Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

govinda
21. jan 2007

nenka, musí to vyjsť. Len ako hovorím, asi budem musieť ten cumlík niekde v spálni skryť, inak ma manžel pošle na psychiatriu 😀

katy2
21. jan 2007

My stihame vsetko... Uz sme snazilkovali 😀 Teraz som v klude, nech sa deje, co sa ma diat... Inak s tou svieckou je to u mna podobne... 😉

nenka
21. jan 2007

govi, ja ten cumel asi zavesím pre istotu aj na krk manželikovi aj sebe keď budeme snažilkovať 😀 😀 😀 človek nikdy nevie istota je gulomet 😀

govinda
21. jan 2007

Katy, tak držím palčeky, nech to vyjde 😉
nenka, to by som toho svojho akurát od seba odplašila 😀 Fakt si už teraz o mne myslí, že mi preskakuje, keď stále prídem s nejakou novinkoiu z modrého koníka 😀

nenka
21. jan 2007

no čo už spravíme govi,chlapi to trošku ináč chápu 🙂

govinda
21. jan 2007

nenka, máš pravdu. Ale oni nesledujú celý mesiac na sebe nejaké zmeny, nerozmýšľajú čo znamenalo toto pichnutie, či ten alebo iný príznak niečo znamená a podobne. 😒 Samozrejme, že chcem vyskúšať všetko, aby to vyšlo 🙂

nenka
21. jan 2007

govi,chcela by som ich vidieť keby to bolo opačne, že chlapi by boli tehotný a rodili deti ako by sa potom oni správali 😀 😀 😀

govinda
21. jan 2007

júúj, tak to neviem, či by som sa dočkala potomstva. Môj drahý keď sa dozvedel, že ženu nastrihujú a tak, tak povedal, že si dieťa adoptujeme, lebo nedovolí, aby mi toto urobili. 😀 😀

tinax
22. jan 2007

to s tym cumlom sa mi paci 😀 😀 Keby nam len tolko stacilo. 😉 Ale to by ma moj manzel asi vazne poslal kade lahsie. A to mu ani novinky z konika radsej nehovorim, iba obcas nejaky tip vyskusam 😀

govinda
22. jan 2007

tinka, aj ja som už opatrnejšia, keď mu idem niečo také povedať, lebo by ma fakt poslal na psychiatriu 😀

akatka
23. jan 2007

kocky, kde ste?
niekde som tu citala o p. Jonasovi a datumoch, ktore mu posielate. da sa niekde mrknut o tom na nete? vrela vdaka 🙂

ulicnice
23. jan 2007

jo, jo, někde jsem tu taky zahlídla nějaký kontakt na něj,zkoušela jsem to teď zpětně najít, ale nepovedlo se 😒

akatka
23. jan 2007

ulicnice,
mne tiez nie, skusim dalej a hadam sa niekto ozve... 😉

erika1
23. jan 2007

Ahojte,kuk na stranu 18,tam sme pisali o Jonasovi,je tam aj adresa... 😉

ulicnice
23. jan 2007

no vidíš, to jsme jednu dobrou duši ale rychle ulovily
eriko, díky

barbie4
24. jan 2007

erika 1,

aka je adresa na Jonáša, nemôzem ju najst.
Dik 😝

akatka
24. jan 2007

ahoj kocky,
tak pred chvilou som sa rozhodla zavolat k Dr. Jonášovi a zajtra by mi mali poslat prihlasku... Som na to strasne zvedava, ci to fakt vyjde... Chcem to vyskusat este pred tym ako zacnem behat k lekarovi na vysetrenia... Drzte palceky 😅

akatka
24. jan 2007

erika1,
neviem ci ti pomoze adresa, ale ja som nasla stranku a tam prosia najskor o telefonicku objednavku prihlasky...
kukni na tuto stranku. je tam aj cislo
http://www.centrum.jonas.com/

loss
24. jan 2007

ahojte baby nebojte sa raz nam to vsetkym vyjde a dockame sa svojich mimineciek 🙂

lyzenka
24. jan 2007

Ahojte babulky,

neviem ci vas potesim....ja som pisala Dr.Jonasovi este takto minuly rok v decembri....poslal mi na cely rok kedy mam plodne dni......presne podla toho sme skusali (samozrejme aj v ine dni 😀 )....no ale rozpis vobec nepomohol....potom som zacala sledovat aj ovulaciu (a tu som mavala uplne inokedy ako som mala ten rozpis od neho)....takze asi tak.....

Ale neviem.....mozno niekomu ten rozpis plodnych dni pomohol.....ale ja hovorim za seba....teda pismenkujem za seba.... 😉

Drzte sa babulky.......raz nam to vyjde.... 😀

erika1
24. jan 2007

Barbie4,tu je ta adresa - Dr.Eugen Jonáš,Zakostolská 7,94145 Maňa - to som nasla na internete

akatka
25. jan 2007

no lyzenka, tak to si ma velmi nepotesila, ale za pokus to stoji... 😒
nestoji to az tak vela, aby som to nevyskusala... ale aj tak dakujem, lebo ked to nahodou nevyjde, budem vediet, ze nie som ina a ostatnym to pomohlo... 😅

andrea52
29. jan 2007

ahojte kocky 😉
chcem sa opytat, ktore mate skusenosti s jonasom, v tom rozpise ste mali na kazdy mesiac 1 den?

lyzenka
29. jan 2007

ahoj andrea,

ano, jeden den za kazdy mesiac... 😀

evelyin
29. jan 2007

Aj ja som mala v každom mesiaci 1 termín.
Ja tomu verím že nám to podľa neho zase vyjde.

lyzenka
29. jan 2007

evelyin,
aj ja som tomu tiez strasne prestrasne verila, ze podla neho mi to vyjde.......ale jednoducho aj pocas toho roku som bola napriklad chora...menstruacia sa mi trosku posunula....a cely vypocet podla neho bol uplne inak...pretoze tie dni sa posunuli....
...len vam chcem poradit, ze netreba sa len na tieto dni, ktore vam urcil, prilis upiiinat..... 😉

evelyin
29. jan 2007

To máš určite pravdu, najlepšie sa snažiť často a nemôže to raz nevyjsť 😀

patricek
31. jan 2007

ahojky,ani neviem jak zacat.Ja som sa tiez bala ze nebudem uz moct otehotniet a nakoniec sa mi to predsa podarilo ale na Novom Zelande,nie zeby sme tam sli koli tomu boli sme si tam zarobit néjake peniazky no a ani nie po 2 mesiacoch sa mi podarilo otehotniet.Ale pri aj doktori hovoria ze je tam ine klima.Je to sice drahy vylet ale zato to stoji nie?to je iba moja rada.

govinda
31. jan 2007

patricek, tak ja asi na to, aby som šla na nový zéland, mať nebudem, ale pevne verím, že sa zadarí aj tu 😉

Patricek, prajem všetko dobré 🙂

andrea52
31. jan 2007

lyzenka diky, aspon na to sa budem este sustredit 😀 ale inak spoliehat sa budem na mangela 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre