Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
13. nov 2009

...ahoj makdi 🙂 si tu ešte... 😒 ...alebo sa liečiš? 😵

lubkabb
13. nov 2009

ahojte, kto tu?

mata1001
13. nov 2009

ahojte jaaaaaa sommmm tuuuu.... 😉

lubkabb
13. nov 2009

ahoj, konečne!

lubkabb
13. nov 2009

aký si mala piatok 13.?

toja
13. nov 2009

aj ja som tu🙂

mata1001
13. nov 2009

ahoj lubibb piatok aaale nudila som sa v robote.inak celkom dobry den...a ty?

ahoj toja...

lubkabb
13. nov 2009

ahojte

no u mna v práci bol riadny stres a chaos...ale konečne víkend 🙂. Ináč mrcha stále nič.

mata1001
13. nov 2009

lubiii a kolko ti meska??? 😉 😉 😉

lubkabb
13. nov 2009

a čudné je aj to, že som dnes objavila trocha ťahavého hlienu - na 34DC! Môže byť aj na konci cyklu taký?

lubkabb
13. nov 2009

no možno nemešká, len zas bude 35 dní ako minule. Ved ja už ani neviem, kedy mešká a kedy nie. BT mi pomaly klesá, tak mrcha je už asi za dverami.

lubkabb
13. nov 2009

Idem dohodiť BT do grafu.

lubkabb
13. nov 2009

A pobolieva ma podbruško, ale to už 3 dni ☹ .

lubkabb
13. nov 2009

Mata bola si sa dnes skrášliť? Či kedy si to mala ísť?

mata1001
13. nov 2009

ale mas dost vysoke teplotky...aj minuly mesiac ked si porovnas si mala pred mrchou take vys teploty?
lubi to pobolievanie podbruska je asi vo vzduchu lebo mna boli uz 2 den, a je mi nejak cudne zle od zaludka ale nie vzdy...ja neviem co je to s nami?

mata1001
13. nov 2009

lubi ja az v pondelok budem krasna... 😀 😀 😀

lubkabb
13. nov 2009

To len teraz meriam, tento cyklus som začala. Mala som skorej ☹ .

lubkabb
13. nov 2009

nebolí ťa to z ovulky? a čo vravíš na ten hlien? može byť aj inokedy?

lubkabb
13. nov 2009

Už ste dnes poistili? Či?

mata1001
13. nov 2009

jaj no skoda ze nemerias dlhsie.mojka ja ti neviem poradit s tym hlienom ja ten svoj vobec nesledujem takze neviem kedy ma byt aky...
este sme nie tutu mutu az vecer...
myslela som ze to mam z ovu...ale uz druhy den?ale vcera ma to bolelo viac...

lubkabb
13. nov 2009

no, čo ja viem, možno ešte z ovu.

lubkabb
13. nov 2009

Kdeže máme druhú lubku?

mata1001
13. nov 2009

asi sa venuje mm.ale ani makdi tu nie je...ja som tu furt ach jaj... 😉

mata1001
13. nov 2009

a ani maya...

ejasmeja
13. nov 2009

Lubkabb, citala som tvoje predchadzajuce diskusie. ja ta chcem povzbudit, aby si to nevzdavala! ja som otehotnela na 26-28 den cyklu a to som pred tym mavala ovulku pekne uprostred! a hned po oplodneni prisla mrcha a vajicko sa aj tak uhniezdilo! a cyklus som mala 31-35 dnovy. a uz som si myslela, ze som neplodna a zadarilo sa nam toto! uplne necakane! tak nebud smutna, ja verim, ze sa to aj tebe podari 😉 a Jonasovu metodu si neskusala? na kedy ti vychadzalo mozne otehotnenie podla nej? drzim ti palce a nebud smutna, nestresuj sa, ostan v klude, pride to, ked budes najmenej cakat... 🙂 a daj potom vediet, ked sa podari, dobre? 🙂

lubkabb
13. nov 2009

ale lubka je asi ešte bez mm, sa mi zdá...možno sa sama skrášľuje 😀

lubkabb
13. nov 2009

jeee ejasmeja si zlatá. Podľa Jonášovky som to už skúšala. Naposledy som mala termín 29.10. a ďaľší bude 27.11.Moc na to neverím, ale snažíme preistotu v tie dni, ak sa dá.

ejasmeja
13. nov 2009

a lekarov neber moc vazne, casto sa mylia a priroda robi zazraky! kamoska mala cely zivot bez cyklu, ovulka ziadna, k tomu polycysticke vajecniky - tzv. perlovy nahrdelnik, po liecbe iba anovulacny cyklus, liecbu potom vysadila, mal ist na operaciu a zrazu to priroda zariadila sama! ked sa prestala stresovat, sledovat a snazit... tak len tolko na povzbudenie... 😉

lubkabb
13. nov 2009

No, keď mňa strašia s tým anovulačným cyklom. Chcem aby prišla mrcha čím skôr, lebo potom mi na 4DC idú robiť hormonálny profil. Snáď sa niečo viac dozviem a poprípade mi nasadia nejakú liečbu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre