Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

pancuska
6. nov 2011

@zuziklc29 tak toto ze nedostat cervenu som zazila len raz.....este nikdy som nemala takyto problem a ani cervene vino nepomaha lebo horuci kupel? 😉 a tak po cervenej by si mala ist na to ako som dobre pochopila....a to sposobuje ta endometrioza,myslim to mesknie....? no ja by som si uz namyslala ze sa to podarilo 😉

annamary27
6. nov 2011

@lubka0506 verím Ti,ja ešte ani neviem či sa mrazáci rozmrazia a kedy bude vklad,ale už teraz sa bojím toho telefonátu po 14tej hodine do GF na potvrdenie hcg,prehováram manžela,aby tam volala on. 😵

pancuska
6. nov 2011

@lubka0506 no pekne ty uz mas par drobnosti pod stromcek? ja som este ani nezacala rozmyslat co kupit 😉 a to uz vobec neviem co svokrovcom 😉 ale minuly rok som cumela ako vsetko islo po Vianociach dole 😉

pancuska
6. nov 2011

@tanyja tak to je fakt sila lebo aj moj mm je o 3 roky mladsi 😉 ale zasa on ma rozumu aj za mna!! a akoze tema svokra a podobne to je asi vsade,v kazdej rodine.....moj mm ma este bracha a segru no svokra vidi len jedneho syna no moj mm nim neni!!! ale zasa nemozem povedat svokor nam to vynahrazduje aj za svokru....ale inak vacsinou sa muzi menia ked uz maju doma deti takze su aaj vynimky?? 😉

zuziklc29
6. nov 2011

@tanyja a ti budem s malym. . . . .to je vyriesene . . . . .neverim mu a v tom je to . .poznam jeho kamosov . . .pod na pivo a prilezitost sa vzdy najde a zese viem ake vieme byt my zeny ☹

zuziklc29
6. nov 2011

@pancuska to budu tie stresy .. . . . . .ved ked mi pichol agolutin vzdy mi prisli a aj tak som bola na sone u neho . .ved ked by aj nahodou,tak by to videl nie? neviem mala som len par kvapiek a cervene vinko?ja alkohol vobec nepijem ale pila som citronovu vodu,teda caj s citronom 😢 ale uz to nepijem asi tyzden

tanyja
6. nov 2011

@ivu_lienka tak ty patríš medzi tie šťastnejšie, ktoré ani nevedeli ako a otehotneli 😉 + pôrod
ja som si malého doslovne vybojovala a ešte aj pôrod bola akcia hop - zmizla mi plodová voda, tak rýchlo ma šupli na sálu a malý bol za 3 hodiny na svete 😉 😉

zuziklc29
6. nov 2011

@tanyja PS: takyto vztah som mala s ex priatelom.A uz vies asi preco je uz len ex.Vidiet sa a byt spolu tri dni za mesiac sa mi zda brutalne malo.Naco mam brat lieky na podporu a jest hormony,ked pocas mojich dni budem sama?Takyto vztah nema vyznam.

zuziklc29
6. nov 2011

no a vianoce neriesim,ved ja vzdy nieco kupujem.Rodicom idem kupit susicku.A svokre neviem.To necham nech sa potrapi manzelik 😀 inak tie sviatky pridu vzdy nejak skoro . .uz v septembri mali niektore obchodne centra vianocne vyzdoby a kolekcie a podobne veci . . . . .co idete kupovat svojim polovickam? 😅

tanyja
6. nov 2011

@annamary27 že keby toto všetko mohli za nás absolvovať chlapi, však? joj tie nervy, poznám to, keď som bola po amniocentéze, výsledky mali byť do 2 dní a bum, v blave sa pokazil stroj a čakala som týždeň, ale správy boli dobré 😵 a to hneď 2x potvrdené nielen z BA ale aj od Dr. v BB 😵 😵

@zuziklc29 no tak to je horšie poradiť, keď tvoj mm má takých "super" kamarátov, sadni si s ním a povedz mu svoj názor, teda ak si to ešte neurobila , lebo zase stŕpať, že či niečo v At alebo doma zase nevyvádza, nie je bohviečo 😒 a s tým opatrovaním malého súhlasím 😀 😀 stopro si budete rozumieť. ináč ak máš auto, mohla by si ku mne dobehnúť na kafčo, hodíme reč, nebývam ďaleko od LC, nejakých 50km a 50min jazdy autom, a môžeš si cestou aj ponadávať 😀
@pancuska môj mm sa strašne rád hrá na urazeného, hlavne neprávom, keď mne tresne nejakú hlúposť a ja mu na to poviem svoje.. 😀 , ako napr.včera , a už sa odrazil 😵 , on je lev, takže si myslí, že bude stále to čo povie, lenže keď zase chcem počuť jeho názor, tak povie: ja neviem. No mám to s ním niekedy ťažké ..
a to sa hovorí, že chlap sa zmení keď sa narodia deti, to nie je pravda, aký bol aj predtým, taký bude aj naďalej a ten, ktorý sa zmenil, tak to je fakt výnimka !! a tých je véééééééééééééľmi málo 😒

tanyja
6. nov 2011

@zuziklc29 my si s mm nekupujeme nič extra, kúpili sme si poriadnu zimnú obuv a klepli sme sa po vrecku, malému som objednala pár vecí a svokrovcom nekupujem nič, ak môj mm chce, nech kúpi, mňa svokra veľmi urazila a nemám záujem jej niečo kupovať a mne čo kúpiš ? 😀 , máš dobrú rodinu v AT?
ináč to máš pravdu, to je o držku taký vzťah, my sme s mm teraz spolu tiež veľmi málo, robí na východnom SK, takže domov chodí dosť málo a aj to málo, musí byť u rodičov, lebo stále im treba doma niečo robiť....

pancuska
6. nov 2011

@zuziklc29 joooj presne viem o com hovoris....s neverou mam skusenosti ale chvala bohu nie s mojim manzelom! ....mala som priatela,chodili sme spolu vyse 8 rokov a po 3 rokoch ma podviedol,snazila som sa mu verit a aj som zacala ale urobil to znova po 3 rokoch a potom som bola s nim uz len zo zvyku a snazila sa tvarit aky mame dokonaly vztah,na velke stastie sme neboli manzelia a na este vacsie stastie som s nim nezostala tehu a na este vacsie stastie ani nechcel deti!!! no ty si uplne ina situacia,poradit ti neviem....ale viem ze ked som bola s nim som mala z trapenia len zdravotne problemy!! ale zasa mozno mal len skrat a uz to viac neurobi.....neviem je to tazke.... 😉

zuziklc29
6. nov 2011

@tanyja jej to by bolo super . . .a kde to vlastne byvas? ja som z Vidinej 😀

zuziklc29
6. nov 2011

@pancuska kiezby si mala pravdu,ze to bol skrat.Mne ide o to,ze sme sa rozhodli mat dieta ale ono sa same neurobi a ani ziadny vtak mi ho nedonesie myslim opereny 😅 ja neviem co mam od neho cakat.Rozpravali sme sa spolu o tom.Ibaze nevie prezret ze zarabam viac ako on a ze som zvyknuta na urcity standart.To je to muzske ego.A stale ho drzat za ruku a prosit sa mu to nemam zaujem.Nech on ide do rakuska a ja pojdem opat na jednu sezonu na lod.A rozvod pride skor ci neskor . . .

zuziklc29
6. nov 2011

@tanyja no vidis a ja som mala plno novych veci pre chlapceka. Lebo co mam rodinu tak oni maju dvoch a nosia im veci z anglicka a znackove.A ja osm to porozdavala.no ked nieco bude tak sa ozvem.Oni su cistotny nemusis sa bat.aj kociky mali aj sedacky do auta.ale tie asi predavali tusim.Su to hokejisti.meno nebudem pisat. . . . .no tak ked,viem kde mam dat 😀

zuziklc29
6. nov 2011

@tanyja jej aj ty mas muza leva? viem presne o com pises . . . .ja mam svojho tiez a ja ryba . . . . .ty si?

tanyja
6. nov 2011

@zuziklc29 ja som kozorožec , ty si bola aj na lodi? aké to je? čo ma jedna baba zastupovala, tak tiež bola na lodi a že ponorková choroba
no vták veru deti nedonesie a možno nám naši chlapi nie sú súdení do konca života, ja si viem predstaviť aj iného chlapa po mojom boku ako je terajší mm, úprimne, čo si budeme klamať
a tiež som bola zvyknutá na iný štandard, keď som chodila opatrovať, joj to boli časy .. ale pri malom dieťati sa nedá chodiť von

zuziklc29
6. nov 2011

@tanyja no ja som bola uz raz vydata potom som odisla ale ja som bola na riecnej lodi.Bolo to lepsie lebo viac ludi a mladych.Cas isiel velmi rychlo tak som si ani neuvedomila a jedna sezona bola za mnou.pootm dalsie dva vztahy a teraz tento.Tak je jasne,ze ked robis von je to ine hlavne peniaze,Ja som tomuto povedala . .urobme si babo a potom ked chces chod.ale skor prosim ta nie.Ty si kozorozec ako moja maminka 😀 to su ludia ktory su dobrosrdecny a daju aj to posledne.

tanyja
6. nov 2011

@zuziklc29 presne, že pozdravujem maminu a idú si za svojím cieľom a majú radi slobodu pohybu a tá mi momentálne chýba, až som z toho nervózna, proste by som chcela niekam do roboty 😎
takže si toho dosťa zažila čo sa týka vzťahov, ja som 1x vydatá ale mám spolužiačku, ktorá má za sebou už 2 rozvody 🙂

zuziklc29
6. nov 2011

@tanyja no ak to pojde takto tak aj kamosku budes mat dva razy rozvedenu 😅 vsak uvidi sa . . . . .a chces sa vratit potom naspat do rakuska alebo nieco si najdes doma?

tanyja
6. nov 2011

@zuziklc29 zatiaľ sa mi nedá ísť von, ale rada by som išla, možno o rok, keď bude zbojník väčši, ale zase aj mm chodí preč robiť, tak to by bol asi šok pre drobca, takže aspoň niečo tu u nás keby bolo by som bola rada
kamoška moja, počkaj, uvidíš a potom sa rozvádzaj, alebo si dáme šampáňo na úspešný rozvod? ako dlho ste spolu?

zuziklc29
6. nov 2011

@tanyja JA SI PRINESIEM zelenu budisku.jemne perlivu 😀 alko nepijem.ty si das za mna ved sme nejake kaaamosky 😅 a ja pojdem autom . . .xi xi

zuziklc29
6. nov 2011

kocky skoro mi zhorelo masko 😅 ale uz je hotove 😀 drzte palceky,zajtra volam lekarovi,za vysledky co sa tyka steru a opytat sa preco neprisla cervena . .. . .ci za ten kusok citrona ci kvoli comu

tanyja
6. nov 2011

@zuziklc29 budišku zelenú perlivú určite kúpim aj tu u nás 😀 a sama piť nebudem 😀 , ale kafčo si dáme 😉
ja som už aj zabudla, že som obedovala, dobrú chuť k obedu a držím palčeky, aby boli výsledky ok 😉

zuziklc29
6. nov 2011

@tanyja dakujem poklad.zajtra dam vediet . . .idem to dokoncit lebo ked pride z roboty nech sa naje

tanyja
6. nov 2011

@zuziklc29 keď je chlap hladný, je to riadna sodoma ... 😉

govinda
6. nov 2011

ahojte 🙂
Na koníku som už dávno nebola, ale tento vkend som sa zatúlala aj sem a táto téma ma zaujala. Jednoznačne k vám patrím 🙂

zuziklc29
6. nov 2011

@tanyja vies ako sa vravi . . . .chlap ma byt najedeny,v cistom a s prazdnymi vajickami 😀

anicka1981
6. nov 2011

ahojte, tak ja som to stihla tesne 😀 v juny sa nam narodilo babetko a v aguste som mala 30. Tak neako prirodzene to vsetko islo, aj ked keby sa ma opytali pred 2 rokmi, povedala by som, ze mam este cas 😀
Ono clovek si to neuvedomi, ale okolo babetka je kopa roboty a aj kopu penazi to stoji, ked chceme aby malo vsetko co potrebuje,,,,, ale nemenila by som za nic, a nas drobec otocil cely nas zivot naruby, on je to najdolezitejsie pre nas 😵 a sme stastny ze ho mame, 😉 😉

tanyja
6. nov 2011

@zuziklc29 tak to som ešte teda nepočula 😀 , ale je to pekné a milé , hlavne to posledné 😀 😀 a chutilo mu ?

@anicka1981 no tak to si fakt perfektne stihla, to keby si s mužíkom plánovala, tak ani náhodou sa netrafíte 😉
tieto naše detičky stoja za to, za všetko, čo máme, všetko pre ne urobíme, veď čo by sme robili bez našich detičiek 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre