Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

domcek
17. jan 2007

VV no mam sa dobre a ty ako.
maca no nerozumiem tomu od rana cakam v snazilkach a vy sa flakate. Tak podme do snaziliek. 😉

trelka
17. jan 2007

ahojte, nemozte mi niektora tu prihlasku na Jonasa odfaxovat? Dakujem
Kolega si to dal tiez napisat oni sa snazilkovali na chlapca, ale uz mali malu zarobenu v tom termine pred tym, teraz maju trojrocnu kocku. 😎

govinda
17. jan 2007

trelka, s tým ti veľmi nepomôžem, ale snáď tu dnes ešte niekto bude 😉

andrea52
17. jan 2007

trelka ja ti ju mozem tak maximalne naskenovat a poslat na mail, ale uz ju mam vyplnenu ak nevadi 😀
ak chces posli IP 😉

pipka
17. jan 2007

trelka, zavolaj na t.c: 035/ 6595127, tam ked ti to zdvihnu, rovno nadiktujes meno a adresu a oni ti tu prihlasku poslu priamo domov. 😉

trelka
17. jan 2007

pipka, dakujem

andrea52
17. jan 2007

trelka, prepáč ale nejde mi to ☹

trelka
17. jan 2007

čo? zoskenovať, alebo poslať. Tak neva, skusim to tel.čislo čo napisala pipka. Ale dakujem za ochotu. 🙂

pipka
17. jan 2007

trelka, nemas za co 😉 ja ked som tam volala, dvihol mi to hned a na druhy den som mala prihlasku v schranke 😵

andrea52
17. jan 2007

trelka poslať ☹
je mi to fakt ľuto, ale skus tak ako radi pipka, aj ja som to tak urobila 😉

dada77
18. jan 2007

Babenky, ja tiez som volala na to čislo a pošlu mi prihlašku. Len najskor musim napisať do nemocnice, nech mi zistia, o koľkej som sa narodila.

emmaelzer
18. jan 2007

ja si myslim, ze ked nie je nejaky medicinsky problem preco sa nedari otehotniet, je to vsetko stresom. My sme sa pokusali otehot. skoro rok, ja som robila, mala som vela stresov (som ucitelka v Anglicku - deti neuveritelne zle, kupovali sme dom, nervy s pozickou). Potom, ked sme sa prestahovalia prestala som robit, hned po prvom mesiaci som otehotnela. mesiace som mala bezbrobl. tehot. ked som zacala zase robit. Citila som sa strasne unavena, zas ten stres a po 4 dnoch v praci som potratila...Tak som sa poucila...Teraz si planujem najs robotu len na polovicny uvazok, a ked sa zas budeme snazit pojdeme na dovolenku...Uz nebudeme riskovat...

andrea52
18. jan 2007

emmaelzer, to je mi luto co sa ti stalo, ako hovoris treba byt v pohode a nestresovat, len ono sa to neda, ja totizto ani neviem ci sme zdravi ale uz to zaciname riesit, dnesnym dnom
moja tak sa drz a povol z tempa pre to babo to urcite stoji za to 😉 drzim silno palce 🙂

emmaelzer
18. jan 2007

Andrejka ako dlho sa snazite? Neviem, ci maju u nas na Sloven. testy, ktore sa daju robit doma na plodnost aj pre muza aj pre zeny. My sme ich robili tu v Anglicku.A tak sme ako tak vedeli, ci sme zdravy alebo nie.

govinda
18. jan 2007

o takých testoch som ešte ani nepočula 😕

andrea52
18. jan 2007

emma my sa snazime uz 8 mesiacov a stale nic, neviem ci sa tu da take nieco kupit alebo nie, viem ze ovu testy sa daju a este tehu, len ja mam vzdy pokazeny iba s / 😀
no dnes som bola na krv a na stery a este ma caka kultivacia a manzela spermiogram a potom sa uvidi ako sme na tom
a ten test ti co prosim ta vsetko zistil?

kacabacka
18. jan 2007

někde jsem narazila na paní, která prý otěhotněla po tom, co si nechala vypočítat datum, kdy je nejvíc plodná. Prý je žena nejvíc plodná v ten měsíc, ve kterým se narodila....Zkuste jí napsat na tina.strauch@web.de, pošlete jí datum a co nejpřesnější čas vašeho narození, třeba to ještě dělá a odpoví vám.
Je to sice zvláštní, sama tomu moc nevěřim, ale proč to nezkusit...

emmaelzer
18. jan 2007

u mna to ukazalo ten hormon plodnosti, a u manzela pocet a pohyblivost spermii, je to len dobre na to, ze ked vyjdu negativne vies, ze mas inst na vysetrenie, lebo je tam problem.

govinda
18. jan 2007

je aj taká stránka - www.antear.sk, tam tiež vypočítava plodné dni podľa dátumu narodenia, tak skúste. Ja tomu tiež vôbec nerozumiem a ani veľmi neverím, ale snažilkovali sme aj počas tých dní 😀

emmaelzer
18. jan 2007

vypocitat plodne dni nie je velmi tazke, problem je, ze ci ta ovulacia nastava, a ta sa da zmerat tymi ouvlacnymi palickami, ale test ktory som mala ja, meraz u mna aj to, ci produkujem ten hormon plocnosti. Posielam vam stranku z anglicka, kde sme to kupili, aj ked sa to tu da kupit volne v drogerii, mozo sa mozete opytat v lekarni, ci maju testy na meranie plodnosti

http://www.testinprivate.co.uk/acatalog/Fertili...

andrea52
18. jan 2007

ema ahaaaaa, no tak to u nas asi neexistuje, aspon o tom neviem, ale myslim ze by to mohlo byt aj tu, bolo by to diskretne a myslim ze aj omnoho rychlejsie

kacabacka
18. jan 2007

tady ale nejde o výpočet plodných dní, ale o výpočet data - jednoho, kdy je měsíc v určité fázi, moc jsem to nepochopila, ale nejedná se o plodné dny...

govinda
18. jan 2007

no aj tá stránka antear je nejako podľa toho 😉

marlenka56
18. jan 2007

gov- som na tej stranke co si dala ty, 🙂

govinda
18. jan 2007

a čo ti tam vychádza? 🙂

emmaelzer
18. jan 2007

neviem, ci vam pomozu anglicke ovulacne kalendare, je to tam velmi dobre, sleduje to vas cyklus kazdy mesiac a vypocita ovulacne dni automaticky
http://www.ovulation-calendar.net/

tento je velmi dobry len sa tam treba zaregistrovat
http://www.fertilityfriend.com/ttc/login.php?re...

govinda
18. jan 2007

emma, fertilityfriend poznám, už som tam aj zaregistrovaná, len NEčakám na mrchu a prípadne si od ďalšieho cyklu začnem merať teplotu 😉

emmaelzer
18. jan 2007

dievcata, ked ste v poriadku s plodnostou, netreba sa stresovat, pocula som, ze dovolenka vela parom pomohla

marlenka56
18. jan 2007

gov - Vypočítané plodné dni (večery): 17, 18, 19 .1 2007

emmaelzer
18. jan 2007

govinda ako dlho sa snazite? dufam, ze ju nedostanes ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre