Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

pancuska
3. dec 2011

@tanyja len co je najlepsie ze sa za 5 rokov vobec nezmenil,pisala mi jeho segra a tak som sa medzi recou opytala 😉 ale inak deti tiez nema,asi kvoli tolkemu chlastu mat ani nemoze,ked je den co den opily tak sa ani necudujem chudence deti 😉 ale je nas urcite vela co zazili to co ja a tak aspon nie som sama co ma tesi,lebo zo zaciatku som myslela ze som blba len ja 😉

zuziklc29
3. dec 2011

@tanyja bolo super poklad . . . . . .tetu mam vo viedni ale nic nemam ziadne obchody . . . .ved aspon eurace ostanu 😉 vy ste sa mi tu ako mali kocenky moje?. . . . . . .a malicky sa ako ma?

zuziklc29
3. dec 2011

@pancuska ajooj . .kocenky ved ja by na vas nezabudla . . . . .prirastli ste mi k srdiecku . . .ste mi chybali. . . .ale uz sa pracuje na tom aby som tam mala net :D

zuziklc29
3. dec 2011

@janemari juuj ved to je na skok ako chodim ku rodicom 😉 ked pojdem okolo tak zakricim aby si ma pocula . . . .xi xi

lili_mia
3. dec 2011

@pancuska 8,5 roka je dosť a ešte sa odhodlať na rozchod, no uff , ale ako čítam, každý rozchod kvôli alkoholizmus je výhra, ja som takto prerušila kontakt s jedným dobrým kamarátom a ked ten zistil, že som si ho vymazal zo všadiaľ po nete, tak sa urazil, ale tiež som počula, že stiahnúť 7dmičku hrušky pri telke považuje za užívanie si života .. vraj je jedno, či je to pivo, víno, či hruška .. no mňa život naučil, že človek kt si myslí, že po ťažkom dni má nárok na pivo, nie je dobrý človek, iné je ked si dá pre chuť, ale zas nie každý deň
@tanyja zlých vlastností tam veľa nebolo, ale dosť mi vadilo, že ked je problém, tak ho priamo nepovedal, spomenul to až ked musel, napr ked ma doviezol domov a ja som vystupovala z auta .. časom som to učíčkala svojimi myšlienkami, že zrejme chcel, aby sme si užili spoločné chvíle a netrávili ich hádkou, lenže teraz vo mne silnie pocit, že je zbabelec, namiesto toho aby problém riešil okamžite, možno by ani hádka nebola, aj tak by sme mali krásne chvíle a aspoň sme sa nemuseli pohádať medzi otvorenými dvermi auta a mohli sme mať kľudný zvyšok dňa .. brala som to tak, že je taká povaha, ale teraz vidím, že práve kvôli tomu sme mali roztržky, takže teraz som už radšej a teším sa na niečo nové dúfajúc, že ešte existuje chlap, ktorý sa k problému postaví priamo a nie je alibista

annamary27
3. dec 2011

@tanyja asi aj ja urobím pri treťom ivf to PIGD,možno to nám pomôže dosiahnúť úspech. 😵

tanyja
3. dec 2011

@annamary27 my sme PiGD absolvovali na príkaz, aby sa predišlo tomu, žeby bolo bábo postihnuté tak ako predtým 😒 , nám sa neujalo, ale aspoň sme vedeli, že máme šancu 50/50 😵 a využili sme ju
proste nazreli do embryjka, či je ok alebo nie a vedeli mi povedať aj pohlavie
@zuziklc29 maličký sa má dobre, dnes sa mu podarilo rozbiť už 2.tanier z mikrovlnky, tak som si objednala už rovno dva, si niekde na kraji Viedni? aj jedna kamoška, má tu u nás v obchoďáku obchodík, je niekde na kraji Viedni a tiež že tam nemá žiadne obchody, len ona má problém s nemčinou, takže veľmi s babkou nepokecá....a tiež nemôže robiť nič sama od seba, babka jej to musí udobriť, dokonca aj varenie, nosia im obedy odniekiaľ
a ako pracuješ na tom, aby si tam mala net? a babka je aký stav?
@lili_mia tak to je riadny alkoholik, fuj, ja som bola opitá po 4 štamperlíkoch 😀 😀 keď som mala 19 a vlastné sesternice, mladšie odo mňa o 2 a 4 roky, ma opili 😀 😀 😀 normálne som za nimi nestíhala a im nič nebolo 😠

pancuska
3. dec 2011

@zuziklc29 konecne 😉 uz som cakala kedy sa objavis....pripadalo mi to ako vecnost 😉 a do kedy si doma? a co ako sa mas? 😉

pancuska
3. dec 2011

@lili_mia ja ked som sa rozisla s mojim ex potesila ma myslienka ze si konecne mozem robit co chcem,obliect si co chcem,nikto ma nebude zhazdovat ako vyzeram a aka som a zrazu ako som zostala sama,som sama ani nezostala zrazu som mala okolo seba vela kamaratov a napadnikov a zistila som ze to co mi tlacil cely cas do hlavy nebola vobec pravda,zacala som sa mat rada a hned sa mi zacalo aj darit o pol roka som si nasla mm 😉 len teraz si niekedy musim povedat co som komu urobila alebo kto ma preklial lebo odkedy mam vedla seba osobu ktorej na mna zalezi a naozaj ma lubi a nie su to ziadne pretvarky a da sa povedat ze som stastna.....tak zasa po druhej stranke zdravotnej to ide dolu kopcom!!! ......ale preco? 😉

janemari
3. dec 2011

@zuziklc29 a kde ti bývajú rodičia?

zuziklc29
4. dec 2011

@tanyja no tanierov nemas nikdy dost . ..este si radsej kup,vced skrine vela znesu 😀 ja som v 12tom becirku a nikto tam nieje . .babka je polo leziak . . .akoze v noci ju musim dvihat z postele na zachod a cez den kecat . . .chcem si tam kupit internet,bud z hofera ten yeees alebo bob.uvidim ako to bude a ci sa to oplati.
@janemari rodicia su v Lucenci a ked idem s priatelom s partizanskeho tak ideme cez Zarnovicu . .aspon zatial kym nieje sneh . . . .

zuziklc29
4. dec 2011

@pancuska jaaaaj pokladik,to som rada,ze nenormalne si ma potesila.ja som doma az do 15teho decembra a potom vianoce som v rakusku.no tolka radost.len dufam ze nebude veeelmi vela snehu.a ty sa mi ako mas? co ste tu robili za tie dva tyzdne,? 😀

tanyja
4. dec 2011

@zuziklc29 len keď toto je ten otočný tanier do mikrovlnky, nie klasický na ktorý si naložím obed 😠
do tých internetov sa nevyznám, keď som chodila von,nemala som kedy nad takým rozmýšľať a ani mi to nechýbalo 😀
a mm ako? už ste sa stretli ?

lili_mia
4. dec 2011

@pancuska tak iba toto ma teraz drží pri akom takom živote, tá budúcnosť a pravdepodobne oveľa lepšia ... dnes som ich stretla, holúbkov, fuj ako silne ma naplo na zvracanie, akí boli vysmiati a lepili sa po sebe ako muchy spadnuté do medu

janemari
4. dec 2011

@zuziklc29 ja mám spolužiaka resp.dvoch z Lučenca 🙂

zuziklc29
5. dec 2011

@tanyja ked ti poviem co sa stalo tak padnes na zadok . . . . . .prosim ta pekne . .tyzden sme sa hadali kym odisiel,plakala som a prosila aby nesiel.v nedelu vecer odisiel a v utorokm mi pisal,ze sa vracia domov a uz tam nepojde.,Nie kvoli robote ale vraj kvoli tomu ze nevie byt bezomna a bla bla bla.Malo platili a musel vela platit za ubytko a cestu.vies on ma uz svoj vek a je zvyknuty na toto svoje,pride domov z prace a ma tu kamosov a hocikedy vybehne a vezme auto,ide kam chce a to mu tam chybalo.,tam bol zavrety akp my v rakusku a to sa mu uz nepaci.,nema rad ked je ako v klietke on je typ co chce slobodu.takze ja som prisla v piatok a stale hadky a podobne veci.Mam chut zbalit sa a odist.

zuziklc29
5. dec 2011

@janemari no vidis tak a kedy dobehnes?

janemari
5. dec 2011

@zuziklc29 nechápem tvojho mm, ked má rad slobodu,nieje rád obmedzovaný prečo sa ženil? Ved aj ked manželstvo nieje vezenie,ale sú tu určité nepísané pravidlá a ked príde dieťa tak to by bolo pre neho úplné obmedzenie,lebo my sa musíme prispôsobiť potrebám dieťata.

zuziklc29
5. dec 2011

@janemari ja viem ale to by si ho musela poznat.on milje deti ibaze ja to v poslednej dobe odkladam lebo mi pripadda ze nevie co chce.ja nemam problem ostat s dietatom sama.ibaze to by som dietatu neurobila.je to zlozite.vies on ma u mna velku slobodu.ja som dva tyzdne prec a ked pridem aj tak si robi co chce.a mne je to jedno.preto som mu oznamila,ze dieta sa odklada na rok 2013.aspon teraz.

janemari
5. dec 2011

@zuziklc29 a čo by robil,keby sa dieťatko pritrafilo len tak z ničoho nič bez plánovania? Alebo sa môže stať úplne opačne budete sa snažiť a nepôjde to. V dnešnej dobe to už nieje také ľahké ako kedysi,povedali si,že budú mať dieťa a mali ho.

zuziklc29
5. dec 2011

@janemari on by ho uz chcel . . .ako v tomto je taky . . . .ked pride bude a viem,ze by bol skvely otec a ked nie tak budeme len dvaja alebo si adoptujeme.Tu ide o to,ze vo mne je chyba.Nejak to tento rok este nechcem,som vadna?

tanyja
5. dec 2011

@zuziklc29 prečo by v tebe mala byť chyba? že ešte nechceš tento rok dieťa? radšej nad mimi neuvažuj, keď ten tvoj mm vlastne nevie čo chce, no fantastický.... nevie byť bez teba a keď ste spolu, tak sa hádate. možno by dobre padlo oddýchnuť si na dlhšie od seba, síce sa 2 týždne nevidíte, možno mu to nestačí, ktovie 😵
a súhlasím s @janemari veru načo sa ženil, keď sa cíti obmedzovaný ?
takýchto chlapov zbožňujem 😠 😠

ddanuskaa
5. dec 2011

Ahojte, pridávam sa do skupiny, mám 30 a ešte stále nič....posledné cca 2roky veľmi túžim po dieťatku, ale manžel ešte nechcel a keď už súhlasil, našli mi myom na maternici ☹ takže najprv "vyriešim" tento problem a potom sa budeme snažiť a snažiť a snažiť....... 🙂

zelovocka
5. dec 2011

@ddanuskaa vitaj medzi nami 🙂 pôjdeš na operáciu, alebo čo s tým?

ddanuskaa
5. dec 2011

Ďakujem za privítanie 🙂 , bola som u troch gynekológoch- jeden mi odporučil otehotnieť (vraj by som mohla donosiť)a dvaja mi posielajú na operácie (vraj ked chcem otehotnieť, myom tam nemá čo hľadať). Takže momentálne skúšam alternatívnu medicínu a v januári idem na kontrolu, ked tam myom stále bude -okamžite idem na operáciu. Už som z toho unavenáááá 😢 a chcem to mať preč!

zelovocka
5. dec 2011

@ddanuskaa no, ja by som si tam asi tiež "upratala" najprv 😉 skúšaš bylinky? tak držím palce, nech sa čím prv vyliečiš, musí to byť únavné, stále na to myslieť.

ddanuskaa
5. dec 2011

@zelovocka snažím sa na to nemyslieť a hovoriť si, že to nie je až tak vážne.......pomáha to, ale už túžim po bábätku a dufám, že to vyjde.... 🙂

zelovocka
5. dec 2011

@ddanuskaa určite to vyjde, veď koľko žien s oooveľa horšími diagnózami má deti, a nie jedno. pozitívne naladenie je základ 🙂

aadulik2110
5. dec 2011

ahojte, tak AFP za mnou, dúfam, že sestrička nebude volať v piatok a ani v pondelok :D

janemari
5. dec 2011

@ddanuskaa myom nieje prekážkou v tehotenstve aj ked je pravda,že môže narobiť šarapatu. Ja mám tiež myom resp.adenomyozu neviem čo z tohto to je lebo operujúci lekár tvrdí adenomyoza a ostatný lekári myom,mám zdeformovanú celu zadnú stranu maternice,veľky bol myom cca 5x6cm a napriek tomu som otehotnela prirodzene a donosila zdravé bábetko.Preto ti budem držať palce,aby aj vám to vyšlo. Okrem iného,nie každý myom sa dá vyoperovať,preto,ak ho nieje možné vybrať radšej by som do toho nerýpala,lebo každá operácia je zásah do tela z toho môžu byť zrasty a podobne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre