Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

matusik111
7. okt 2009

s tym priberanim by som suhlasila, keby to pomohlo babu, ale ked vela krat sa stane , ze priberame a tehulka nikde

mata1001
7. okt 2009

to keby bolo keby ja nesledujem ja uz totiz spim 😀 😀 😀

mata1001
7. okt 2009

baby a bez servitky z markizy pozerate?

m.a.y.a.
7. okt 2009

matusik: keby bolo bude asi v pondelok byvat a veru ja som to tiez na nete kukla lebo ja odpadnem uz po panelaku 😠

m.a.y.a.
7. okt 2009

noo pozeram bez servitky riadna sranda co??
mata : ides sa prihlasit celkom by bodli penizky co?

mata1001
7. okt 2009

maya jezis nie ja vobec na varenie nie som.upeict by som upiekla lebo som vyucena cukrarka ale varenie ja nemusim... 😢

matusik111
7. okt 2009

☹ mne sa to bez servitky dako nepaci

m.a.y.a.
7. okt 2009

mata: ja mam muzika kuchara ale doma varim ja 😠 ma toho v praci dost a pecenie to zacinam celkom mi ide az na nejake tie .... xixi

mata1001
7. okt 2009

matusik nepaci?mne celkom hej na niektorych sa da dobre pobavit...
maya no tvoj mm sa ale ma....on by mal varit pre teba,ze?to by bolo super.... 🙂

baby ja koncim pa a pekny vecer..zajtra sa zastavim a kuknem co ste popisali....

m.a.y.a.
7. okt 2009

mata: mas pravdu mal by varit ale ja radsej navarim jemu a on potom degustuje 😀 ale obcas navari to nemozem povedat .
idem kuknut panelak ale na webe tak obcas kuknem co ste popisali aby som nemala vela citania zajtra tak bru nocku a paa zajtra babenky

matusik111
7. okt 2009

pa-pa 😵

lubka0506
7. okt 2009

no už som tu bola som v kuchyni,spratovala riady a dovárala obed na zajtra.Ked prídem z práce budem mat pokoj......matusik111 brala som clostyl 4 mesiace s prestávkami a menšie dávky aby sa mi netvorili cysty,ale predtým som mala HAK.... ozaj k tej diete-nejest a cvičit ale k tomu druhému sa akosi nemožem prinútit. 🙂

lubka0506
7. okt 2009

... pekný večer...idem pozerat modré z neba a ronit slzy... 😀 tak sa majte zajtra... 🙂

lubkabb
7. okt 2009

Ahjote, dnes večer ste tu niektorá? Či som vás zas zmeškala? Jejda, vy ste tu dnes popísali. 😉

lubkabb
7. okt 2009

A vítam tu nové baby 🙂

katka.he
8. okt 2009

Dobre ranko..je tu uz niekto? ☹ asi este nie..nevadi🙂 ... dakujem za privitanie lubkabb

matusik111
8. okt 2009

dobre ranko babulkam,.... dnes bude krasny den, lebo pride moj manzelik domov 😵 😵

katka.he
8. okt 2009

ahoj matusik🙂 tesim sa s tebou..ze budes mat doma manzela..musi to byt asi tazke nemat doma stale manzela...my sme spolu stale kazdy den, tak mozno preto si to neviem predstavit 😀

bobjan
8. okt 2009

Ahojte, ja mám 32 preč a nič 😢

Matusik, viem si to živo predstaviť, môj tiež chodieval preč...ale už nechodí 😉

katka.he
8. okt 2009

ahoj bobjan..ja mam 30 prec a tiez nic... uz mas nejake deticky, alebo zatial ziadne ..a kolko sa snazite?

matusik111
8. okt 2009

veru , je to hrozne, ked muzik chodi prec ☹ Ono sa aj dost tazko robia deti , ked som viac sama 😀 😀 😀 , ale mozno jedneho dna bude pracovat doma a vsetko sa na dobre obrati 😎 😎

bobjan
8. okt 2009

Matusik a chodí na týždňovky, či na dlhšie??

Katka, deti nemáme, manžel má z 1.manželstva a my sa snažíme 5,5 roka a máme za sebou 4IVF...
A vy?

matusik111
8. okt 2009

Chodi na tyzdnovky, takze cez vikendy ho mam "doma" .
Bobjan, tak to mate naozaj toho dost za sebou. ☹ ☹ ☹ a kde mate problem?

katka.he
8. okt 2009

tak my sa snazime len 2 roky ... tolko sme aj manzelia.... a tiez sa nejako nedari..my sme zatial neboli na IVF... ale myslim ze ked sa to ani tento rok nepodari..tak budeme musiet zvazovat aj taketo kroky... vies zatial sme cakali-dufali ze to pride samo..ale nechodi 😖 ... no nezufame...urcite sa to raz zadari 🙂

bobjan
8. okt 2009

Matusik, no my sme takto žili asi 3 roky....potom chodil na 7 a 7 a nakoniec sme zohnali prácu blízko a je doma denne a je to super 😉 A hlavne, keď som stále bola doma sama, to bolo už zrelé na blázinec...keby aspoň nejaké dieťatko som mala doma, ale nikde nikto... 😢

Katka, a vyšetrenia máš aké?

puska16
8. okt 2009

hej bobjan, tak ahoj aj tu 😉

No katka ake toze mas vysetrenia za sebou....my taky tak...ze rok a pol a nic...ach keby som vedela ze s tym budem mat volakedy problemy, mat babatenko, tak hadam hned po svadbe uz s mm skusame... 😠

bobjan
8. okt 2009

Puska, caf 😉

Aj ja som si tak hovorila, že som mohla s mm hneď, keby som bola vedela... 😒 Ešte aj keď sme neboli svoji 😅

katka.he
8. okt 2009

vysetrenia len tie najzakladnejsie, hormony, sono, ultrazvuk, meranie BT... vraj v poriadku ze ovula by mala byt...a tie dalsie budu...manzelov spmg a nasledne ja laparoskopia..... len cakame do konca roka ci nahodou z motyky nevystreli🙂)

katka.he
8. okt 2009

baby..my sme tomu nechavali volny priebeh od zaciatku manzelstva a hla nic... takze uz zrejme asi netreba premyslat ze sme mohli skor... je to zbytocne..podla mna ...vsetko co nas caka nas neminie a urcite sa raz mozno aj neskor dockame 🙂

matusik111
8. okt 2009

bobjan, veru ta samota je hrozna, Akurat teraz mam taky mesiac , ked to horsie znasam,. ale nic z tym nespravim a uvidime do kedy to bude takto fungovat. Keby sme sa tak nelubili ako sa lubime, bolo by to horsie. Keby sa podarilo babo, tak nam je veselsie doma 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre