Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
26. apr 2011

@tanyja
@lubka0506 nebojte nezmeknem po tom vsetko cim som si presla uz nie. A preco sa hra na otecka?Lebo mala je jeho kopia,strasne sa na neho podoba a zrazu by sa chcel nou pysit a byt hrdy otecko. NEviem ci si vobec uvedomuje ako mi ublzil a vlastne ublizil aj malej. Doteraz si neuvedomuje ze vsetok stres co robil a robi je prenasany aj na jeho dceru,ale to mu asi nikdy nedojde. Ze ked vdaka nemu nemu nemam mlieko trpi mala,lebo musi byt na umelom miesto vyzivneho materskeho,ze peniaze ktore zbytocne vyhadzujem na umele mlieko som mohla radsej vrazit inam,kupit malej nieco na oblecenie.

tanyja
27. apr 2011

@janemari takže nemáš mliečko? mne sa robilo za začiatku strašne málo, ale sestrička mi kázala piť napr bielu vineu a veru pomohlo to, skús, alebo vtáčo mlieko , proste veľa tekutín a možno sa ti to rozbehne a hlavne nenechávaj si púúšťať do hlavy jeho reči, vypni !!
ja som raz kúpila nutrilon a oči mi skoro vypadli pri tej cene - 10€ jedno balenie , tak som bola rada, keď som nakoniec úspešne kojila 7 mesiacov
a jemu nič nedôjde, jeho myslenie je veľmi obmedzené na pár vecí a to je smutné 😠 😠

lubka0506
28. apr 2011

ahojte🙂 čo je nové??? Ja ešte oddychujem a v pondelok valím do práce. 😖 Ani sa mi velmi nechce. Od začiatku nového cyklu beriem stimulku pred dalším KETom,čo je zhruba o 2 týždne.
@janemari bábatko poslúcha? Ozaj poslala som ti novú žiadost na fb lebo tam čo som ta mala tam nechodím. 😵
@tanyja máš pravdu tie umelé mlieka sú strašne drahé a naozaj nieje nad materské mlieko. 🙂

lubka0506
28. apr 2011

@annamara ešte chudneš? 😵

tanyja
28. apr 2011

@lubka0506 troška si sa kopla v mene, annamara je annamary27 😀 a tie mlieka sú strašne drahé, ináč tu na SK sú predražené, pretože to isté kúpiš v Poľsku asi o 3€ 1 balenie lacnejšie, jedna suseda, ktorá býva v ZA, si tam chodila kupovať a žiadne UM nie je skoro ako materské, ako to výrobcovia píšu, to by museli byť robené zo sušeného materského mlieka a nie z kravského ... 😎
aj ja som na FB, pošli mi do IP, nájdem si ťa
takže takto: @annamary27 ešte chudneš? možno za chvíľku budeš robiť modelku 🙂

lubka0506
28. apr 2011

@tanyja no veru som sa trošku kopla... 😀

janemari
28. apr 2011

@tanyja no keby nutrilon stal len 10€ tak som happy u nas stoji na sk 450sk jedna skatula 😒 a pijem hroznove napoje a dnes som si kupila aj hrozno ale nejako mi neurobilo dobre na zaludok 😅
@lubka0506 mala poslucha da sa,len vcera sme mali problem zo zaspatim a celkovo bola mrzuta. Ale v podstate sa nemozem stazovat. 😉

tanyja
28. apr 2011

@janemari treba je červenú stužku na rúčku, je to síce povera, ale väčšina každý dal bábu alebo aspoň niečo červené do kočíka, my sme mali srdiečko červené, fuj tie ceny asi to išlo hore a to nemáš nič alebo trošku?

zuzana0612
29. apr 2011

@janemari gratulujem k maličkej. už som čítala aj skôr, ale nebolo čas napísať.

janemari
29. apr 2011

@tanyja dala som jej do kocika cerveneho plysaka,ale aj tak je nepokojna.Aj dnes od rana skoro nic nespala,len zaspi a strhne sa. Potrebovala som ist k lekarovi,tak trvalo skoro do 11.00 kym som ju upokojila a zaspala a ked som za polhodinku prisla domov oco hovoril,ze hned sa prebrala a tak plakala. Teraz sa napapala a nechavam ju troska zaspat a pojdem von a do bytiku s nou.Vcera vonku spala pekne a do rana to tiez bolo v pohode.
@zuzana0612 dakujem 🙂

47ala47
29. apr 2011

skuste sa nesnazit, mozno vtedy sa to podari...je to vela aj o psychike, netvrdim tie co maju ozaj nejaky problem...ked sa snazite 2-3mesiace nic sa nedeje nie je to hned ako si to vela ludi mysli, ze otehotnie hned...skuste si to len vychutnavat a nemysliet 🙂) iba taka jedna radicka 🙂 aaa este nieco, ked sa nedari, dajte si vodu do flase, do okna, ked bude spln a ta voda si zoberie energiu z mesiaca a vtedy by ste mali byt viac plodne...niekedy to pomoze pit lunarnu vodu...vela stastia damy 🙂

lubka0506
29. apr 2011

@47ala47 🙂 mne ani voda z okna nepomože...😅 Inak myslím že može na tom niečo byt,dakujeme za radu🙂
@tanyja inak tým červeným stužkám verím!...ja ti poviem pravdu na urieknutie som háklivá aj ja 😅 Vela krát stačí že sa na mna niekto pozrie... 😀
@janemari neboj ono ju to prejde,privykne si na prostredie... 😉

tanyja
29. apr 2011

@janemari aj nám trvalo dlhšie, kým sme si hlavne na seba zvykli, bola som strašne nemotorná a bála som sa, či robím dobre, pretože mi malý doma ešte schudol, tak som si aj poplakala , že aká som neschopná matka ☹ a sestrička ma upokojila, že malý sa rozbehne... a rozbehol 😀 😀 a teraz je extra rýchly pri papaní koniniek ako normálnych vecí 😀 😀 😀 😀
@lubka0506 kuk 😉 😉 ako sa máte?

annamary27
29. apr 2011

@tanyja
@lubka0506 takže takto,už tak poctivo necvičím,ale v jedení som striedma a mesiac po stávke mám stále o 5kíl menej,takže si držím váhu. 😀 Ale teraz sa chystám k našim fandiť a asi si po ceste k nim kúpim orieškovú Milku na nervy. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
29. apr 2011

@47ala47 dakujeme za rady,my sme si to vychutnávali 7rokov,lebo ja som nestresovala z toho,že sa nedarí,lebo viem,že to niekedy nie je lahké uhádnuť ten správny čas a mala som pocit,že je to tak zo začiatku aj lepšie,lebo som sa necítila ešte psychicky na mimčo pripravená 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubka0506
29. apr 2011

@annamary27 uži si hokej!... 😉 Už si určite tam je osem,mala by si nám kývat😀DD
@tanyja celkom to ujde. Manžel prišiel z práce tak sa mu venujem. 😀 Idem tiež pozerat hokej. Dnes hrali nemci dobre! 🙂

tanyja
29. apr 2011

@lubka0506 ja hokej ee nesledujem, ale zato som sledovala svadbu ... no boli krásni 😉
@annamary27 milku aj ja ľúbim a môže byť aj oriešková a len tak ďalej v držení váhy, ja som teraz 2 tt necvičila kvôli nohe, ale v pondelok už idem hopkať 🙂

tanyja
29. apr 2011

@47ala47 ty si to s tou lunárnou vodou skúšala?

lubka0506
29. apr 2011

@tanyja aj ja som pozerala svadbu asi hodinu a pol. Krásny pár...aj ona krásna a on strašný sympoš-pekný po mame 😵
...inak aj ja už pojdem na druhý týžden na zumbu. 🙂
@tanyja moj manžel by mi povedal že čo bosorujem s tou vodou... 😀 ..ale vyskúšat by som to mohla aj ked viem že možem len umelým. 😒
...majte sa a pekný víkend. 😉

tanyja
29. apr 2011

@lubka0506 a je strašne chudučká, ako prútik, veľmi sympatický párik 😉 a ten jeho brat ako keby nebol jeho vlastný......

lubka0506
30. apr 2011

@tanyja čoooooooooooo????....ty si iné číslo😀

janemari
30. apr 2011

Ahojte,tak dnes celkom fajn ubehol den.Mala bola sice doobeda mrzuta a nie a nie spat,ale potom konecne zaspala a prespala aj navstevu u jej prastarkej 😀 Teraz vecer zase nie a nie zaspat. Kojenie sa pomaly rozbieha aj ked stale dokrmujem. Inak kocky neviete ci mozu taketo male pit aj nieco ako mliecko nap.vodu alebo cajik? Lebo mam niekedy ypocit,ze mala nieje ani hladna ale skor smedna.

tanyja
30. apr 2011

@janemari neviem ako je to u prikrmovaných detí, ale ja som malému nedávala čaj, nepotreboval a ani mi fľašu nechcel zobrať do pusy a čajík som mu dávala na lyžičke kvôli tomu, aby nemal povlak na jazyku z mliečka, ale spýtaj sa sestričky, keď pôjdeš do poradni, kojené detičky majú pitie a papanie v jednom - v mliečku 😀
moje dieťa stále spalo, napapal sa a znova spal a takto to trvalo asi 6 mesiacov, potom už von aj oko otvoril 😀 😀
a teraz mám niekedy pocit, že prespí celý deň... 5 hodín spať cez deň tak to je sila a rekord 😵

janemari
30. apr 2011

@tanyja ved som sa chcela opytat a zabudla som.Ale buduci tyzden ked pojdem sa opytat a aj opytat sa na nausnicky.

tanyja
30. apr 2011

@janemari nemá urobené dierky? tu baby zvykli dať vstreliť nášničky , a ani neviem, čo to robia v pôrodnici, alebo potom v poradni , ja som sa takto stále chcela na niečo spýtať a vždy som zabudla.. 😉

janemari
30. apr 2011

@tanyja hovorili mi ze na poradni,tak by som chcela buduci tyzden to dat urobit.Ale mam z toho zly pocit,ze jej ublizim,ze ju to bude boliet a bude plakat.To je strasny pocit,ale viem,ze to budem musiet urobit 😅

annamary27
30. apr 2011

@lubka0506 zajtra ma môžeš uvidieť na hokeji v telke,včera som bola fandiť u rodičov doma,až zajtra idem priamo do BA na SR-Nemecko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
1. máj 2011

@janemari Laura je maličká, ona to tak ešte nebude vnímať a to si počkaj na očkovanie... tiež som mala obavy a malý to ani nepostrehol 😉 , neboj, možno ani nezaplače

@annamary27 tak si zober so sebou aj ceduľu s menom, aby sme vedeli, kam pozerať ked budeš skandovať 😀 😀

annamary27
1. máj 2011

@tanyja asi budem mať na sebe hnedé tričko s nápisom GET UP AND DANCE,vedla mna by mala sedieť kamoška s ryšavou hrivou,budem mať šál,beriem si aj tetovačky na tvár a hlavným znakom je moja kučeravá hlava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
1. máj 2011

@annamary27 okej, tam budem hľadať kučeravú hlavu a tetovačku na tvári, ale tých bude asi viacej ...
ved aj tu pobehujú autá ovešané ako vládne limuzíny..... 😀 , len my nemáme nič na aute
a drahého neberieš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre