Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

sandrika
3. jan 2007

Jáj mojka podľa 28 dňového cyklu až 16.1. no posledný bol 38 dňový.

domcek
3. jan 2007

No sandri podla tej teploty by to mohlo byt no ved uvidis. Ale to mas riadne dlhy a rozhadzany cyklus bola si stym u lekara?? 😲

sandrika
3. jan 2007

No bola, ale musím zmeniť dr, lebo pred 2 mesiacmi to skončilo vyvolávačkou a naposledy to skôr pripomíňalo potrat ako mrchu - 1 deň tmavohnedý silný výtok a deň a poĺ som krvácala.
Ja som mala problémi z cyklom, keď som za 6 mesiacov zo 72kg schudla na 47kg no potom som postupne pribrala na terajších 54 kg a cyklus sa upravil, blbne od leta - augusta.

govinda
3. jan 2007

sandri, ja som tiež vždy mala nepravidelný cyklus, zrejme aj mojou váhou. Vždy som sa snažila nejako pribrať, nikdy to nešlo. Pred tromi rokmi mi zistili problémy so zvýšenou funkcou štítnej žľazy a z mojich, ťažko nadobudnutých 50 kg som schudla na 42. No proste hrúza. Našťastie, minulý rok v lete sa mi štítna žľaza upravila, funguje dobre aj bez liekov a váhou som vyšla na 54 kg. Tak dúfam, že aj cyklus bude ok.

domcek
3. jan 2007

No tak to treba vyriesit jednoznacne zmen lekara. No a mozno bude na to aj bruskaty dovod. 😉

govinda
3. jan 2007

veru sandri, nemáš nad čím váhať, bude len dobre 🙂

sandrika
3. jan 2007

No dúfam, zle mi už nie je, ale nedajú sa nevšimnúť tie pocity - pohyby v podbrušku, tak uvidíme, len keby som teraz nemusela ísť na 2 týždne preč, bojím sa aby už potom nebolo neskoro a do piatku to už nestihnem myslím zmeniť Dr.

govinda
3. jan 2007

sandri, a akm ideš? 😕

govinda
3. jan 2007

jáj, už viem, do školy do BA, že? 😀

sandrika
3. jan 2007

Áno moja správne, no uvdím možno to budem riešiť tou PN zavisí to ako sa budem cítiť, ale ak sa od piatku neozvem dlhých 14 dní tak som šla.

govinda
3. jan 2007

sandri, bude nám tu smutno

domcek
3. jan 2007

Sandri no jednoznacne aspon budes vediet na com si. 😉

govinda
3. jan 2007

letím papkať a naberať kilká 😀

sandrika
3. jan 2007

Aj mne za Tebou, oblúbila som si ťa aj celého koníka a všetky snažilky, ste mi strašná podpora a ...jedným slovom ste skvelé a ja Vám ďakujem.

sandrika
3. jan 2007

Dobrú chuť, nech sa dáky gram na teba nalepí, aby si bola silnučká.

govinda
3. jan 2007

sandri, zmena fotky ako sledujem 😉 . Aj ty si super a celé to to fórum je tiež super, no má to jednu nevýhodu - koníková závislosť 😀

sandrika
3. jan 2007

Veru ja Ti poviem, že som na Vás pekne závislá.

govinda
3. jan 2007

a to nielen ty 😀

megy
4. jan 2007

Plně s Vámi soucitím, protože já měla tolik problémů i se štítnou žlázou, že jsem ráda, že to mám za sebou. Další problém byl gyndař. Stálé špinění každý den v měsíci po dobu půl roku je kattastrofální. Doktor mi řekl, že to nic není, že se to stává, ale já od něj odešla k druhému a on pro změnu mi řekl, že mi narostla taková sliznice na čípku, že ji musí dát pryč. Byl tam dokonce polyp, který brali na histologii, jestli to není něco jiného. Takže stresů teď ylo dost a my se pokusíme o bejbátko

leto79
4. jan 2007

megy, tak to teda muselo byt hrozne, ale hlavne ze si v poriadku a sup sup na babetko 😉

govinda
4. jan 2007

megy, tak tiež si si prešla svojím ☹ . Držím palčeky, aby sa bábatko veľmi rýchlo zadarilo a ty potom zabudneš na všetko to zlé 😉

megy
4. jan 2007

Prošla a musím říci, že mě to utvrdilo jen v to, že pokud můžete, tak střídejte lékaře, když jste nespokojeni za včas, protože mě to teď vyšlo a v budoucnu by to tak nemuselo být

megy
4. jan 2007

hurááááááááááááááááá na bejbátko 😉 😀

sandrika
4. jan 2007

govi čo je s Tebou?

govinda
4. jan 2007

sandri, prečo?

domcek
4. jan 2007

Sandri ty neako casto menis foto... 😀 😀

bublinkajasminka
4. jan 2007

ahojky govi, sandri a ostatné babuľky - ako dnes????? ja ok - zase po mrche začíname snažilkovať tK UVIDíME čO BUDE.....

govinda
4. jan 2007

bublinka, ahoj 🙂
Ja mám dnes veľ práce, tak som tu len sporadicky 😠

sandrika
4. jan 2007

Ahoj bublinka, dlho sme sa tu nestretli, chýbala si mi ☹ asi máš toho tiež veľa, ja sa mám fajn,ráno mi bolo dosť zle, ale už je lepšie, som si istá, že tento krát ti to výnde a potom budeme tehu spolu aj s govi 😉 a dúfam aj s vaľa ostatnými snažilkami.
Govi ja len, že si tu dlho nebola, tak som myslela, že Ti budem utekať pomôcť s robotou, aby si sa rýchlo vrátila k nám 😀

loss
4. jan 2007

cavte babule,tak co ako sa mate?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre