Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

annamary27
20. dec 2010

@janemari ahoj,čo sa stalo,že ideš do nemocky????? 😒

veselavrba
20. dec 2010

@tanyja AHoj ani nie da sa to hned po operacii dostanes infuzku takze e to ok len ti robi trocha problemy po ked ta pustia, nemozes lezat na bruchu co mne dost vadilo kedze spavam na bruchu 🙂

lubka0506
20. dec 2010

ahojte 🙂

@janemari čo sa stalo???... 😒 želám pekné vianoce aj ked to nieje ktovie čo byt cez sviatky v nemocnici... ☹ ale hlavne aby bolo bábatko v poriadku!!! Drž sa!
...inak nič nové?...ja hlásim že moja mrcha po 41 dnoch konečne prišla.... 😎 nič nestíham vypekám ked prídem z práce a stále ten istý kolotoč....papa 😉

lubka0506
20. dec 2010

@annamary27 ,
@veselavrba ahojte myslela som že som tu sama... 🙂

veselavrba
20. dec 2010

@lubka0506 ahoj ok budem cakat na odpoved tvoju 🙂

veselavrba
20. dec 2010

@lubka0506 ale nie niesi 🙂 a ty mas ake problemy ked mozem vediet?

lubka0506
20. dec 2010

@veselavrba joooj ani sa nepýtaj na mna sa nalepí všetko 😀 keby si sa opýtala aké nemám...toho by bolo menej. 🙂
Mám PCO,nemám vajcovody,mávam rozhádzané cykly,mávam mykozy.... 😖

veselavrba
20. dec 2010

@lubka0506 nechce sa ti ist na internu postu pokecat?

lubka0506
20. dec 2010

...no napíš...čo chceš vediet 😉

lubka0506
20. dec 2010

@annamary27 to si na tom tak ako ja. Kúpila som nejaké drobnosti. Tiež tento rok 2 krát IVF,3 mesiace marodky...a Ježiško nám donesie novú kúpelnu a sádrokarton... 😀 😀 😀

janemari
20. dec 2010

@annamary27 no uz tyzden sa necitim dobre a bola som dnes na poradni a nakoniec to skoncilo tak,ze idem od zajtra lezat.

lubka0506
20. dec 2010

@janemari neprehánaš to z robotou?...alebo sa málo šetríš?! Neboj bude dobre,drž sa. papa

janemari
20. dec 2010

@lubka0506 no zrovna okrem psychickeho naporu bol aj fyzicky,kedze sa stahovalo a vybavovacky.Ale zase az takyto kolaps som necakala 😖

tanyja
20. dec 2010

@janemari síce sviatky strávené v nemocnici nie sú ktovie čo, ale aspoň si oddýchneš,. lebo posledne bolo toho bolo na teba až až , všetko sa to teraz podpísalo, takže oddýchni si a bude všetko v poriadku !!

@lubka0506 to budete mať krásny darček !! kto by nechcel novú kúpelku a sádrokartón...
my budeme mať novú skriňu pre malého ale až koncom januára - sviatky a dovolenky, no ale zase to tak nehorí, ten mesiac ešte vydržíme 😉

@veselavrba ja tiež spávam na bruchu, takže u mňa by to bolo tiež problematické a bolo to vtedy, keď som bola tehotná a samozrejme brucho ma nepustilo spať na ňom 😵 😵

janemari
20. dec 2010

@tanyja aj mna to napadlo,ze doteraz telo oddolavalo a zrazu ked zostal pokoj bac a vsetko sa zosypalo.Som zvedava ako dlho sa budem davat do kopy.

tanyja
20. dec 2010

@janemari len si oddýchneš, bábo to potrebuje najviac, predsa len všetko to cíti aj to malé
kým je telo v neustálom pohybe, adrenalínu je stále dosť a dopuje telo, ale akonáhle to utíchne, tak proste príde šok v podobe kolapsu.. nie sme stroje ale ľudia 😉
a keby to dr. nepovažovali za potrebné, tak by ťa teraz na sviatky nebrali do nemocnice
a to jadro ste vybúrali alebo už nie nateraz ? robiť to môžu aj bez teba 😉

annamary27
21. dec 2010

@lubka0506 aj my sme ešte obkladali balkon takže aj tam šli korunky,no včera som obehala pár miest,svokru som vybavila,ja som si kupila parfem a dvojo strieborných naušníc a mám ešte spred dvoch týždnov v skrini nové pyžamo,tak si to pobalila a manžel mi to môže dať pod stromček.Jemu som splašila pyžamo,vianočné boxerky a krém na tvár a večer sme si ešte vzájomne objednali na parfums.sk parfémy,lebo ja budem mať ešte aj narodky.ja som rada ,že moja mama mi napiekla,lebo aj včera som došla domov o siedmej večer.akurát na pagáče sa chystám vlastnoručne,v piatok som mala úpremiéru a chutili,tak urobím väčšiu dávku. 😀 😀 😀 😀 Ja idem do roboty už iba zajtra a potom volno do 3.1.2011.

annamary27
21. dec 2010

@janemari držím palce,aby ste boli obaja v poriadku,oddychuj 😉

selmicka
21. dec 2010

ahojte,
uz sem skoro vobec nechodim...ale chcela som vam ktore ste este nemali tolko stastia aby ste nadalej dufali ze sa to nakoniec podari....zazraky existuju
a tym ktorym sa to podarilo, aby to vydrzalo celych 9mesiacov a aby sme sa veeelmi tesili z malych uzlickov...
ja som uz tiem pomaly ani neverila ze sa moze stat zazrak...bola som 3x na IVF (vsetky boli neuspesne) a na neviem kolkatich IUI, absolvovali sme plno vysetreni a nic nevyslo...tak si ani neviete predstavit ked sme v oktobri na teste zbadali dve ciarky....naozaj zazrak
pred dvoma rokmi som tiez otehotnela prirodzene, ale nevyvijalo sa to, tak sa aj velmi bojime ale aj velmi tesime🙂)
tak dufam, ze sa uz nic nepredvidane nestane a ze sa budemelen a len velmi tesit🙂)))
drzim vsetkym palceky🙂)

riami78
21. dec 2010

@selmicka Tak gratulujem a držím palce! Čakať sa v tvojom prípade oplatilo!

annamary27
21. dec 2010

@selmicka dakujeme za povzbudenie a držím palčeky,aby všetko bolo v poriadku 😀 😀 😀 😀

lubka0506
22. dec 2010

Ahojky🙂 Ako sa máte?
@selmicka držím prsty...🙂
@annamary27 ako sa máš?...ja celkom v norme.Mrcha tretí den ale je slabá... 🙂 Krásne sny!🙂

janemari
23. dec 2010

Tak kocky,hlasim,ze dnes ma pustili domov.Ako by to nestacilo,tak pocas mojho pobytu v nemocnici mi bol mm narobit problemy u dokiny.A potom sa nerozculuj 😠 .Najprv ma dokiny zvozila kvoli nemu pod ciernu zem,ze co ju ma co on chodit otravovat.A nakoniec povedala,ze po tom co uz vie co som prezila,tak si je ista ze to u mna bol psychicky kolaps.

tanyja
23. dec 2010

@janemari ahoj, on fakt nie je normálny a čo vykrikoval doktorke?
a ty predsa nemôžeš za to, aký je on
ale teraz sa nenechaj rozčuľovať, ja by som toho tvojho chlapa niekam poslala 😠
@lubka0506 ahoj, ja som sa tu včera neukázala, boli sme mimo a večer som už nezapínala pc , bola som ko 😖

tanyja
23. dec 2010

Vianočný stromček už v izbe svieti,
tešia sa dospelí, tešia sa deti.
Nech sú tieto sviatky plné radosti,
a navždy Vás obídu všetky starosti.

prajem krásne Vianoce 😉

janemari
23. dec 2010

@tanyja krasny versik aj tebe krasne vianoce 🙂 A co sa tyka mm,tak co na to povedat,ked mi sestricka volala ze je tam a dobija sa k dokine uz som vedela ze bude zle. Uz len dufat,ze sa to viackrat nebude opakovat 😔

annamary27
23. dec 2010

@janemari ahoj,to som rada,že ťa pustili,tak budu vianoce pekne doma a nie v NsP 😵 😵 😵 prajem ti pokojné prežitie sviatkov,aby ste boli obaja v poriadku. 😵 je mi lúto tých tablov s mm. 😠

annamary27
23. dec 2010

@lubka0506 ahoj,tak my sme boli včera na konzultácii a dnes na krvičke.Urobia mi testy na zrážanlivosť a teraz robia v GF testy aj na imunitu,tak uvidíme,kam nás to posunie.Vo februári by sme mohli mať Ket,ak sa moje tri zmrzlinky dobre rozmrazia.Ja si ešte chcem dať znova skontrolovať štítnu žľazu,lebo pred rokom boli výsledky o.k,ale to je dlhá doba.

janemari
24. dec 2010

@annamary27 aj tebe pekne vianoce 🙂
A aj vsetkym babenkam s tejto temy ci uz su maminami,alebo tehulkami a tie co nie su verim ze sa k tomu uspesne dopracuju do buducich vianoc a budeme moct zalozit temu prvy krat mamou po 30 😉

tanyja
27. dec 2010

@janemari a ja sa pridám do budúcej novej témy 😉 😉 , ja som sa až po 30 stala maminou , teda 3 roky po 😵 😵
aké darčeky došli?

@annamary27 už sa len dočkať februára, ale čas rýchlo letí a február tu bude ako nič ...

janemari
27. dec 2010

@tanyja darceky?Ziadne 😔 Vcera sme mali navstevu cela rodina a riesili sme meno pre babo a som z toho este vacsi ... ako som bola.Ja vobec nemam predstavu ako sa mi ma volat dieta POMOOOOOOOOOC 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre