• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky prechodu. Ako mám otehotnieť?

24. apríla 2014 
@iwusa ahoj tak ako sa ti dari, si tehotna? alebo uz mas drobceka? ako lekari doriesili tvoj zdravotny problem ?
10. júl 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte pomozte mi takto . newiem . co mam robit som zufala . nwm ci som mala sex lebo . stou vaginou mi to urobil medzy nohami a ja som . potom utrela a ja terazs aj daco citim v brusku a aj ked som chitlava na take wecy co mam robitt kupila som si tehotesnky test a nwm ci si ho mam sprawitt lebo sa bojim ze by som ta widela dva palicky twl . Bojim sa
Pomozte Mi Prosim .

Dakujem
5. mar 2014 o 15:43  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heh :astonished: a to kde si túto tému vykutala?úplne sa hodí k tvojmu problému. :grinning: a popravde ani nerozumiem čo si to vlastne napísala.
5. mar 2014 o 15:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@heh fuj..strasny pravopis,a okrem toho zrejme nevies ani citat ked takuto otazku napises do tejto temy...kup si ten test a tiež si ho tam strc !!!! :angry: :confounded:
5. mar 2014 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heh ty si nahulena alebo co??????to co sa nezmysli pises pre boha :angry: ??????????
6. mar 2014 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak ako sa ti dari, si tehotna? alebo uz mas drobceka? ako lekari doriesili tvoj zdravotny problem ?
18. mar 2014 o 10:45  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte predpíal Vám lekár antikoncepciu pri predčasnom prechode?alebo ako ste si pomohli?dakujem
27. mar 2014 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkailavska zdravím možem vedieť u koho ste boli?mate niaky kontakt dakujem
17. apr 2014 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkailavska ahoj, mohla by si tú knihu preposlať aj mne?
20. apr 2014 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nedari sa Vam otehotniet? Mate cysty, alebo myomy, ktore sa Vam nedaju vyliecit? Prave pre Vas je tu cvicenie AVIVA, ktore je jedine na Slovensku. Uz sme pomohli viacerym zenam, ktorym sa nedarilo pocat babatko a nepomahali im ani umele oplodnenia. V maji robime prve 4hodinove cvicenie. Tento krat v Samorine. Nevahajte a prihlaste sa. Skuste pomocou špeciálnych cvikov aktivovať prirodzenú funkčnosť vašich ženských orgánov. V akych pripadoch vam mozme pomoct - nepravidelny menstruacny cyklus - mnestruacne bolesti -nadvaha - neplodnost/ ovulacne problemy -menopauza - myomy, cysty -inkontinencia -muzske zdravotne problemy -prostata, poruchy potencie
24. apr 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok