Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mirela40
24. jan 2012

@lili_mia preco si nenajdes nieco na odragovanie ? nejaky kurz alebo nieco ,zabudnes a prestanes spominat

lili_mia
24. jan 2012

@mirela40 nie, dnes to proste nejde, viem že ked mám takú náladu, tak využívam povolené absencie, vtedy mi nič nepomôže, iba si to prežiť .. chápem, že chceš pomôcť, ale dnes zo mňa nič

nina55
24. jan 2012

@lili_mia zlatko, citim s tebou, ani nevies ako velmi!

Musis sa s tym zmierit. On to zrejme citi inak ako ty. Vzdy je to tak, ze v laske vyhrava ten, kto ma menej rad ☹ 😢 ☹ ☹

mirela40
24. jan 2012

@lili_mia ok a ako si prezila dnik ?co si dnes porabala?

mirela40
24. jan 2012

@nina55 vitaaaaj ,pekne si to napisala

nina55
24. jan 2012

@zuzana0612 @mirela40 - to preto, lebo ju boli srdiecko

nina55
24. jan 2012

@mirela40
@lili_mia nie, asi je to pocasim a tlakom. Viacere moje kolegyne bolela dnes hlava 😖

silvuska47
24. jan 2012

@mirela40 ahoj dakujem že si na mna myslela 🙂 mám sa zatial v pohode,až na tie dva pády čo ma dnes čakali 😀 ešte dobre že som nič nezlomila

lili_mia
24. jan 2012

@nina55 ved to, on si žije ďalej akoby sa nič nestalo, to ma najviac serie

@mirela40 práca, tam mi povedali, že po zvyšok týždňa pre mňa nič nemajú, tak mi dali robotu na doma .. teraz si pozerám info o pilatese, chcem byť informovanejšia a dokázať toto: http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/... samozrejme, že nebudem stáť na špičke, zatiaľ viem takto, ale potom ma bolia svaly 🙂
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/...

lili_mia
24. jan 2012

@nina55 ked mám migrénu, tak mám problém vstať z postele a akoby som mala teplotu, tak to so mnou kýve zo strany na stranu, plus mám problém s očným kontaktom, veľmi to bolí, ked mám robiť pohyb očami .. akosi sa neviem dotrepať na reumatológiu na vyšetrenie ... teraz nič také, proste moje psycho sa pretavilo do problémov s telom

nina55
24. jan 2012

@silvuska47 fiha, nova fotka = jedna z mala foto v tejto teme 🙂 😉

nina55
24. jan 2012

@lili_mia no ale to by si mala moja milá ...taketo nieco by si nemala zanedbávat. Zdravie je prvorade aj ked to zne ako fráza

tanyja
24. jan 2012

@zuzana0612 no, každá máme bunky na niečo iné a je to dobre, ty mne pomôžeš s účtom a ja tebe s nemčinou 😉
@lili_mia príliš nad tým dumáš a nájdi si nejakú zábavku a nebudeš mať čas nad tým rozmýšľať, trebárs daj sa na opatrovanie detí
@mirela40 aké autíčko ti prišlo? žeby darček od mm k narodeninám? 😵 to by aj mňa potešilo, no ale jedine hračkárske u nás hrozí 😅
@bulik30 ja som jedla kyselinu listovú, tá je dôležitá, treba ju začať brať 3 mesiace pred plánovaným otehotnením a k doktorovi sa zvyčajne chodí až keď sa po roku nedarí stále otehotnieť, u teba je to ako?

lili_mia
24. jan 2012

@nina55 zatiaľ zbieram referencie, ale je to len o tom, kto kde chodí a nič extra

tanyja
24. jan 2012

@lili_mia no ale hádam ti tak kosti netrčia ako tej slečne na fotke, a mne stačí, keď prejdem viac km na bicke ako zvyčajne 😅
@silvuska47 jéj, nové foto, sekne ti to, pekné a kde si spadla? tieto chodníky sú teraz fakt zradné, niekde sucho, niekde ľad a človek aby tancoval aby nespadol 😠

silvuska47
24. jan 2012

@nina55 načo sa skrývať 🙂 aspon vieš s kým píšeš... 🙂

lili_mia
24. jan 2012

@tanyja nie som taká vychudnutááá

silvuska47
24. jan 2012

@tanyja no niežeby som chcela zrovna padať ale nejako sa to stalo 🙂 prvý krat ma zadržal ako tak priatel ale druhy krát ani neviem ako som zletela..ale asi preto že sa mi poslednej dobe točí akosi hlava... 😠

zuzana0612
24. jan 2012

@mirela40 asi som to blbo napísala.... 🙂 . počítam si dni a vidím hlien, plus bolesť (na vaječníku), tak podľa toho viem, kedy mávam asi tak plodné dni. inak nerobím nič. teplotu si nemerám. lebo cez týždeň mám budík na 4:45 a cez víkend aj o 7:00.takže by to bolo nepresné. teda aspoň myslím, lebo vraj treba previdelne v ten istý čas a dve hodiny sa mi zdá veľký rozdiel.
aháááá, tak firemné. no ale aj to je pekné, že máš firemné auto. ja chodím busom.... 😀 . inak máme auto a drahý má aj firemné

zuzana0612
24. jan 2012

@lili_mia joj, ty by si potrebovala niečo milé, čo by ťa zamestnávalo, aby si furt nemyslela na toho chlapa nešťastného

tanyja
24. jan 2012

@zuzana0612 aj ja som chodila busom, to boli časy, no ale to je už 7 rokov, čo v danej firme nerobím 😒 a firma už ako taká neexistuje 😢
@silvuska47 ja som predtým mávala padacie obdobie - proste sa mi zahmlilo pred očami a už som letela a tiež ma raz chytil môj mm, ináč by som bola spadla na zem, 1x som odpadla na gympli a nezistili mi nič, proste mám sa vyhýbať teplu, ináč nič 😎
@lili_mia veď to ani také pekné nie je, aby na babe len kosti hrkotali 😖

silvuska47
24. jan 2012

@tanyja nooo tak to asi bude niečo vo vzduchu..nejaká viroza asi.. 🙂

tanyja
24. jan 2012

@zuzana0612 čože chlap nešťastný, ale naša @lili_mia je z neho stále nešťastná 😠 , šupni to už za hlavu, začni trebárs hrať hry na pc, alebo riadiť celý byt a neboj, nebude čas na neho myslieť 😉

nina55
24. jan 2012

@silvuska47 ehm, ......s tym foto je to tu take zamotane. Ja sama necitim potrebu ukazovat svoju tvar = najmä ak ju neukazuju tie najviac zvedave 😀 . Potom si povies, ze o tebe chce niekto vediet vsetko, ale sam sa nepredstavi, neukaze.....

tanyja
24. jan 2012

@silvuska47 no ale ja som z gympľa von už 16. rok a posledne som odpadla pred pár rokmi, takže virózou to nebolo

silvuska47
24. jan 2012

@nina55 no tak som to po dohode s mojím zlatučkym priatelom vymazala..ten kto chce si može vypýtať foto... 😉

silvuska47
24. jan 2012

@tanyja no myslela som na seba s tou virozou... 🙂 bola som nejaka prechladnuta pred týždnom no a ako som dobrala lieky tak sa mi začala nejako točiť hlava... 😠

nina55
24. jan 2012

@silvuska47 super.....si ucenlive ziena .... 😵 😉

tanyja
24. jan 2012

@lili_mia ja som dnes robila placky z ovsených vločiek a môj mm si dal a zhrozil sa, že čo to je 😀 😀
@silvuska47 tak to potom môžeš mať po tých liekoch, nejaké vedľajšie účinky a ešte možno účinkujú v tele , ktovie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre