Príznaky prechodu. Ako mám otehotnieť?

iwusa
8. dec 2008

ahojte kočky,

mám taký problém, že aj keď mám 23 rokov, tak moje hormóny sa správajú akoby som bola v prechode, mám návaly tepla, deprimujúce priberanie a čo je najdôležitejšie, nemám menštruáciu, čiže ani ovuláciu... a to je dosť veľký problém, lebo s manželom chceme bábätko. S doktorom sme sa rok snažili dať ma do poriadku, ale nedarilo sa. Po novom roku pojdem co CAR a preto by som sa chcela spýtať, či ste mali podobné problémy, ako prebiehala liečba, genetické testy a či sa vám aj pri takejto nepriaznivej diagnóze niektorej podarilo otehotnieť...

doki mi vravel, že by som mohla dostať vajíčka od darkyne, ale ja som z toho veľmi smutná, veď predsa chcem svoje bábätko, kt. by zdedilo po mne niečo dobré aj zlé. ☹

ĎAKUJEM

zemruska
10. júl 2013

@iwusa ahoj tak ako sa ti dari, si tehotna? alebo uz mas drobceka? ako lekari doriesili tvoj zdravotny problem ?

heh
5. mar 2014

ahojte pomozte mi takto . newiem . co mam robit som zufala . nwm ci som mala sex lebo . stou vaginou mi to urobil medzy nohami a ja som . potom utrela a ja terazs aj daco citim v brusku a aj ked som chitlava na take wecy co mam robitt kupila som si tehotesnky test a nwm ci si ho mam sprawitt lebo sa bojim ze by som ta widela dva palicky twl . Bojim sa
Pomozte Mi Prosim .

Dakujem

chiccco
5. mar 2014

@heh 😲 a to kde si túto tému vykutala?úplne sa hodí k tvojmu problému. 😀 a popravde ani nerozumiem čo si to vlastne napísala.

stastenka42
5. mar 2014

@heh fuj..strasny pravopis,a okrem toho zrejme nevies ani citat ked takuto otazku napises do tejto temy...kup si ten test a tiež si ho tam strc !!!! 😠 😖

haaaluska
6. mar 2014

@heh ty si nahulena alebo co??????to co sa nezmysli pises pre boha 😠 ??????????

heh
18. mar 2014

ahoj tak ako sa ti dari, si tehotna? alebo uz mas drobceka? ako lekari doriesili tvoj zdravotny problem ?

belusa
27. mar 2014

ahojte predpíal Vám lekár antikoncepciu pri predčasnom prechode?alebo ako ste si pomohli?dakujem

belusa
17. apr 2014

@mirkailavska zdravím možem vedieť u koho ste boli?mate niaky kontakt dakujem

slniecko4
20. apr 2014

@mirkailavska ahoj, mohla by si tú knihu preposlať aj mne?

humancare
24. apr 2014

Nedari sa Vam otehotniet? Mate cysty, alebo myomy, ktore sa Vam nedaju vyliecit? Prave pre Vas je tu cvicenie AVIVA, ktore je jedine na Slovensku. Uz sme pomohli viacerym zenam, ktorym sa nedarilo pocat babatko a nepomahali im ani umele oplodnenia. V maji robime prve 4hodinove cvicenie. Tento krat v Samorine. Nevahajte a prihlaste sa. Skuste pomocou špeciálnych cvikov aktivovať prirodzenú funkčnosť vašich ženských orgánov. V akych pripadoch vam mozme pomoct - nepravidelny menstruacny cyklus - mnestruacne bolesti -nadvaha - neplodnost/ ovulacne problemy -menopauza - myomy, cysty -inkontinencia -muzske zdravotne problemy -prostata, poruchy potencie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre