Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mimuska77
3. mar 2010

Matka kašleš na mna? 😉 😒

mata1001
3. mar 2010

nekaslem mojka som tu.aj ja mam svagra aj bratranca policajta.tak aj moj mm bude,no tolko mudrych hlav bude okolo mna 😀 😀 😀

mimuska77
3. mar 2010

No a ja som si zas celý život ešte ako decko hovorila,že raz ked sa vydám musím mat v rodine poliša,učku aj lekára,alebo sestričku zdravotáčku a predstav si moja svokra zdravotná segra,švagor,sesterka poliš a švagriná učka,to je super mat okolo seba tolko ochrany dobrááááááá 😵

mata1001
3. mar 2010

no ucku mam aj ja-segru,polisov hocikolko okolo seba ale zdravotacku nemam... 😖

mimuska77
3. mar 2010

Mata to je super, ale máš zas nemocku hned z okna,Tebe sa nemože stat že by si akože neskoro dorazila do nemocky a to je bomba nie? 😉

mimuska77
3. mar 2010

a čo hovoríš na tu Ejuškinu ponuku,že Chorvátsko?Sla by si? 😉

mata1001
3. mar 2010

no pri mojom stasti sa moze stat ze dorazim do nemocky neskoro 🙂

no neviem ci by som naskrabala na dovcu z materskej 😒 😒 😒

mimuska77
3. mar 2010

Neboj niečo vymyslíme a naškrabeme...

Matuš inak budem končit akurát mm dorazil s posilky,bol tam niečo vylepšovat a pustím ho na PC,večer ked už budete hajkat sa ešte ozvem nočná to istí 😒 Jak sa mi nechce ale zase dve nočné a velké V teším sa jak kobylka 😀 😝

mata1001
3. mar 2010

ok pa mojka a dobru sluzbu prajem nech ti ubehne... 🙂

ejasmeja
4. mar 2010

bre ranko dievcata!
ako sa mate?

ejasmeja
4. mar 2010

nikde nikto? to este spinkate? ci uz tazko pracujete? 😀

tuzimpobabatku
4. mar 2010

ejasmeja: ahoj, nie nespinkáme 🙂

ejasmeja
4. mar 2010

ahoj! tak my sme si tusim este ani nepisali, vsak? 🙂 ako sa mas?

tuzimpobabatku
4. mar 2010

ahoj, nie nepísali. Ako sa mám? no, pravdupovediac, som trocha nervozna, budúci týždeň si pichám prvú injekciu, idem na umel. opl. koncom mesiaca. Dúfam, že to všetko dobre dopadne, tak ako si predstavujem. Ty si otehotnela prirodzene, alebo?..

ejasmeja
4. mar 2010

Ja som nastastie otehotnela prirodzene a dost necakane, ale tiez som mala pred tym problemy. tak si vies predstavit, aka som bola stastna, ked som to zistila 🙂
budem ti teda drzat palce aby bolo vsetko vporiadku a aby si mala krasne a zdrave babo! 😉
a neboj, vsetko bude ok, hlavne sa uvolni (dusevne aj telesne) a mysli pozitivne. predstavuj si svoje dietatko, ako prichadza, je v brusku, ako mu je tam dobre, ako sa narodi... vizualizacia vraj velmi pomaha... 😉
a aj to, ked sa mu v duchu prihovaras uz pred pocatim a hovoris mu, ako sa nan tesis... ja takymto veciam velmi verim... 🙂

tuzimpobabatku
4. mar 2010

ďakujem za povzbudenie 🙂 ...vieš, keby pri umelom opl. bola 100% úspešnosť, tak som v klude, len trocha sa toho obávam, ale zároveň verím, že sa to podarí. 🙂 Mám opodstatnené obavy, lebo momentálne som v zložitej situácii, som nezamestnaná, prý krát v živote a práve teraz , ked potrebujeme peniaze sa mi to skomplikovalo, čo sa práce týka. ☹

ejasmeja
4. mar 2010

Starosti teraz pust z hlavy, sustred sa na pozitivne vysledky. ja som na zaciatku tehu mala hrozny strach, ze sa dietatku nieco stane, koli liekom, ktore som brala. ale to trvalo len par dni, kym som si neuvedomila, ze ak sa nieco stane, uz s tym nic nemozem urobit a ak je vsetko v poriadku, tak strachom mozem babatku tak ublizit, ze by som on mohla aj prist. lebo neustale psychicke napatie moze vyvolat aj potrat. takze sa naozaj nestrachuj, ci to dobre dopadne. jednoducho si hovor, ze sa ti podari otehotniet a hotovo! ostatne veci sa vyriesia, neboj! 😉
a hlavne ostan v klude, to najviac pomaha k vsetkym pozitivnym vysledkom, ci uz ide o babo, alebo o pracu. viem, ze to nie je jednoduche, ale urcite bude vsetko tak, ako to ma byt, aby to bolo pre teba najlepsie, uvidis 😉

tuzimpobabatku
4. mar 2010

ja viem, treba myslieť pozitívne, aj sa snažím, nechávam tomu voľný priebeh, veď ako sa vraví, čo sa má stať, stane sa. Toto je osud a čo máme v osude napísané, to bude. To nezmení nikto. V živote nezabudnem, ako mi pred dvoma rokmi jedna veštkyna povedala,že "tužite mať bábatko, ale budete na to potrebovať veľa peňazí" . Vtedy som ani len netušila, že mám nejaké zdravotné problémy a že sa to takto skomplikuje 😒

mata1001
4. mar 2010

caute caute caute....ako dnes?

ejasmeja
4. mar 2010

no ale neboj! hlavne je, ze sa to podari, nie? 😉
a neskusala si napr Anku Kropacovu? je to bylinkarka, ktora dost babam aj pomohla, vedeli by ti napisat o nej a dokonca je tu aj na koniku tema o nej, hm?

tuzimpobabatku
4. mar 2010

ejasmeja: nie neskúšala. Odkial je? vieš, ja mám nepriechodné oba vajcovody, tak myslím si, že by mi ona nepomohla.

ejasmeja
4. mar 2010

koli zrastom? a nesnazili sa ti ich spriechodnit?
neviem, v com vsetkom dokaze pomoct, ale skus si najst temu, je tam vela popisaneho, mozno pisala aj nejaka baba s rovnakym problemom, skus sa tam popytat v tej teme

tuzimpobabatku
4. mar 2010

ejesmeja: kdeže, ja práveže nemám ani jednu cystu, ani jediný zrast. Mne upchala vajcovody menštruačná krv ☹

tuzimpobabatku
4. mar 2010

ejasmeja: laparo som podstúpila v januári, nedali sa žial spriechodniť. Lekár mi vravel, že do mna natrlačil dve velké striekačky kontrastnej látky a nič, vôbec neprechádzala ☹

ejasmeja
4. mar 2010

fuuuha! a to sa uz akoze neda spriechodnit? to sa mi nechce verit... hm?
s tym by ti mozno praveze dokazala pomoct prave pani Anka, neviem, sa mi zda, ze Mata mala na nu aj kontakt, skus sa jej ozvat cez IP, urcite ti napise jej cislo a jej skus rovno zatelefonovat a poradit sa priamo s nou.

mata1001
4. mar 2010

akoze baby som duch.ved ahojte...si ma nevsimate 😢 😢 😢

tuzimpobabatku
4. mar 2010

ejasmeja: pani Anka takto cez tel. poradí?

tuzimpobabatku
4. mar 2010

mata: ahoj 🙂 ...Maťuš, to ty máš kontakt na tú pani ANku?

mata1001
4. mar 2010

ano mam a ma napsany telefon aj v jej teme na druhej strane dole

tuzimpobabatku
4. mar 2010

mata: ok, kuknem, dík 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre