť kedy bude krst.Dnes som dostala cca za vrece vecí pre malú tak som oprala a ked to uschne čaká ma žehlenie,triedenie vecí a podobne.A čo máš na pláne ty?Neviem si predstaviť žiť v cudzine aj ked asi práve toto by bolo pre mna východiskom z tohto začarovaného kruhu.

janemari
28. jan 2012

A krstom získam vlastne Ďaľšie dieťa aj ked nie biologické,ale bude takže budem mať vlastne párik dievčatko aj chlapec a nieje medzi nimi veľký vekový rozdiel takže to bude super,budú sa môcť hrať a prázdniny tráviť spolu.

mirela40
28. jan 2012

@janemari urcite je tazsie vychovavat sama dieta v takych financnych podmienakach ako zit v cudzine ,zajtra hmm zatial je to otvorene ,kolegyna ma pozvala k nej ,je to anglicanka co mala mamu slovenku /starsia pani ,ale strasne fajn/ ,ale uprimne neviem ci pojdem ,mala by som vyprat a vyzehlit muzove kosele ,upratat ,...nic svetoborne.Inak zivot v cudzine je uplne iny ,vacsinu casu stravis v praci ,vikendy ,vecery ,... cize ziaden poriadny zivot to je to co ma tu stve najviac ,kedze mame pozicky tak len pracujeme ,ale aspon mame podporu jeden v druhom a to je viac nez cokolvek

tanyja
29. jan 2012

@mirela40 čoby stará, ja mám tiež krsňatá - 17 a 11 ročné čochvíľa , takže klídek 😉 , všetko má svoje za a proti, tu mám rodinu, čo je za ale proti je to, moja a mužova rodina sa akosi spolu nemáme..., urob si chvíľku a zbehni ku kolegyni, ráno sa dá postíhať veľa vecí, ja väčšinou porobím doobedu a poobede mám potom pokoj, nerátala by sa mi celá pracovná nedeľa 😵
@janemari to je krásny pocit, byť krstnou takého miminka, tie moje sú už veľké, ale zase s neterou sa podebatíme perfektne a aj so synovcom, takže som rada, že ich mám 😉 a zbožňujú môjho zbojníka, čo som rada, že sa tak ľúbia 😅

mirela40
29. jan 2012

@tanyja raaanecko ,ci uz obed ,rozhodla som sa zostat doma a co to porobit ,pre mna je to zial jediny den kedy mam volno cize trosku poupratujem a potom si budem uzivat volna 😉 a vy kde ste vsetky ,nejako sa nam to tu stensuje zase....

tanyja
29. jan 2012

@mirela40 všetky niekam zmizli, len ja som tu dnes a ty 😀 , malý mi už spí, veľký išiel pomôcť otcovi, tak si tu velebím a ešte ma čaká jedna várka prania, ale to až za hodinu kým doperie, super vymrzne prádlo na balkóne, a až tak, že na druhý deň je ešte na balkóne suché 😵 😵 , takže dnu stojan už ani nepoužívam, iba na hrubé pulovre 😵 😵 , ja som včera skoro urobila atentát balónovým vrtuľníkom na istého bývalého veľkého politika 😀 😀 - skoro som ho ním tresla po tvári 😀

mirela40
29. jan 2012

@tanyja nevadi ...ved si vystacime ,moj je v praci ,tiez periem kosele a este ich musim zehlit a caka ma upratovanie ,buduci tyzden pride mm teta tak treba vyglancit dom 😀 ,uz sa tesim ona je strasne fajn

tanyja
29. jan 2012

@mirela40 ja už mám prádlo vyvesené a dieťa ešte spí, asi ho potom troška vytiahnem von, aj dnes je krásne slnečno 😎

nina55
29. jan 2012

@tanyja nejak nemam cas 🙂 . Stale zijem - mam stastne obdobie a svoj internetovy zivot akosi zanedbávam. Hm...uz ani nevladzem docitavat co som zameskala. Dufam, ze som o nic neprisla. 🤐

nina55
29. jan 2012

@lili_mia ahoj lili - je nieco nove? ....dal o sebe vdediet? .....podnikol nieco? ...kontaktoval ta?

mirela40
29. jan 2012

@tanyja moje kosele tiez su zoradene ako vojaci a cakam kym trosku preschnu nech ich mozem ozehlit ☹ ,trosku som aj poupratovala este musim vymenit postelne pradlo a hotovka pre dnesok, len neviem co s varenim ...nejako sa mi nechce

mirela40
29. jan 2012

@nina55 jojooj ani sa nepytaj co je nove ...precitaj stare spravy a uvidis ....zmazal ju s pokecu ,ale sikulka spravila to ako prva 😉

inak ,ze sa aj objavis ...nejako nam to tu redne

sue35
29. jan 2012

@makda ja tiez nie 😢

nina55
29. jan 2012

@mirela40 to je tou sobotou - nedelou. Kazdy sa venuje rodine. Niekedy mam pocit, ze aj ja by som sem nemala chodit ....a robit nieco dôlezitejsie 🤐 Ale neda mi to a urobim aspon kuk 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre