Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

megynka
23. júl 2010

ahojte 😉 konečne pozitívne správy 😵 😵 😵

@silvi2 vitaj medzi nami, je nás tu takých viac a dokonca starších, tak neboj, mimčo ešte príde 😵

@ivonne si ma veľmi potešila, to mám ešte 2 roky nádej 😵

@m.a.y.a. ďakujeme za správu 😉 želám Maťke a jej synčekovi všetko naj...a veeeeeeeľa zdravíčka 😵 😵 😵

silvi2
23. júl 2010

@megynka dakujem za privitanie...no verim tomu,ze pride,musime mysliet pozitivne a nie negativne 😉

zibi
23. júl 2010

ahojte baby mozem sa k vam pridat ja mam 32 a tiez zatial este nic..ale dufam ze sa to zmeni..coskoro.. 😀 😝

lubka0506
23. júl 2010

ahojte 🙂
no vidím že sú tu dobré správy... 😵 😵 😵 @mata1001 blahoželám k synčekovi a želám vám obom vela zdravia 🙂
@zibi vitaj medzi nami 😵 píšeš že máš 32 a mna napadlo že ja mám o 3 týždne už 31 😨
@silvi2 vitaj aj ty aspon nás tu bude viac 😵
@megynka ešte si doma??? a ako sa máš?

zibi
23. júl 2010

@lubka0506 no cas leti do kelu.. 😒 ja dufam ze sa zadari.. musi 😉
a vy ake mate problemy ze sa nedari?

lubka0506
23. júl 2010

@zibi my sme problém nemali žiadny...len 3 operácie a tak...tak sa to tahá 7 rokov. to by bolo na dlhé rozprávanie 🙂

zibi
23. júl 2010

@lubka0506 jaj..a ake operacie a to kvoli tomu sa nedari??a uz si bola dakedy tehu??

lubka0506
23. júl 2010

@ zibi nie nebola som tehu,tvorili sa mi cysty,potom mi robili prefuky, a nakoniec mi vybrali vajcovody lebo som ich mala nepriechodné...a bol tam nejaký sactosalpinx a to vyvolávalo zápaly a mykozy.
ja som inak nemala predtým problém-teda hej moj problém bol doktor a na to som prišla po viac ako 3 rokoch...povedal mi že či nemienim rodit!!!...inak problém žiadny aj ked bol tak nebol...ale to už máš z toho asi hokej 😀

zibi
23. júl 2010

@lubka0506 o lekaroch viem tiez svoje..mam pocit ze su vsetci neochotni..
oni su najradsej z takych zein co nemaju problemy..ziadne..a mozem az to ze nepatrim k tym zenam co ked chlap slipy po nej hodi a uz je tehotna..? 🙂 na mna by mohli nahadzat aj kamion a nic.. 😀 xi xi

lubka0506
23. júl 2010

@zibi na mna už by moho nahádzat aj dva kamiony 😀 ...ja už len tak IVF cyklus... 😒

zibi
23. júl 2010

@lubka0506 🙂 😉 😀

zibi
23. júl 2010

@lubka0506 moja idem off uz mam dost pc..óci ma bolia idem sa venovat mm lebo ma dovolenku pa

lubka0506
23. júl 2010

aj ja idem na slniečko... 😵

janemari
23. júl 2010

No ked konecne dojdem vy sa poberiete prec 😎 Ja mam konecne za sebou prvy tyzden v praci,nocne boli v pohode az na tu dnesnu ked som spala len 3 hodinky,lebo sme boli v centre.A teraz len planujem a planujem ako to urobit,ci odrabat,ci ist na pn.Este uvidime,ci vlastne dojde ku KET.A po tom budeme planovat co dalej.Vcera sme dokim vela pokecali,prebrali sme aj moju diagnozu,vsetko mi povysvetloval a sono mi robil strasne dlho tak vsetko ma presledovane a mozno vyberie nove miestecko pre drobca pri KET.

megynka
23. júl 2010

@zibi vitaj 😉 🙂

@lubka0506 ja som zostala na pn ešte tento týždeň, sa mi nechcelo do práce, až dnes som sa bola dať vypísať do práce od pondelka a to sa ma ešte sestrička pýtala, či tú pn - ku nechcem potiahnuť až do konca mesiaca a ja blbá, asi som mala ráno ešte zatmenie mozgu, som jej povedala, že v pondelok už pôjdem do práce, no čo už

lubka0506
23. júl 2010

@megynka...to zatmenie je dobré 😀 😀 😀 ja mám kontrolu na druhý týžden a dám sa tiež vypísat,chceme íst na dva dni do Podhájskej 🙂
@janemari uvidím ako bude na druhý týžden ak by špinenie neprechádzalo tak pojdem aj ja k dokimu.

janemari
23. júl 2010

@lubka0506 ja si uzivam,ze konecne bez vlozky a intimky.Ale sa ani nenazdam a zase budem mat mrchu.Som zvedava ako pride,ci na cas,alebo bude strajkovat.

lubka0506
23. júl 2010

@janemari ahoj
no tak to som zvedavá aj ja...ja ešte s intimkou... 😒 ty nie si na nočnej?

janemari
23. júl 2010

@lubka mie ja zacinam nocne v nedelu takze v piatok rano koncim.

lubka0506
24. júl 2010

ahojky 🙂 dnes tu nebol nikto??? ako víkendujete??? 🙂 trošku sa nám ochladilo ale celkom je to dobre aspon sa lepšie dýcha... 😉

janemari
24. júl 2010

@lubka0506 dnes je parada,teplota tak akurat.A ako som stravila den?Pilili sme drevo takze pracovne,vecer som uvarila nedelny obed kedze mm ide rano do prace nech si ma co zobrat.Takze tak a ako si travila den ty?

lubka0506
24. júl 2010

@janemari ja tak že som upiekla banánový zákusok,urobila šalát,upratala a mali sme návštevu-priam odišli...takže taký celkom perný den 🙂 ...a zajtra asi zasa nejaká návšteva,mama je Anna tak isto niekto príde 🙂 inak pohoda 😵 želám krásne sny 😉

janemari
24. júl 2010

Tak super den.Aj tebe dobru noc a pekne sny
🙂

zibi
25. júl 2010

ahojte baby..ako sa mate?ake pocko mate?neprsi u vas..u nas cely den uz ma to nebavi..skoda ze sa neochladilo bez dazdov..take jesenne pocasie.
a ako sa vam dari so snazenim?
aj moj mm ide na tyzdnovku..prerusili mu dovcu tak som nastvana a musi ist na vycvick ci co to maju juj 😒 😠
inak meriate si teplotu?
ja prikladam aj moj grafik keby ze niekoho zaujima hihi
http://www.fertilityfriend.com/home/1d1536
tak pa zatial

janemari
25. júl 2010

@zibi ahojky.No my sa nesnazime,sme po neuspesnom IVF a cakame na KET. A co sa tyka snazilkovania,prirodzene otehotniet u nas by bol zazrak.Teplotu si nemeriam,lebo chodim na 3 smeny a v tom pripade je to bezpredmetne,kedze nemozem merat v rovnakom case.A pocasie?Aj tu leje uz od vecera,ale zase mi to az tak nevadi aspon oddychujem,A

zibi
25. júl 2010

@janemari no to ma mrzi ze to nevyslo s tym IFV ☹ ako prebieha vlastne KET?

lubka0506
25. júl 2010

ahojte 🙂 aj u nás leje,je také počasie na spanie...akurát sa chystám driemat k telke 😉
@zibi aj u mna je bezpredmetné meranie teploty... 🙂 a ja sa teším na manžela príde vo štvrtok 😉
želám vám peknú nedelu aj ked upršanú 😉 inak ani mne to počasie neprospieva,mám zlú náladu a depku!!! 😖

zibi
25. júl 2010

@lubka0506 no moj mm prave odisiel..pride v piatok.inak chodi na tyzdnovky..ale teraz mal mat dovolenku este tyzden ale mu zrusili..juj som smutna z toho
no skoda s tou teplotou je to dobra vec..ja aspon veim kedy ovulka, cyklus, LF a tak..lebo bez toho by som bola stratena.. 😉
inak ani v tej telke nic nedavaju a som z toho pocasia taka unavena nejaka ani sa mi nic nehcce..tak pa zatial a drzte sa 😉
dievcata..to ste boli vsetky na IFV a neuspesne..pozeram ze lubka aj janemari.to mi je luto.. ☹ juj.. ☹ dufam ze tento rok ale bude pre nas uspesny a ze sa zadari..a do akych centier chodite mysim kde a ake mate skusenosti..
mozem sa spytat ake vysetrenia tam vlastne robia a co vsetko musite mat spravene ked tak mchcete ist..??alebo vsetko urobia tam..?a za vysetrenie sa tam plati..myslim nejajke stery, krv, ultrazvuk , spermiogram..dik lebo ja nic neviem..zatial sa snazime prirodzene..ale zaujima ma ze ako to chodi v tych centrach
peknu uprsnanu zimnu nedelu

lubka0506
25. júl 2010

@zibi aj ja som akási smutná ale to je asi tým počasím ☹
ja som si kedysi merala teplotu 2 roky v kuse a moj predchádzajúci doktor sa na to ani nepozrel... 😠 bud rada že sa snažíte prirodzene... 🙂 Ja som bola na prvom IVF v Gynfive Bratislava 😒
...baby ja som taká unudená že sa mi nechce sediet ani pri PC,schupla som si 2,5 hodiny ...neviem čo budem robit v noci 😀 😀 😀

zibi
25. júl 2010

@lubka0506 kukat telku a spat..neboj druha vlna dojde na teba okolo desiatej hihi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre