Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
10. mar 2010

ahojte uz sa ani nepytam ci tu niekto je... 😖 😖 😖

tuzimpobabatku
10. mar 2010

mata: ahoj 🙂

mimuska77
10. mar 2010

Caute babule aj ja Vám prajem krásny slnečný dník 😅

Nati velmi Ti držím palčeky,aby Ti v nemocke pomohli a aby si si čoskoro našla // 😅

Eji,ale nielen matka ,ale aj ja som bola v tom že si na UK a aj sa mi zdá že si mala pri sebe iné zahraničie 😉

tuzimpobabatku aj na teba velmi myslím a nech Ti to "pichanie" pomože k // 😉 ja verím že čoskoro posilníš naše tehulky 😅 musíme aj tu v Sa hoci asi ty si z SA2 tipujem pridat potomstvo
😅 😵 😵 😵
Inak momentálne neprispievam neviem čo mi je nejak sa cítim brutal unavene a ešte brutal plačlivo,asi to bude tou jarnou únavou,ale možno sa to do poobedia zmení a ja budem zas veselou mimuskou ,ved viete ako poobedná to istí takže poobede určite prídem na Vás mrknút 😵 Musím íst ešte do mesta a strašne sa mi nechce,ale myslím na Vás 😵

tuzimpobabatku
10. mar 2010

lubka0506: ahoj, ako pokračuješ? nedostala si mrchu?? žeby si bola tehotná? 😵

tuzimpobabatku
10. mar 2010

ahoj mimuš: neboj, s tou plačlivosťou nie si sama 😒 ..aj mňa to nejak chytí za pačesy, hlavne večer 😝 ...tfuj, tfuj, bodaj by si mala pravdu, ináč díky, že myslíš na mňa 🙂 ...papa a pekný dník

mata1001
10. mar 2010

no caute krasky...mimus chod na slniecko a nalada sa ti hned zmeni... 🙂

mimuska77
10. mar 2010

Cau matuška myslím že to mesto mi pomože trošku nabrat pozit. energiu 😵 budem sa snažit...dakujem 😵

tužimpobabatku dík aj tebe pekný dník 😵

A čo to čítam Lubiiiiii??????????????????????????????????????????? hned sa ozvy nech viem že sa pridávaš k tehulám držím silno palce 😉 😉 😉

mata1001
10. mar 2010

mimuska a co ides kupovat do mesta?ja som si vcera vsetko vybavila co som mala a dneska mam volno a zajtra musim ist do DM si kupit krem na ksichtik aby som bola krasna 😀 .dneska sa mi nechce.a v piatok idem do poradne 🙂

mimuska77
10. mar 2010

mauš idem pre orifláč a potom len do potravín,nechce sa mi moc lietat po meste pri nás robia kruháč tak to tu je rozbombardovaná cesta a ešte pred poobednou to je o hubu... 😉

Ale ved Ty hadam ani krémik nepotrebuješ,ale zas pred slniečkom si ju treba chránit 😉

A v piatok matuš už do poradne a povedia ti pohlavie?Nezabudni na moj tip! 😕

mata1001
10. mar 2010

mimuska no ved aj do potravin aj to je nieco...aspon si trochu na vzduchu.krem?prave ze potrebujem.tak sa mi supe koza pri nose a cele ze vyzeram jak had ktory sa zvlieka z koze...neviem preco sa mi to deje ved predtym som to nemala.ale nastastie flaky nemam klop klop klop.segra mala...

no dufam ze mi povedia pohlavie aspon hovoril na predoslej poradni ze na buduce uz to bude vidiet tak uvidime...potom dam vediet 🙂

mimuska77
10. mar 2010

Jasné matka,som zvedavá...a teším sa že sa ti len tvoria šupinky,segra ked mala flaky nenarodila sa jej náhodou baba? 😉

mata1001
10. mar 2010

ale ano...ty nevesti uz zase... 😀 😀 😀

mimuska77
10. mar 2010

No vidíš mojenko,asi budem bosorka,nebudem musiet chodit na smeny a bude my stačit metla... 😀 😀 😀 😝

mata1001
10. mar 2010

😀 😀 😀 😀 dobreeee tak potom doletis aj k nam a pokecame.... 😀 😀 😀

mimuska77
10. mar 2010

No to by bolo supiš ani preukážku na autobus by som nepotrebovala a ešte by som Ta aj na oplátku doniesla na metle k nám... 😵 nikdy nehovor nikdy,matus teraz to zabalím kedže ma ešte čaká pešibus po meste,ale poobede som tu jak na koni a tuším sa mi už nejak rozvidnieva a aj my je veselšie,takže poobede ta čakám 😅 😅 😅
A aj ostatné krásky,pá,pá 😵

mata1001
10. mar 2010

pa mimuska a pokukaj si v obchode metly vies nie kazda vyhovuje na let... 😀 😀 😀

poobede tu budem do tretej a potom od piatej...

mata1001
10. mar 2010

paaa a cakam ta tu

ejasmeja
10. mar 2010

cauko! 🙂

ejasmeja
10. mar 2010

Mimus, to som si do profilu nikdy nedavala, ze zahranicie, ale MK blbol, tak mozno im "preplo" 😀

mata1001
10. mar 2010

caves ejka smejka... 🙂

ejasmeja
10. mar 2010

cau mati 🙂 ako sa dnes mas?

mata1001
10. mar 2010

ejka dobre nestazujem sa klop klop klop klop.uz je aj slniecko,sice zima ale hned ma clovek lepsiu naladu...

a ty ako?co budes robit?

ejasmeja
10. mar 2010

aj ja sa tesim zo slniecka 😀
robim projetky a idem po obede na predporodnu pripravu aj s Rastom

mata1001
10. mar 2010

kto je rasto? 🙂

ejasmeja
10. mar 2010

otec dietatka predsa! 😀

mata1001
10. mar 2010

jaj no nevedela som ze ako sa vola....ale uz viem 🙂 🙂 🙂
tak ked ide s tebou tak uz je to na dobrej ceste?

ejasmeja
10. mar 2010

neviem...

mata1001
10. mar 2010

nechcem to rozoberat ak samozrejme ty nechces...ja sa len pytam... 😉

ejasmeja
10. mar 2010

napisem ti IP

mata1001
10. mar 2010

ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre