Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
3. jan 2011

@pepi_petra tak to znamená, že nemáš toľko upratovať 😀 😀 , treba zamestnať manžela
nám keď sa podrailo normálnou cestou otehotnieť a po plodovke mi dr povedala, že malý je ok, tak povedala krásnu vetu: "o chvíľočku vám bude doma pobehovať malý zázrak" , a veru je to zázrak, že po všetkých tých našich peripetiách máme zdravé krásne bábo 🙂

annamary27
3. jan 2011

@lubka0506 vyležkaj to moja,aby sa ti polepšilo čo najskor 🙂 🙂 🙂 🙂

monika0001
3. jan 2011

@lubka0506 - zlatinko moje ty si mi choručká??? Prajeme skoré uzdravenie!!!
ak sa budeš zajtra cítiť zavolaj mi alebo ma prezvoň.. posielame veľký cmuk!!!!!!!!!

pepi_petra
3. jan 2011

@tanyja tak ale daco robit musim,ved doma to je nuda.Cely zivot som zila hekticky a teraz razu doma v posteli a oddychovat.Ved budem mat za chvilu olezaniny 😀 .Uz ma to doma nebavi,strasne mi chyba praca.A mas pravdu je to zazrak.Aj u nas,ze sa nam to vobec podarilo...... 😵 😵
@monika0001 ahoj moja aj ty si tu???? 😅 😅

tanyja
3. jan 2011

@pepi_petra ale samozrejme, ja som bola doma na rizikovom, a tiež som nedokázala iba sedieť a nič nerobiť... ved by sme sa unudili a teraz sa fakt nenudím... len cez sviatky som sa aj trošku nudila 😀 , ináč malý je šidlo, takže nestíham nič nerobiť 😀 😀
@monika0001 to poznám - bola som na sono a malý nič, musela som sa otáčať na každú stranu, aby sa malý vôbec pohol !!

monika0001
4. jan 2011

@pepi_petra - ahoj 🙂
nie nie som tu, len som sa prišla pozrieť ako sa má lubka, lebo som videla, že jej niekto písal, nech sa skoro uzdraví 😉
Ale mám tu zopár kočiek, s ktorými si pravidelne píšem 🙂

janemari
4. jan 2011

@monika0001 ahoj monika a vitaj 😝
Tak kocky zubara mam vybaveneho,dufam,ze uz ziaden zubny garambol nebude a dalsia navseva bude len kontrolna po porode 😉

monika0001
4. jan 2011

@janemari - 😉

strelicia
4. jan 2011

@lubka0506 dakujeme a ja sa pripajam a zelam vsetkym v tejto teme skore tehulkovanie.

lubka0506
4. jan 2011

Ahojte🙂 Tak ja len na skok...bola som u doki a dala mi 1000 antibiotiká...tak sa idem liečit🙂 Držkajte sa papa.

lubka0506
4. jan 2011

Ahojte🙂 Tak ja len na skok...bola som u doki a dala mi 1000 antibiotiká...tak sa idem liečit🙂 Držkajte sa papa.

tanyja
4. jan 2011

@janemari ja som cez celé tehu nebola u zubárky, len na preventívke, našťastie problémy so zubami neboli !!!
dnes bola u nás poriadna kosa a nevideli sme ani zatmenie slnka ☹ , bolo zatiahnuté 😠

janemari
4. jan 2011

@tanyja no ja som bola v novembri na preventivke a tesila som saze vsetko ok a ked mi pred vianocami vypadla plomba ma skoro svihlo.

tanyja
4. jan 2011

@janemari takže riadne "kvalitná"plomba, keby to tak všetko neliezlo do peňaženky ... 😠 😠
a už ti to zubárka urobila? a čo nové? ako pokračujete s kúpelkou a zvyškom bytu?

janemari
4. jan 2011

@tanyja no ta plomba drzala uz par rockov,ale asi tehu urobilo svoje.Teraz uz je zubok na poriadku a snad bude drzat zase par rokov.A s bytom teraz stojime,asi cakame kym oco dostane slinu 😀 Ale do konca marca to snad bude... 😕

tanyja
4. jan 2011

@janemari treba ho dobre naštartovať 😀 😀 , to robí všetko sám? nemá nejakú posilu? predsa len dvaja sú dvaja..

janemari
4. jan 2011

@tanyja ale ma a ten je zhavy na robotu,len ked ho nahovaral tak uz nechcel robit do konca roka a papiere s katastra poslali az teraz.Ale myslim ze do tyzdna dvoch sa to rozbehne. 😉

tanyja
4. jan 2011

@janemari nám keď robili kúpelku, tak som chodila každý deň pozrieť ako pokračujú - začiatky boli super -- išlo to rýchlo a čím viac robili, tým pomenej sa snažili, takže po 3. týždňoch som už začala na chlapov tlačiť, že cez víkend už chce môj chlap maľovať- už som nebola ochotná bývať ďalší týždeň pri mame - chýbala mi svoja posteľ 🙂 , tak nakoniec v posledný deň makali do pol noci - montovali linku na miesto a posledné maličkosti, dokonca aj zrkadlo dali na stenu v kúpelni a potom sme maľovali a makali a v nedeľu večer som si takmer ko ľahla do vlastnej vytúženej posteli, a to som vtedy ešte nevedela, že som tehotná a ešte aj skrine som posúvala !!!

janemari
4. jan 2011

@tanyja tak ja budem spokojna ked to bude do materskej aby som sa stihla zabyvat 😉

tanyja
4. jan 2011

@janemari zabývať a a by ti stihli hlavne poriadne upratať !! okná dáš tiež vymeniť? či na to už nateraz neostávajú groše?
ja sa zvyknem inšpirovať na modrej streche, už len keby tie groše boli, žeby sme niečo väčšie vymysleli .. ale uskromníme sa v našom 2-izbovom, mne je tu dobre, len mám rada zmenu 😀

janemari
5. jan 2011

@tanyja okna su tam plastove aj bytovka je zateplena,takze to je uz bez problemov.Upratane je ako tak,len okna poumyvat,vyprat a vyvesat zaclony,veci uz mam tiez povykladane v skriniach,len este nieco roztriedit a je to hotove.Izby totizto su na poriadku,hlavne spalen a to je podstatne.Uz len doniest postielku a tak 🙂

tanyja
6. jan 2011

@janemari to je tá najkrajšia časť : sťahovanie postieľky a voňavých vecičiek do bytíku, je to úúúúúúžasný pocit
a dnes ako?
@lubka0506 už ti je lepšie? ako čítam, tak je tu viac chorých, čo to ? málo vitamínov 😀

janemari
7. jan 2011

@tanyja tak vyzera to tak,ze od buduceho tyzdna sa do toho pustia.A uz netvrdia nasi ze az po porode tam pojdem,ale,ze ked to bude hotove,ze sa mozem nastahovat.Asi pochopili konecne,ze pre obe strany bude lepsie ked budeme mat svoje sukromie 😉

janemari
10. jan 2011

Tak kocky,aby mi nebolo luto,ze sa mi zacina darit,tak dnesna poradna dopadla tak,ze nastup do nemocnice.Nastastie mozem az od zajtra a vyzera to ze to bude pekne na dlho 😠

annamary27
10. jan 2011

@janemari juj,juj a čo že sa deje,že musíš do nemocky?budeš musieť ležkať,aby si predčasne neporodila?

lubka0506
10. jan 2011

ahojky 🙂 hlásim sa po nutenom oddychu!...antibiotiká vybraté a mne je len o trochu lepšie...zajtra idem zasa k doki lebo mi kázala príst 😒 Dnes sa mi na ústa vyhádzal herpes takže som krásna...a ešte k tomu oči lesklé... 😕
@janemari prečo si nezostala už dnes v nemocnici,čudujem sa že ta tak pustili domov 😒 Dávaj na seba pozor a šetri sa...!!!
@tanyja takže sa mám tak ako som písala...
-kde sú tie nové kočky? ako to že sem chodíme len my? Baby mne dnes volali z CAR že ako som na tom,tak som povedala že mrcha poriadne meškala a že som chorá a tak sa pýtala sestrička doktora že čo dalej...Ak mi to do mrchy prejde tak začneme zo stimulkou a ak nie tak budúci mesiac. Nesmiem mat antibiotiká a horúčky... ☹ Takže uvidím...papa 🙂

tanyja
10. jan 2011

@lubka0506 no, pekne, aj malý sa mi teraz večer nepozdával, tak som mu zmerala teplotu a veru 38,3 , tak dostal čípok paralen do ritky , ani papať nechcel celý deň, iba mlieko, lentilky a nakoniec grízik pred spaním a na obed spal 3 hodiny, čo najnovšie už nebolo, iba 1-1,5hod

@janemari čo sa stalo? niečo s tlakom? alebo niečo iné? tak sa len poriadne vykuríruj, žeby maličká pobudla tam kde je ešte veľmi dlho !!!

janemari
10. jan 2011

@tanyja no tentoraz nie s tlakom.Bola som na poradni a dokina mi oznamila ze sa otvaram a ze mala sa tlaci dole 😖

tanyja
11. jan 2011

@janemari nech ukecajú lekári malú, aby len ostala tam, kde je !!! držíme palce, nech všetko dobre dopadne

@lubka0506 ako, páčila si sa doktorke? aj my sme boli , ale s malým, včera horúčkoval a v noci aj grckal, ale on vlastne chorobu vygrckal - prebralo ho to a ráno o 3,30 začal behať po byte a šialiť a v postieľke napodobňoval zvuky prasiatka 😀 , my sme behali holí po byte, lebo aj nás trafilo a najviac si to doskákal koberec v detskej, ale už je opratý, už len uschnúť.... to si potrvá v tomto počasí

lubka0506
11. jan 2011

ahojte 🙂
@tanyja tak som sa jej páčila že ma poslala na krčné odtial som išla na RTG dutín a zasa na krčné...a nakoniec ma doki ukecala na PN,že lebo ked budem takáto chodit tak mi ani antibiotiká nepomožu... ☹ Takže uvidím kedy dostanem mrchu a ak neskoro ako minulý mesiac tak stihneme aj KET ale ak načas tak sa KET odkladá na budúci mesiac. Momentálne mám dalšie antibiotiká a uvidíme ako to príroda zariadi....Držkajte sa papa. 😉

zuzana0612
11. jan 2011

@lubka0506 tak to sa veru radšej lieč doma. antibiotiká sú ti inak na nič, keby si neoddychovala. a netráp sa pre KET, či už tento mesiac alebo budúci.... to už vydržíš. musíš byť zdravá, aby všetko dobre dopadlo. máš aspoň motiváciu sa vyliečiť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre