Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

akatka
12. jan 2007

luciakubista,
UV myslis folikulometriu?
Ja som na nu tiez chodila 2-3 krat mesacne

kafulienka
12. jan 2007

luciakubista,
tak drzim paste...v pondelok daj vediet. Mna ked chyti depka, ze co ak ten nas anjelik z hora k nam predsa len nezleti...tak si spomeniem na moju davnu byvalu kolegynu - vychovavatelku, bezdetnu - ten pristup a lasku k cudzim detom a k vlastnemu manzelovi - tak to jej urcite vacsina zien matiek moze len zavidiet, alebo sa hanbit...takze zatial velku tragediu z toho marneho snazilkovania nerobim... 😉

luciakubista
12. jan 2007

nejak ma to zrusilo,ano myslela som folikulometriu

akatka
12. jan 2007

kafulienka,
tomu hovorim pozitivny pristup...
ja kocky uz koncim, lebo frcim na kozmetiku... ved sa musim snazilkovat a este k tomu aj dobre vyzerat... alebo dobehnut do toho ciela ako pekna mamca 😵

luciakubista
12. jan 2007

kafulienka,
ja to este tak neprezivam takisto,ale rozplakala som sa,ked som nedostala mrsku na 42.DC a test bol negativny,tak mi to prislo luto,vsak sme mlade

kafulienka
12. jan 2007

akatka,
tak prijemny relax (ak nejdes na cistenie 😀 )

akatka
12. jan 2007

no to prave idem, ale da sa to vydrzat 😒

kafulienka
12. jan 2007

luciakubista
...to verim, ja som si zo Slovenska priniesla so sebou testiky, ktore som vsetky pouzila za jediny mesiac, tiez mi trochu meskala mrcha... 😠 potom som si povedala, ze takyto pristup je fakt od veci, tak teraz sa spolieham len a len na svoje vlastne pocity a snazim sa nenahovarat si...

luciakubista
12. jan 2007

kafulienka,
tiez sa snazim spoliehat na svoje pocity,ale ked beriem prasky ,a na gynde som kazdy tyzden,tak to sa neda nemysliet,ale myslim pozitivne 🙂

govinda
12. jan 2007

ahojte kočky 🙂
ste tu ešte?

kafulienka
12. jan 2007

ahoj govi,
ano, kvasim stale pri pc...este ze je tu modry konik 😉

govinda
12. jan 2007

kafulienka, ja som ešte v práci, dorábam niektoré veci, ktoré som nestihla kvôli školeniu 😀

kafulienka
12. jan 2007

ved citam, ze akosi sa skolenie pretiahlo...ja tiez som v praci...este trosku posurfujem a idem aspon nieco urobit...tak si uzi vikend 😵

govinda
12. jan 2007

aj ja prajem pekný večer a príjemný víkend 😉

lyzenka
12. jan 2007

Ahojte,

chcem sa spytat, poznate niekoho, komu este pred ocakavanou MS vysiel pozitivne tehutest?

lyzenka
12. jan 2007

HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😀

kafulienka
12. jan 2007

ahoj lyzenka,
ja nie ☹

cucuska
13. jan 2007

Dobré ránko

kafulienka
13. jan 2007

dobré ránko takytak 😎

cucuska
13. jan 2007

Aj tebe. Pracuješ? Ja bohužiaľ áno. 😒
Ale snes sa chystám na výletík.

kafulienka
13. jan 2007

ja tiez pracujem (aspon sa tak tvarim 😀 )a kam sa chystas na vylet?

cucuska
13. jan 2007

no už som tu. mali sme veľa ľudí. taký nával. takže nie som sama kt. pracuje. ja len do 12:00. Dnes ideme s manželom na výpredaje do Rakús.

hellosona
13. jan 2007

ahojte,
este sice nepatrim k snazilkam, ale velmi sa zacinam o to zaujimat, lebo v blizkej buducnosti asi zacneme na tom "pracovat". som velkou "citatelkou" tyxto diskusii a som az sokovana a smutna, kolko zien a parov ma problem pocat dieta :(
som mozno v tejto problematike este velky laik a preto by ma zaujimali urcite veci... neviem, ci je to pre vas prilis indiskretna otazka, ale xcela by som sa vas spytat, ci ste uz niekedy v minulosti mavali nejake gyn-problemy a ze preco je teda problem s otehotnenim? to, ked som problemy nemavala, nemam, mavam pravidelne ms, este nemusi byt zarukou nicoho?!
dakujem za odpoved a vsetkym vam drzim palce... //

p.s. sestra s manzelom sa 2 roky snazili a nic, ked uz to zufala "vzdala", zrazu to prislo // 🙂 psychika u nej a asi u vela zien hra velku rolu...

kafulienka
13. jan 2007

ahoj hellosona,
no, ja som v zivote nemala ziadne gyn. problemy, ale ako pises, ani pravidelna ms atd nemusi byt zarukou nicoho...ja tiez patrim k snazilkam zaciatocnickam, naostro snazilkujeme len chvilu... 😅 ale kedze uz nie som najmladsia, tak hura na //
a ta psychika, ta je podla mna, naozaj najdolezitejsia...takze 😀 (berme si priklad zo smejka...)

marlenka56
13. jan 2007

ahojte dievcata, ak vam to nebude prekazat rada by som sa k vam pridala, prajem pekny vecer

lyzenka
13. jan 2007

Ahoj marlenka,

vitaj medzi nami snazilkami... 😀

hellosona
13. jan 2007

kafulienka, dakujem...

marlenka56
13. jan 2007

lyzenka - dakujem za pekne privitanie 😉

lyzenka
13. jan 2007

Niet zaco... 😉

petkaerdal
14. jan 2007

Ahoj Hellosona,chcem tiez odpovedat na tvoju otazku,ja mam 25 rokov,nikdy som ziadne problemy nemala,ms tiez bola pravidelna. S priatelom sa snazime o mimco uz dost dlho,asi 2,5 roka a nic. Podla krvnych testov som v naprostom poriadku,aj priatelov spermiogram bol v 100% stave. Az neskor sa ukazalo,ze chyba je predsa v nom. Takze to,ze si nikdy ziadne vazne problemy nemala neznamena este nic. Nechcem ti samozrejme nahanat strach,treba to vyskusat a sama uvidis. Pa Petra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre