Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zuzana0612
14. feb 2012

@zelovocka neviem prečo si si to myslela.... 🙂 . ale asi je nás tu toľko, že sa to človeku mýli 😀

zelovocka
14. feb 2012

@zuzana0612 asi preto. a vieš, v mojom veku už hlava neslúži 😀 bolo romantické požiadanie o ruku teda, či ste to plánovali? 🙂

zuzana0612
14. feb 2012

@zelovocka neplánovali. teda ja som neplánovala. nečakala som to.

zelovocka
14. feb 2012

@zuzana0612 ach, tak to bolo super prekvapenie 🙂

zuziklc29
15. feb 2012

@zuzana0612 gratulujem 😀 😀 😀 a das aj info ako ta poziadal o ruku???? zvedava som prepac . . . . . 😉

zelovocka
16. feb 2012

@zuziklc29 @zuzana0612 @tanyja @camelco @nina55 @nancycka babenky, kde steee? 🙂 zamrzli sme všetky, či ako? snehuliačky moje, veď napíšte dačo, lebo budem plakať 😀 ja mám veľa roboty, preto sa neozývam, ale myslím na vás, aj na tie, ktoré som menovite nevymenovala, bo staršej osobe po 30-tke pamäť neslúži 😀 ako sa vám darí?

nancycka
16. feb 2012

@zelovocka ahoj, este som nezamrzla, vyhrievam sa pri krbe a davam si stamprlik, dnes dosla cervena, okrem toho som uz nervozna dva dni, moj sa len smeje, ze kramy ha ha.....idem sa supnut do teplej sprsky, vcera som sa pokusala robit sisky, neboli zle, ale neboli take krasne nafuknute a lahke ako kupene...tak ma presla chut aj kulinarit...ziadne extra spravy, tak asi ti to od plakania nepomoze 😀 nech ti to v robotke rychlo a veselo ubieha, vysielam k tebe pozitivne sily 🙂 si ma normalne potesila spravickou, akurat som kukla len tak na konika pre istotu, hned dobra nalada 😎

zelovocka
17. feb 2012

@nancycka ahoj, aj ja si občas dávam štamprlík na červenú - jednak na tú depku, že došla, a jednak od bolesti 😉 joooj, ale krb, to musí byť romantika 😵 vďaka za pozitívne sily, budem to potrebovať, akosi sa mi nakopilo práce a cez víkend chcem podniknúť veľké upratovanie bytu, môjmu s tým pílim uši celý týždeň, nech si na tú myšlienku zvykne 😉 už minulú sobotu som lamentovala, že máme bordel jak v tanku, tak mi doniesol ruže, že nech sa nehnevám, ale hneď sme fičali k rodičom a upratať sme nestihli až doteraz. takže som z toho nervná - on bordelár, ja ľúbim poriadok, tak premýšľam, či je toto chlap pre mňa na celý život 😀 😝
nič si nerob z toho, že šišky nevyšli celkom podľa tvojich predstáv, chce to zrejme viac skúseností, ale viem, aj mňa to vždy na*erie, keď sa variť nedarí 😉

už sa budem ozývať len v súkromnej téme 😉

zuziklc29
17. feb 2012

@zelovocka ale ved my sme tutok 😀 hned vedla teba ale ty na nas nemas nejak cas . . . .no inak mam plan . .co keby sme dali vsetky stretko aspon na jednu noc niekam ist . . . .to by bolo teda 😀

zelovocka
17. feb 2012

@zuziklc29 čítam vás priebežne mojka, ale nestíham sem čmárať, lebo som BUSY, veľa roboty chápeš 😉 jeminečku, keby sme dali chatu dakedy na jar keď bude teplúčko, tak sa zjaším od radosti že vás vidím 😀

zuziklc29
17. feb 2012

@zelovocka ved aj tak som to myslela. . . . .pipesme odkial sme a uz tu jednu noc by sme sa mohli nejako zosuladit . . . . . . . .

pancuska
22. feb 2012

@zuziklc29 ako pokracujes s tou chrbticou? z coho sa ti to mohla stat? pytam sa preto ze ja som uz to bude 4r po operacii chrbtice ale bedrovej casti a tak viem aka je to bolest 😒

zuziklc29
23. feb 2012

@pancuska ja spavam v praci na gauci a krcna chrbtica si uz pyta svoju dan to je najhorise na tom vsetkom . . . .ked som robila na lodi tak som mala sedem stavcov vyskocenych takze to mi dali tam kde to patri ale krcna ostala . . . .

pancuska
23. mar 2012

@zuziklc29 ach chuda moje ty mas tiez tie stavce zratane.....chcelo by to aspon masaz ze? 🙂

pancuska
23. mar 2012

@zelovocka halooo haloooo ako sa mame??? 😉

zelovocka
26. mar 2012

@pancuska ahojky, akosi nestíham písať, len čítam 😅 hrozné táto jar, koľko roboty, a tááák sa mi nechce 😅 chcem ísť na materskúúú 😀 a ty ako? idem si poprečitovať "naše" fórum 😉

linda81
26. mar 2012

Ahojte ...mozem sa pridat? tak ...uz cez tyzden mam 30 a bohuzial ziadne mimino... ☹ .....asi nic neobvykle v dnesnej dobe, ale doma mi to vacsinou nezabudnu pripomenut....teraz ma caka 2 IVF...ale ako naschval mam chripku...budem rada, ked budem moct s vami popisat... 🙂

pancuska
27. mar 2012

@zelovocka no tak to mi odlahlo ze si ok lebo uz som sa bala co sa s tebou deje!! no ja by som radsej prijala vela prace ako jarnu depku 😉 ale ked zacne vsetko kvitnut bude to OK 😉

pancuska
27. mar 2012

@linda81 ahoj a vitaj medzi nami!!! velmi dobre poznam tie reci typu "tak co furt nic?" a uz ma ani nebavi na to odpovedat!!! ale treba verit vacsinou sa druhe IVF podari aspon co tu citam!!! len nech pridu na pricinu toho prveho.....

linda81
27. mar 2012

@pancuska Ahoj ...dakujem....verim verim...snat u tentokrat...no nam nerobili ziadne dalsie vysetrenia okrem zakladnyh, genetika sa udajne robi, az ked o viac krat nevyjde...viac menej povedali, ze sme mali asi len smolu...tak skusime zas teraz..🙂...

aadulik2110
27. mar 2012

ahojte, dlho som sa vám neozvala... bábätko už podrástlo - v poslednej poradni mi bolo povedané, že už má 2 kilá, tak nech len rastie. Tak sa tešíme, ale aby sme sa dlho netešili, tak ocinovi diagnostikovali rakovinu, už má aj po náročnej operácii, tak je veľmi ťažké sa sústrediť a myslieť pozitívne. Poslednú návštevu som nezvládla a rozplakala som sa. A aby som toho naozaj nemala málo, tak v nedeľu som manžela odviezla na pohotovosť a dnes ho operovali... keď sa darí, tak sa darí. Verím, že všetko bude OK a teším sa na bábätko.

zelovocka
27. mar 2012

@pancuska nie nie, nedeje sa nič, ja si vás aj po troške čítam, ale moc toho nenapíšem. naozaj mám veľa roboty a doma neraz ani notebook neotvorím 😅 teraz je mm na služobke, tak som sa pustila do upratovania, lebo keď je doma, tak sa mi tam motá popod nohy a to treba skrine celé vyložiť, zimné oblečenie popratať preč a také tie babské veci 😉 tak teraz využívam, že mám od neho svatý pokoj 😀
a čo ty moja, prečo máš jarnú depku? 😕

zelovocka
27. mar 2012

@aadulik2110 ahojky, hlavné je, že bábatko krásne rastie 🙂 naozaj sa necháte prekvapiť, či bude dievka alebo loptoš? 😉 🙂 to už je teraz vzácne, neviem či by som to vydržala, ale páči sa mi to, veď prekvapenie to bude príjemné tak či tak 🙂
fíha, a manžela čo tak zdrazu pochytili zdrav. problémy? 😕 tak pevne držím palce, nech sa čím skôr vylieči a aj ocino nech sa pekne zotavuje. drž sa a ozvi sa, ako sa máte.

aadulik2110
27. mar 2012

@zelovocka no musím povedať, že ja som sa chcela nechať prekvapiť, ale manžel chcel vedieť.... tak už vieme, čo čakáme... bude to chlapček 🙂
a manžel mal pred rokom problémy s obličkami, ale len piesok a po infúzkach to prešlo. Po roku ho to o5 chytilo, ale tentokrát mu zistili, že má nepriechodnú obličku a kamene, tak už sa zákroku nevyhol...

pancuska
28. mar 2012

@zelovocka ano poznam tento typ upratovania aj ja by som sa mala do takeho pustit 😉 len ten notak ma stale vola zapni ma a potom mam maaalo casu na ine veci,lebo si tu pozeram somarinky 😉 ale mala by si mi dat nejaky navod ako ho nezapinat!!! potom sa tu aj tak zbytocne len depkujem 😉

pancuska
28. mar 2012

@aadulik2110 jooooj tak mas to teda perne este ked uz si aj v takom vysokom stadiu tehu,no myslim si ze to babinko co budes mat manzela trosku posilny! cely zivot nas ten hore skusa a tak tiez to mate len taku skusku a vsetko bude potom dobre!!! 😉

aadulik2110
28. mar 2012

@pancuska ďakujem za povzbudenie... tiež si to vravím, aj keď často je to veľmi ťažké. Manžel je po operácii celkom v pohode, ale horšie je to s ocinom.... verím tomu, že práve bábätko ho drží "nad vodou"...

zuziklc29
5. apr 2012

@pancuska veru to by som chcela,len to neviem . . .to vies muzik nie je so mnou v at 😀

olusam
5. apr 2012

Tak baby pridávam sa aj ja do tejto skupiny.... už bude 31 a bociany nám nič neposielajú... ☹ ale máme už podanú žiadosť o IVF, tak uvidíme ako dopadneme.... 🙂

pancuska
5. apr 2012

@zuziklc29 pockat a o com bola rec 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre