Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
3. nov 2011

@janemari ešte som chcela k tým svokrám..."nocomment"...ja sa nevyjadrujem. Ešte že s nou nežijem! 😝 😅

janemari
3. nov 2011

@lubka0506 tak pene relaxuj,nerozčuluj sa a držím palce aby sa vám konečne zadarilo 🙂

annamary27
3. nov 2011

@pancuska poslala som ti internú poštu s popisom ivf,keby dačo pýtaj sa kludne dalej 😵 😵 😵 ja na adopciu ani nemyslím,neviem prečo,ale radšej budem sama s mm.

annamary27
3. nov 2011

@lubka0506 trošku som mimo,prečo hladkáš brucho a myslíš pozitívne,tak som sa tu na mk rozpísala všetkými možnými smermi,že som dačo prepásla?bola si na Ket?

tanyja
3. nov 2011

@janemari ty br´do, to je teda sila, radšej no comment 😎
@lubka0506 že inventár, však aj ja som, tak už sme dve 😵 a tiež na fb chodím len kvôli kamoške, popísať si, lebo na skype nechodí a ja áno 😒

pancuska
4. nov 2011

@lubka0506 a nevies asi kolko stran dozadu si pisala o sebe? 😉 lebo rada si to precitam 😉

pancuska
4. nov 2011

@annamary27 my sme s mm tiez tuto temu uz vela krat preberali no on o adopcii nechce ani pocut a povedal ze ani by take dieta nechcel.... 😉 a ostatnych to pocase prejde.....ved kolki manzelia su sami co poznam a dobre im je len to treba prekonat ale verim ze mi medzi nich patrit nebudeme uz vela bab co tu poznam su mamicky aj mamicky cakatelky.....podari sa to aj nam!!!

tanyja
4. nov 2011

@pancuska aj ja som rozmýšľala nad adopciou a presne ako tvoj mm, ani môj o tom nechcel nič počuť, že on bude mať svoje vlastné, stále hovoril, že bude mať vlastné bábo, hoci ja som tomu už prestávala veriť 😒 po tom všetkom, čo sme mali za sebou a mal pravdu 😵 , dočkali sme sa nakoniec, asi sa niekto nad nami zľutoval 😵 😵 , alebo sa smola minula 😵 😵

lubka0506
4. nov 2011

@annamary27 ja sa tiež na adopciu necítim...☹ Ale poviem ti že ked beriem hormony jeden den ma napadne to a druhý den dačo iné. Bola som na 3,IVF
@pancuska prispievala som od prvej strany 😉 ...hovorím že som inventár. 😝
@janemari relaxujem...uvidíme čo bude a snažím sa mysliet pozitívne alebo radšej nemysliet...
@tanyja ked tak zapnem na 15 min a stačí... 😉
...želám pekný víkend!!! 🙂

tanyja
4. nov 2011

@lubka0506 aj ja želám pekný víkend 😉 a má byť krásny, tak hlavne v prírode 🙂
a kto je starší inventár? no ja som sem od samého začiatku neprispievala, ale zato som pravidelne písala 😀 , aj to platí 😀 😀 😀

annamary27
4. nov 2011

@lubka0506 fakt?tretie ivfko?,tak držím silno palčeky a kedy ideš na krvičku?

pancuska
4. nov 2011

@tanyja ked som si teraz citala co si napisala ako keby som seba pocula 😉 ja si myslim ze to nas niekto skusa,kedze verim tak si myslim ze je to ten tam hore.....ked som bola mlada nevazila som si svoje zdravie a uz vobec som si neuvedomovala ze niekedy budem mat takyto problem ale teraz uz vsetko chapem a vysvetlujem si to tak ze je to preto aby som si vedela vsetko viac vazit.....no vidim ze mas mm podobne zmyslajuceho ako ja....ale kym som k takemu manzelovi prisla vela som si s byvalym priatelom vytrpela,uz som si myslela ked som vsetko po niekolkych rokoch skoncila,ze sa uz ani nevydam lebo dobry chalan uz neexzistuje a predsa 😉 zivot je krasny ale nie je jednoduchy 😉 myslim si 🙂

pancuska
4. nov 2011

@lubka0506 ved ide vikend a pocasie nebudem velmi pekne tak mam kedy listovat a deti mi zatial doma neplacu takze 😉 ale posobis velmi povzbudivo tak len tak dalej a uvidis ze 3 IVF bude tvoje posledne!!! 😉

tanyja
5. nov 2011

@annamary27 tak potom trošku môžeš, že prečo by si nemohla no nie? troška alkoholu neuškodí....

@pancuska no chlapi sú rôzni, ani ten môj nie je dokonalý, ale čo už s ním, v tom mal pravdu, že budeme mať vlastné 😉 a to som rada, mne dnes kamoška písala, že večer vyráža s kamoškami do baru a asi na nejakú diskotéku.....tak tíško závidím ☹ , býva inde ako ja, takže mne sa nedá len tak odbehnúť k nej ☹ ☹

pancuska
5. nov 2011

@tanyja to poznam tiez mam kamosky co uz su doma s detickami a neda sa im len tak lahko sadnut do auta a odbehnut a tak mala by som to zatial vyuzivat ze? 😉 tiez ideme s manzelom niekam vecer do ulic ale na disko sa nejak necitim nemozem sa zbavit kasla,zacne ma drhnut a koniec.....hlavne vecer,uz som skusala vsetko.....ale to robi to pocasie.... 🙂

tanyja
5. nov 2011

@pancuska cez leto som zvykla malého naložiť do auta vždy na 2 dni som s ním išla ku kamarátke, tá býva v dome a má o pár mesiacov staršieho chlapca ako je môj, takže sa vyhrali na dvore až až
a ty si uži kým máš možnosť , potom už nebude toľko času pre seba 😉 😉 😉

lubka0506
5. nov 2011

@annamary27 tá krvička je ešte daleko,ktovie čo sa bude diat dovtedy... 😒 ...bojím sa!
@pancuska Dakujem za povzbudenie🙂 kiež by si mala pravdu! 😵

pancuska
5. nov 2011

@tanyja veru kde je leto....nemam velmi rada tieto skore vecere....a co chvila zasa Vianoce....inak keby nemam to mmt tak by som mala skoro na moje narodky termin 😉 ale co ma tesi ze mojho brata dcera je narodena v ten isty den ako ja 😉 bude mat 2 roky....a tak svagryna mi vela krat povie len si to moja pekna uzi kym mozes lebo ked budes mat deti uz veru nebude cas,ona nemala problem na nu sa len brat pozrel a uz mala brucho 😉 to mas fajn ze mozes ist tak ku kamoske,mna by asi moj pan manzel nepustil,ale kvoli tomu ze sa o mna boji....zasa nemozem povedat este mi nic nezakazal ale vzdy povie ze by bol radsej keby....a nase zaciatky boli.......strasne som ho dlho nechcela lebo je mladsi ale teraz mi to nevadi 😉 uz by som nevymenila

tanyja
5. nov 2011

@pancuska aj môj je odo mňa mladší.......no a čo........a tiež som ho prv kvôli tomu nechcela 😀 , no a už sme spolu 9,5 roka 😀 😀
mňa môj pustí, práveže on je ten, ktorý mi povie, že veď choď, nemáš sa čoho na ceste báť 😵 , totiž ona býva asi 45km od nás a ide sa stále cez kopec a po kopci , no ale v pohode som to doteraz zvládla 😉 😉 , takže super
a počúvaj poriadne švagrovú, má pravdu 😎

pancuska
5. nov 2011

@lubka0506 ono dost casto mavam pravdu no nikdy nie splnitelnu pre mna 😉 tentoo krat to uz naozaj vyjde!!!mozme sa spolu aj stavit 😎

pancuska
5. nov 2011

@tanyja no my sme tu sama dolina,kopec len niekde v dialke trci ale vies nikdy nevies aky blbec sa moze na ceste najst,ja niekedy ked soferujem len nadavam lebo nepochopim niektorych ludi ako tak mozu jazdit 😉 no pekne vy ste uz spolu 9,5 roka za chvilku 10 😉 to sa ja este nacakam.....a to fakt je aj tvoj mladsi? no ale moja polovicka o 3 roky.....ale sak nie je to vidiet

zuziklc29
5. nov 2011

@tanyja juujto je krasmne . . . .no moja svokra uz ma jednu vnucku od milovaneho syna.Takze asi vies aky ma vztah ku mojmu muzikovi 🙄 no moji rodicia vnucatko chcu lebo ja som jedinacik takze este nemaju . . . .ja si ju nepustam ku srdcu lebo ma trafi . . . . . .

zuziklc29
5. nov 2011

@pancuska pokladik mne dali vyvolavacku v piatok a teraz je 9ty den a stale nemam cervenu . . . . .chcem ist do toho ale musim cakat ci sa vajcia preberu

zuziklc29
5. nov 2011

@janemari az som mala zimomriavky . . .no moja je starostliva do veci co sa jej netykaju . . . ked sme chceli malovat tak naco ved to nepotrebujeme . . . .ked sme chceli nieco kupit uz ani neviem co . . .tak ani to nepotrebujeme . . . . tak sa obavam ze mi povie naco vam je dieta ved to nepotrebujete . . . . . .a ked som jej povedala ze ak nebude dieta tak bude pes tak naco vam to bude . . . . .bojim sa,ze ak aj bude dieta bude robit rozdieli . . .medzi mojim dietatom a svagrovim dietatom . . . ..lebo to miluje tak ako svojho najstarsieho syna a ten moj je cierna ovca . . . . . . 😢 no moji rodicia mu tu laskui co mu chyba tak mu davaju a beru ho za syna . . . . . .je to smutne ked este aj toto . . . .ako keby mi nestacilo ze nemam ovulaciu a som bez vajca ☹

lubka0506
5. nov 2011

@pancuska ...kludne by som sa aj stavila 😒 Aj ty hrešíš za volantom?-ja teda ano ako "paholok" 😀
@zuziklc29 neboj všetko dobre dopadne!🙂...ešteže máme tch "našich" miláčikov 😉 A aj toho mojho má moja mama radšej ako tá jeho,tá sa mu ozve len ked niečo potrebuje!... 😠
...baby a už máte nejaké darčeky pod stromček nakúpené?...ja len také drobnosti. 🙂

tanyja
5. nov 2011

@lubka0506 ja už áno, už všetko vyplatené, už len doraziť to musí 😀 😀 nákup cez internet je istý , môj mm mi neporadí, tak sama kupujem podľa vlastného zváženia 😉 , a ja za volantom zavše tiež hreším 😀
@zuziklc29 že bez vajca, však mám chlapa, ten má dve 😀 😀 , ale teraz vážne, neboj, dočkáš sa a tvojej svokre padne sánka a stratí reč, u nás sú rodinné pomery ttroška nahnuté, ale to chce čas 😉
@pancuska môj je odo mňa o 3,5 roka mladší a veru badať to :stále je decko, stále sa správa ako keby bol slobodný a bezdetný, som mu povedala svoje, uvidíme, dokedy to bude účinkovať a tie jeho hnusné zlozvyky mi riadne lezú na nervy...... 😠

zuziklc29
6. nov 2011

@lubka0506
@tanyja kocenky teraz sa Vas chcem opytat s ineho sudka.Viem,ze to sem neppatri ale . . . . .pred skoro rokom ked som odisla do rakuska tak ma podviedol.Proste priviedol si ju ku nam a tu si to rozdali.Nejak som sa snazila a este snazim na to zabudnut.No vec sa ma v tom,ze chce ist pracovat na tyzdnovky do rakuska.A my sa snazime o dieta.Neviem co mam robit. Ved uz mam svoj vek a aj on.On ma 35 a ja zatial 29.Ved ja chodim na dvojtyzdnovky a on by chodil len na vikend.Takze v piatok vecer by prisiel a v nedelu rano spat.A my by sme boli spolu len dva razy po 48hodin. ☹ co by ste robili vy? poradite mi?

zuziklc29
6. nov 2011

@pancuska poradis mi aj ty?

tanyja
6. nov 2011

@zuziklc29 ahoj, boli sme v presne takejto istej situácii, ja som chodila do Rakúska na 3-tt turnus a mm do CZ, videli sme sa možno raz za 3 mesiace, veľa ľudí sa nám čudovalo, že sme ešte spolu, ale nepodviedol ma, to by som nerozdýchala a ani ja mm som nepodviedla, to by som sama nerozdýchala...
poradím ti asi tak, keď sa mu rysuje dobrá práca v Rakúsku, nech ide, oddýchnete si troška od seba a dobre vám to padne a určite aj finančne, možno o to skôr sa potom podarí mimčo doriešite s doktorom ovulku a dočkáte sa, ty budeš potom aj tak už doma a ešte ste mladí a u chlapov je to iné ako u žien čo sa týka veku.
rozprávali ste sa ako by to potom ďalej fungovalo?
ty budeš doma a ja budem chodiť miesto teba do AT 😉 , len kam s malým....toť problém 😒

ivu_lienka
6. nov 2011

ahoj makda,ja budem o rok 40 cku a ten drobec(2r.) na fotke je môj prvorodený,keď som mala 30,vôbec ma netrápilo,že ešte nemám bábo.necítila som ešte potrebu starať sa o muža alebo dieťa,neako mi to začalo chýbať až po 35tke.otehotnela som do dvoch mesiacov a keby som nepriberala,tak ani neviem že som tehotná,v deň nástupu do nemocnice som bola ešte ráno v práci odniesť neaké dokumenty 🙂 .celý pôrod mi trval 1,5hodin.Malý mal 3,80kg a 52cm.Takže sa vôbec netráp lebo môžno si tiež ten typ,ale potom budeš perfektnou mamou a gazdinkou.takže aj to tehotenstvo v takom vyššom veku je úplne individuálne.držím palce a užívaj si ešte,ak to tak cítiš.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre