Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
17. dec 2011

@nina55 ten metabolizmus a rokmi mení, ja som bola vždy bacuľka, a keď som bola v nemecku, tak som nádherne schudla na veľkosť M a potom to išlo pomaličky ale isto zase hore, a najviac vtedy, keď som dostávala hormóny a to som pribrala 12kg !! a tie fakt nechcú zliezť dole 😒 ☹ 😠 😖

nina55
17. dec 2011

@tanyja mne z toho vychadza jedine: cvicit, cvicit.......... , ale komu sa chce? 😀
......asi treba len ozaj vsetko s mierou = aj pohyb aj sladkosti, ale aj tu zranicu 😀 😀

tanyja
17. dec 2011

@nina55 ja som chodila na aerobick, predtým, keď som bola krásna, mladá, slobodná a bezdetná, 4x do týždna , mama mi varila zdravú stravu - sója, to bola figúra, a dnes? sóju by som už nejedla asi a nehrozí 4x do týždňa, to by som musela dať malého do záložne a večer už fakt nemám chuť civičiť, takže jediné čo mi ostáva je, že sa venujem domácim prácam, dlhým prechdzkam s malým a jem z malého tanierika a som rada, že váha stojí, prípadne klesne ako minule o 2kg 😀

nina55
17. dec 2011

@tanyja si ma rozosmiala 🙂 - mne teda mama nikdy nic dietne nenavarila 😀 😀 = ona dodnes dietne vlastne ani nevari. Ja sa snazim niekedy, ale môj chlap lubi vsetko nezdrave, takze z casu na cas nieco zdrave zhltne, ale potom chce poriadny reznisko 😀 😀

tanyja
17. dec 2011

@nina55 moja mama to nikdy ani len neochutnala keď mi to varila, ona je proste super kuchár 😉
u nás doma mastné a nezdravé veľmi nejdú, iba slanina, zemiaky, klobása a podobné diétne záležitosti....večer o 22.20 sa môj chlap tlačil podobnými vecami a že prečo je taký chudý 😀 proste zjesť môže aj slona a nepriberie 😖 a dnes som robila knedlo vepro zelo , malý zjedol 2 knedlíky a hlavne kapustu kyslú ako sa patrí 😀

nina55
17. dec 2011

@tanyja to sa ten tvoj muz ma - ja nie som sice tucna, ale strazim sa cely zivot ☹........ na druhej strane su chvile, ked si doprajem a nepozeram zdrave ci nezdrave.
Verim, ze su ludia ktorym to skratka spaluje a môzu sa nadžgat hoc cim a aj tak su chudi, ale su skupiny (kam mimochodom patrim aj ja) ako napriklad Ivana Christova - ktori si skratka musia davat POZOR, co mnohokrat bez driny nejde ☹

mimi1111
17. dec 2011

@tanyja mojmu lekarovy sa bohvie ako nechce do vysetreni ved druhy potrat som mala v auguste a este len minuly tyzden som bola u neho na vysetreni a preberali sme aj umele oplodnenie ved uvidime co bude mozno kym sa objedname do blavy tak sa podari a vam sa podarilo umelym aj si nieco platila??

tanyja
17. dec 2011

@nina55 ja si tiež musím dávať pozor a videla som ,ako vyzerá Ivana teraz, tiež to nemá od prírody....... , moja mama má odo mňa o 6kg menej a to má 60 rokov, no je kočka 😉 🙂
@mimi1111 umelým som neotehotnela, neujalo sa..... a platila som a poriadne veľa, vtedy to bolo ešte na SKK : 60.000,- , v cene bolo aj PiGD a to stálo 25.000,- SKK , lacná záležitosť to nie je, poisťovňa prepláca len niečo minimálne

mimi1111
17. dec 2011

@tanyja to fakt???a kde si bola?

nina55
17. dec 2011

@mimi1111 kolegyna podstupila umele tu v SR - z rôznych dôvodov (nespokojnost + vyhrady k lekarom + neustale potraty) odisli na umele do ciech (brno). Az tam sa to konecne podarilo. Teraz maju 7r. nezbednika.

Toto, co pisem neber osobne. Podla mna kazdy si musi v zivote niecim prejst a trpezlivost ruze prinasa. Budem drzat palceky 😉

tanyja
17. dec 2011

@mimi1111 v BA v Iscare vtedy sa ešte len tam robilo vyšetrenie PiGD

nina55
17. dec 2011

@tanyja aj ja chceeeem (v 60-tke stihla) 😅

tanyja
17. dec 2011

@nina55 aj ja mám kamarátku, ktorá behala so SK po centrách, nikde jej nevedeli pomôcť, už sa zdalo, že detičky mať nebudú, a nakoniec tiež išli do Brna a majú krásne už ročné slečny dvojičky 😵 😵 😵
a úplne súhlasím s tvojou poslednou vetou 😉 , nikto nemá na ružiach ustlané 😎

tanyja
17. dec 2011

@nina55 však ty si, už len tak vydrž do tej 60-tky 😀
no a malý až teraz zadrichmal aj to na gauči, zbojník nad zbojníkov 😀 a jedine posediačky

mimi1111
17. dec 2011

@nina55
@tanyja dakujem vam snad to umele nebudem potrebovat stale v kutiku duse verim ze sa to podari uz sa idem s toho zblaznit 😢 😢

tanyja
17. dec 2011

@mimi1111 nezúfaj, to je to posledné, keď už nie je žiadna nádej, vy predsa máte dieťatko, takže máte isté,že aj to druhé príde, len to chce čas....

nina55
17. dec 2011

@mimi1111 ak mas aspon jedno, tak ako pise @tanyja bud v klude - co maju hovorit tie, ktore nemaju ziadne? Vlastne ty si stastny clovek 😉

tanyja
17. dec 2011

@mimi1111 vieš čo som si hovorila po každom nezdare za tých 7 rokov nášho boja? že keby sme mali aspoň jedno, že o to by to bolo jednoduchšie, ale nemali sme a bojovali sme, 7 rokov som preplakala, 7 rokov som bola zúfalá, 7 rokov som sa bála, ten strach čo som ja mala by som nikomu nepriala...... ale to je dlhý príbeh, veľmi dlhý a veľmi smutný 😢
ale každý ten nezdar ma nakopol a posúval ďalej......

ale teraz som konečne šťastná, že mám malého, aj keď niekedy na zbojníka nakričím, ale predsa aj to musí byť 😵

nina55
17. dec 2011

@tanyja mracna odvial vietor a vyslo (alebo prislo?!) slniecko 🙂 😉

tanyja
17. dec 2011

@nina55 vyšlo a prišlo 😀 😀 a je tu stále 😀 😀 😀

mimi1111
17. dec 2011

@tanyja
@nina55 babulky ja som stastna ze mam malu no uz ma 11rokov a chcela by surodenca aj ja tuzim po druhom je mi hrozne luto ze niektore nemaju ani jedno a ja dakujem za to ze ja mam a kazdej jednej prajem to iste ozo srdiecka a verim ze kazdej s nas sa to podari 😉 😉

lili_mia
17. dec 2011

@tanyja treba sa mať rada a všetko pôjde ľahšie .. aj tie kilečká dole

zelovocka
17. dec 2011

@tanyja ojoj, tých hormónov sa aj ja bojím, skoro všetky ženy z nich priberú, 12 kg je dosť ☹ pevne verím, že sa im vyhnem. prechádzky všade ospevujú, aké sú zdravé, to je momentálne aj môj jediný pravidelný pohyb a držím si hmotnosť. verím, že to máš ťažké, s malým niečo robiť pohybové typu aerobic sa zrejme nedá 😒 no ale máš malého zbojníka, čo by sme tu za to viaceré dali, že? 😉
@nina55 presne ako vravíš, kombinácia strážiť si jedlo a pohyb je ideál, ale nedá sa to vždy, tak sa treba aspoň snažiť, hlavne!!! aby sme sa dobre cítili 🙂 ženská krása vyžaruje najmä znútra, keď sme vypohodené, vyspaté a chlapi poslúchajú, tak žiarime aj bez diét a cvičenia 😀 😝
@mimi1111 držím palce i ja tebe, nech sa vám zadarí súrodenec, veď to je normálna túžba 🙂 ja ešte nemám ani jedno, mohli by sa pritrafiť rovno dvojičky, lebo jedináčika by som nechcela a v mojom veku by dvojky boli zrýchlené riešenie, ale asi nehrozí 😉 😀

lili_mia
17. dec 2011

žienky, nosíte čiapku? ja nosím ten typ, so šiltom, kvázi baretka .. no a asi sa aj spotím alebo čo, ale všetko okolo obočia mám ... proste ako pubertálne akné, zatiaľ mi nič nepomáha, ono to iba veľmi narastie a po týždni zmizne, ani nezahnisá, no medzitým vyrašia iné bobule .. ale nejde to ničím prekryť .. vyzerám ako pubertálna žaba

mimi1111
17. dec 2011

@zelovocka dakujem a co ti vies mozno sa zadaria aj dvojicky 😉 😉 drzim palceky nech sa coskoro podari a kolko sa snazite?bola si aj u lekara?

zelovocka
17. dec 2011

@lili_mia nosím čiapku a tiež sa mi tvoria malé kvapôčky potu nad obočím, hlavne keď sa ponáhľam na autobus a pobehnem 😀 treba ich čím skôr zotrieť čistou papierovou vreckovkou a celkovo odsať mastnostu z pleti na tvári 😉
@mimi1111 k lekárke pôjdem v januári, tak dúfam, že bude všetko oukej 🙂 začneme taktiež v januári, alebo vo februári, uvidíme 😝 dvojičky - to by som asi hneď išla na rizikové, ja mám 45 kíl, ale poznám jednu žienku, čo mala pred otehu 43 kg a zadarili sa im dvojky na umelom. v pohode ich vynosila, ale poležala si pár mesiacov v špitáli veru.

tanyja
17. dec 2011

@lili_mia ja sa už začínam sama sebe pokuse páčiť, zavše si poviem, keď sa kuknem do zrkadla, že som pekná a som rada, že si váhu držím, že nelezie hore a vieš čo ma teší? že už 3 roky nosím jedny rifle 😉 a na jar pokračujem, teraz mám náhradu -zateplené rifle 🙂 a podľa tých viem, že som ok 😵
@zelovocka ja mám čiapku, ale veľmi ju nenosím, to by už musela byť fááááááákt tuhá zima, ale ked bol drobec maličký, to som celú zimu prechodila von s kočíkom, tak som veru čiapku aj šál a rukavice využila 😵
@mimi1111 a nevieš, možno aj tebe sa zadaria ešte aj dvojičky a dcéra bude šťastná, že má rovno dvoch súrodencov 😀 😀

tanyja
17. dec 2011

@zelovocka ináč ja som pribrala s hormónov pri prvom pokuse o mimi, z hormónov, ktoré mi dávali v BA a tie boli silnejšie, som už potom našťastie nepribrala, na každého to ináč vplýva....

mimi1111
17. dec 2011

@zelovocka ja som povedala aj keby som tam mala lezat cele tehu vydrzim soji to zato a nad umelym este neuvazujete

mimi1111
17. dec 2011

@tanyja to moze byt prijala by som aj dvojicky 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre