Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
26. jan 2012

Ahojte kočky čo máme nové?
@lili_mia kašli už konečne na neho,možno máš v okolí chlapa čo by ti aj modré z neba zniesol a ty kvôli tomu,že sa trápiš s ex ho nevidíš.

lili_mia
26. jan 2012

@janemari ja som len chcela aký posun nastal 🙂 iné novinky nemám

tanyja
26. jan 2012

@wp mám veru dvoch chlapov - muž a syna, ivf nám nevyšlo ☹ , ale potom sa zadaril náš zbojník
môj mm so mnou nikdy nebol na sono, bol stále v robote, takže chodila som s mamou a po poslednom som šla rovno na operačný stôl na sekciu 😀 , ja som bola akcia hop 😀 😀
@lili_mia ako pomazánku na chlebík 😝

janemari
26. jan 2012

@lili_mia ty stále dúfaš,si na neho veľmi upriamená a je to už podľa mňa viac menej zvyk ako láska.Drž sa 😉

lili_mia
26. jan 2012

@tanyja ale no!!! chlap mi vravel, že som taká dobrá, že ma len na chleba natierať 🙄

@janemari možno aj hej .. ved tesne po rozchode .. ja som nebola schopná ísť do mesta, pretože on ma vozieval a si pamätám ako som zrazu netušila, že ako sa dostanem do mesta, všimla som si autobusy 😀 😀 😀 ja som bola fakt kompletne od neho citovo závislá .. kľudne mi to natri, po dobrom to so mnou nejde

janemari
26. jan 2012

@lili_mia moja aj ja som bola naučená,že ma všade vozil,výnimočne som chodila autobusom.Zrazu som odišla bývať k našim,bola som tehotná,bývalo mi zle a ja som musela cestovať ku gyn. busom,takže šok.Ale naučila som sa. Ja som od ex pomaly preč rok a pol,včera som sa dostala k upratovaniu vecí na ktoré som nemala čas po presťahovaní.A zase kopa spomienok,aj mňa chytila depka,ale uvedomujem si,že musím ísť ďaľej,lebo určite by som taký život ako som žila nechcela žiť.

lili_mia
26. jan 2012

@janemari fakticky som sa bála, že to preháňam 😉 takže bežná citová naviazanosť ... ja som na seba hrdá, že ako prvá som ho zmazala, že ja som ten kto ukončil tú frašku, dnes som si dookola opakovala, ako som musela žobroniť o jeho pozornosť a uspokojiť sa s omrvinkami, síce sme boli celé dni spolu, ale von sa mu nechcelo, kamaráti zavolali, tak šup letel preč .. tak si opakujem, konečne si ty dala pocítiť jemu, aké to je ked ťa niekto odmieta!

janemari
26. jan 2012

@lili_mia ešte prejdeš viacerými fázami,teraz si myslíš,že sa mstíš nakoniec zistíš,že jemu to je jedno,zase budeš zúriť,budeš zúfalá.Jediná cesta ako sa z toho dostať je prestať ho riešiť.Tebe sa to dá nie si viazaná ako ja dieťaťom.skrátka urob hrubú čiaru a nemysli na neho.

lili_mia
26. jan 2012

@janemari presne toho sa bojím, aj ked viem že je sraľo a nebude to riešiť, proste mykne plecom a zmaže, nezaujíma sa a to mňa vytočí, že ktovie akú hlúposť spravím .. ešteže nemám tak nízku mieru sebahodnotenia, že u mňa nehrozí aby som šla niekde na disku a tam .. šak oné

janemari
26. jan 2012

@lili_mia ako dlho ste od rozchodu?

lili_mia
26. jan 2012

@janemari budúci týždeň 4mesiace a oni dvaja budú mať 3mesiace .. v hlave mám divné kalkulácie, pamätám si kedy sa mi začal vyhýbať, posledný sex, kedy rozchod, kedy som naposledy s nim hovorila, potom iba videla a nehovorila, kedy som videla v profile ze je zadany a kedy som si ho ja vymazala .. vseobecne mam pamat na datumy

mirela40
26. jan 2012

@lili_mia no vidis ,dufam,ze sa citis dobre ,ze si bola prva a nespravil to on ako prvy ,i ked viem si predstavit aka si smutna s toho. 😉

janemari
26. jan 2012

@lili_mia tak to sa chýliš ku koncu,najkritickejšie sú prvé 3-4 mesiace,potom už postupne začneš žiť vlastný život.Neboj za nejaké 2-3 mesiace si na neho spomenieš len pri určitých situáciach ked si spomenieš,že aha tu sme boli,alebo on by povedal.... a pod.Potom sa už budeš len na tom smiať ak si bola "hlúpa" bez urážky 😉

lili_mia
26. jan 2012

@mirela40 ani nie smutná ako nasratá, tak ako som bola vtedy, radšej fotil než by mi povedal ahoj, ked sme stáli pri sebe .. ale to vyspím, zajtra už budem ok .. na jednej stránke sa dá pozrieť denný horoskop podľa dátumu narodenia, mne to akosi vychádza, u neho neviem, ale rehotala som sa, ked som si u neho prečítala, že dnes sa vám v súkromnom živote stane situácia, ktorú by ste ani vo sne neočákavali 😀 😀 😀

lili_mia
26. jan 2012

@janemari takto sa smejem odkedy som ho vymazala .. ako som sa ponižovala tým svojím správaním, ako som zle cítila, že ja mu poslala pre jeho babku kalendár na vianoce s jeho malou a on zahesloval album vianoce s malou a potom aj co sa boli gulovat a ja ho este stale mam v zozname, takze som zmazala.. strasne tuzim sa snim pohadat, vsetko mu vykricat, pisanie mailov, ktore neodoslem, nepomaha

tanyja
26. jan 2012

@janemari ja čakám na zázrak, že ma niekam zoberú do roboty..dnes mi znova prišla zamietavá odpoveď 😒 a mm neviem kedy pôjde do roboty, tak je to o držku všetko 😠
@lili_mia to tvoje oné by mal znamenať veľký štrich cez to všetko a začiatok nového, si mladá, krásna, šikovná, čo budeš plakať, no nie? proste začni konečne žiť 😉
@mirela40 kde sa dnes túlaš?
@zelovocka @nina55 a vy ste kde baby? máte resty !! 😠

janemari
26. jan 2012

@lili_mia nepomohlo by to keby si mu všetko vykričala,ver mi.Jemu by to bolo jedno a ver mi,že by ti ešte povedal,niečo čo by ťa tak vytočilo,že by si sa zase vrátila na začiatok.Niekedy je lepšie vyrozprávať sa kamarátka,napísať to na papier ako to povedať dotyčnému do očí.A akú malú?Vy máte spolu dieťa? 😕
@tanyja tak to ti verím,ja som na tom rovnako a pokiaľ sa veci nepohnú do predu,alebo sa niečo nezmení budem musieť ísť do roboty,čo ovplyvní malú a na druhej strane môžem čakať,že aj ked ma volajú do práce,tak to môže byť len kvôli tomu,aby ma mohli vypovedať.Takže si užívame krásnu Materskú dovolenku,že? 😠

lili_mia
26. jan 2012

@janemari na jeho malú, on má so svojou ex malú slečnu 🙂 som aj uvažovala, že ten kalendár sem hodím na ukážku, zablokovaný, len pre priateľov .. na malej som doslova visela, dlho mi trvalo kým som to začala brať tak, že pre mňa je to technicky cudzie dieťa, tak čo sa do nej starám, takže tak

tanyja
26. jan 2012

@janemari máme fakt úžasnú materskú v úžasnej dobe 😒 , ešteže máme naše úžasné detičky, ktoré nás držia nad vodou, ináč neviem ako by to dopadlo.... že štát podporuje rodiny, ale len tie mnohopočetné 😠 , dnes v rádiu hovorili, že štát prišiel na to, že najviac peňazí míňa na nezamestnaných......dobré ránko 😀
ale my sme bojovnice, my sa veru nedáme 😠

lili_mia
26. jan 2012

@janemari to vykričanie, myslíš, že ja si vykričím pľúca a on mi len na to, že ho to mrzí, či on chcel zostať kamarátom, ale to ja som ho vymazala prvá?

janemari
26. jan 2012

@lili_mia uff tak to je ťažké,lebo ty si zvykneš na dieťa,dieťa na teba a zrazu zlom.Ako to berie ona,či nevieš? 😖
@tanyja presne ako píšeš.A čo robí štát ,aby nebola nezamestnanosť,zvyšuje dôchodkový vek aby starý robili do smrti a mladý nemali robotu.Ked si mladá nechcú ťa,lebo hrozí že si založíš rodinu a budeš mať dieťa,ked už matkou si nechcú ťa lebo máš dieťa a budeš veľa vymeškávať a ked máš deti veľké tak ťa nechcú lebo si stará a už nevládzeš robiť,tak kedy máme byť akože zamestnané?

lili_mia
26. jan 2012

@janemari s jeho malou som sa stretla len raz, ked mala nejak 3mesiace, no denne sme sa o nej bavili, videla som videá, fotky, tak už bola ako moja .. aj niektoré hračky má odo mňa, ale jej mater o tom nevie 🙂

janemari
26. jan 2012

@lili_mia nie myslím,že skôr ťa odignoruje,alebo odbije že si histerka,alebo jeho životný omyl niečo v tom zmysle.Skrátka ťa ešte viac zraní a ty mu len dáš pocítiť ako si na ňom závislá.

lili_mia
26. jan 2012

@janemari hmm hlavne že jedna dobrá duša mi poradila, aby som o neho bojovala .. no nič, na dnes končím, dočítam zajtra, ak tu niečo pribudne

janemari
26. jan 2012

@lili_mia nie žena má bojovať,ale muž o ženu.Lebo ked je to naopak,tak ten muž si nikdy nebude vážiť ženu,ktorá sa mu podhadzuje.

lili_mia
27. jan 2012

@janemari rozumiem ako to myslíš .. ale dá sa aj tak .. pohybovať sa medzi ľudmi kde sa hýbe aj on, správať sa inak ako ostatné ženy, napr ak sa mu ostatné pchajú do priazne, tak zvoliť inú taktiku, akoby nevšímať si ho a ked ma osloví, tak byt pripravená 🙂 čítala som ako sa jedna stavila s chalanmi, že zbalí doktoranda na výške .. ostatné baby o tom nevedeli .. tie sa mu pchali do riti, že aké sú naučené, tak ona sa začala učiť popredu tak o dve prednášky z odporúčanej literatúry, začala meškať na hodiny, povolených 5minút akože autobus meškal, ked prišla na konzultácie, tak fakt iba o seminárke a cvičeniach, nič naviac ako ostatné, ktoré ho pozývali na krúžkovice.. namotal sa na ňu a dostala ho, no iba raz 🙂 no a další článok bol o tom, že za rande sa považuje iba stretnutie ktoré navrhne chlap a ste tam sami, bez prívesku, žiadne že robíme predstavenie, príd sa pozrieť, to sa neráta, preto to niekedy vyzerá, že on ju balí aj polroka, kedže sa stretávajú všelijako 🙂 tentoraz som do života poriadne poučená 😀 😀 😀

annamary27
27. jan 2012

ahojte @tanyja a @janemari pamätáte ako som minulý rok na jar chudla a stavila sa s mm o fajnú večeru,no od 9.1.zasa chudnem,ale to preto,že mi BMI index ukázal už nadváhu....celkom sa mi darí,mám už 3,6kg dole ale stojí to dosť odriekania ,hlavne sladkostí,sladkých nápojov a večere.pekný víkend Vám,želám,ja idem zhadzovať ďalšie kilečká na lyžovačku.

tanyja
27. jan 2012

@annamary27 ahoj, si sa riadne pochlapila, aj ja sa snažím, na stacionárnom bycikli, už mám za sebou prvú stovku km 😀 a na váhu sa postavím, ak sa budem na to cítiť dostatočne pripravená....., fakt, keby to vyjedanie nebolo, tak sme kočky na pohľadanie
kamarátka stále kojí - už má 2,5 ročnú slečnu, tak tá je už doslovne priesvitná !!
@lili_mia nič v zlom, ale mala by si zmeniť tému, lebo som si včera všimla, že admin už zrušil pár tvojich príspevkov z dôvodu odbočenia od pôvodnej témy
@janemari tiež neviem, kedy sme vlastne vhodné na to, aby nás zamestnali, normálny človek pochopí, že každá zdravá žena chce dieťa a aj ho má, ak nie aj dve, ale aby riešili za nás, kto bude s našimi deťmi v prípade napríklad choroby, tak to je na hlavu, vlastne tiež som už doplatila na to, že som matkou - nezobrali ma do práce.. ☹

janemari
27. jan 2012

@annamary27 mala by som sa ktebe pridať,ale som taká vyšťavná,že si ani neviem predstaviť ešte cvičiť.Držím palce,aby si rýchlo zhodila čo najviac kilečiek,aby si ich v tehu mohla úspešne nabrať naspäť.
@tanyja ved to je to aj keby som chcela inú prácu,ale kedže som vlastne slobodná matka tak si vyberať nemôžem a budem rada ak si udržím robotu čo mám a oni s plným vedomím budú somnou zametať ako sa im zachce 😖

tanyja
27. jan 2012

@janemari 😖 no nemáme to ľahké, o to viac to máš ty a asi väčšina slobodných mamičiek, no nezávidím, niekedy si hovorím, že keby som bola niekde inde, ale kde? všade je to ťažké 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre