• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Problém otehotnieť

13. septembra 2016 
No vidis,co vsetko sa dozvies? :grinning:
31. dec 2006 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka, ja si určite nemyslím, že si šiši. Veď nie raz aj lekár povie, že odporúča pitie toho a toho čajíku, že to môže pomôcť. Bylinky určite nie sú na škodu :wink:
31. dec 2006 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem.
31. dec 2006 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka len jedno neviem kedy sa ma alchemilka prestat pit lebo som pocula ze v tehu by sa nemala, tak ako to vlastne je????
31. dec 2006 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano nesmies ju pit pocas tehu,az od 4mesiaca.Radsej vzdy prestan vtedy ked mas dostat menzes aj tak treba v piti mat vzdy aspon tyzdnovu pauzu.
31. dec 2006 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže všetky tie čajíky treba piť len do ovu, približne, však? Teda ak to dobre chápem :wink:
31. dec 2006 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi tak dako.
31. dec 2006 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako môže taký čajík v tehu ubllížiť? :confused:
31. dec 2006 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka takze teoreticky teraz ked mam 2 dni po ovu by somuz cajik pit nemala??? a ja som si ho praaave urobila.
31. dec 2006 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale keď ja ani neviem, či ovu mám alebo nie, lebo mám po HAK dosť rozhádzaný cyklus. Teraz som MS dostala 42 dc, ale kedy by mohla byť ovu, ani netuším :confused: :angry:
31. dec 2006 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale mozes ho pit,ved k zahniezdeniu dojde aj tak neskor a okrem toho zo zaciatku je ten zarodok vyzivovany z toho zltkoveho vaku,takze nie je prepojeny s tvojou krvou.Ja osobne som ho prestala pit vtedy,ked mi 1.den meskala menstruacia.
31. dec 2006 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas govi tazke a nemerias si BT?
31. dec 2006 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a citam na tej stranke slnieckova....ze tam predavaju aj elixiry.....co je lepsie...tinktury alebo elixiry....? teraz neviem, co mam kupit... :confused: :dizzy_face:
31. dec 2006 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ako ublizi,ale vseobecne plati,ze prve mesiace sa vsetko vyvija,tak by sa nemal matkyn organizmus nicim zatazovat. :wink:
Potom ho pit mozes,ja som zacala od 20tt a prestala asi tak v 32tt.Teraz pijem zas malinove listy.Takze ja som taky cajikovy zavislak. :wink:
31. dec 2006 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka, keby len cajikovy :grinning:
31. dec 2006 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaale,oni to tu nevedia,tiez musis vsetko nabonzovat :wink:
31. dec 2006 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som nic nepovedala :wink:
31. dec 2006 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy, nie BT si nemeriam. Ja som vysadila HAK pred mesiacom a pol a našťatie mrcha dorazila sama od seba, bez vyvolávačky na 42dc. Pred rokom a pol som hak vysadila skoro na rok, ale bez vyvolávačky mi mrcha vôbec nedorazila, takže teraz sa teším aspoň z toho, že prišla sama. Zatiaľ sa nemienim nejako veľmi sledovať, ani BT a tak podobne. Ak by sa nám do februára nepošťastilo, tak mám prísť na hormonálny profil, keďže s týmto som mala vždy problém a uvidí sa čo a ako :wink: . Preto si chcem pomôcť nejakým tým čajíkom :wink:
31. dec 2006 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GOVINDA TAK VELA STASTIA NECH MRCHA V NOVOM ROKU NEDORAZI :slight_smile:
31. dec 2006 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, my sa dopujeme cajikmi a vitaminkami... treba nadopovat aj nasich manzelikov :slight_smile: ja som tomu svojmu kupila vitamin E a koenzym Q10 (stal asi 400 Sk a je tam napisane, ze podporuje muzsku fertilitu). Ak mate este nejake typy , co treba davat nasim milacikom, dajte vediet. Dik
1. jan 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rstanka
ja jsem jeste tomu svemu koupila carnityngin (no nevim kde jaky y i(:slight_smile: a jeste se doporuceje meca, ale to jsem nesehnala
1. jan 2007 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som minuly cyklus tiez zacala pit alchemilku, a je fakt, ze po styroch nepravidelnych cykloch, som teraz dostala menstruaciu presne na den, zeby to bolo tym cajom? :slight_smile:
1. jan 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss a všetky kočky, prajem vám šťastný nový rok a fazuľku brušku, nech najbližší nový rok oslavujeme už s miminkami :dizzy_face:
1. jan 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govina dakujem si zlata tak teda nech buduci rok uz oslavujeme s miminkami
1. jan 2007 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj bublinka tak už som konečne tu, dnes do 14,00 h
tak ako si silvestrovala a čo tá mrcha,kedy by mala doraziť? - dúfam že za rok :grinning:
2. jan 2007 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandrika - mrcha došla presne na deň.....:frowning2:(((( a tak teda uvidíme o mesiac.....bola som smutná ale však netreba nato tak negatívne myslieť.....ty už pracuješ??? my s mangelom máme do pondelka ešte voľno len zajtra pôjdem do práce poobede porobiť faktúrky a drahý mi pomôže....a dnes ideme do BA kuk do neakých obchoíkov a potom k známym čo tam blízko bývajú
2. jan 2007 o 08:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile:
bublinka, skutočne na to netreba negatívne myslieť. Mne konečne mrcha skončila, tak sa vrhnem do ďalšieho snažilkovania :wink:
2. jan 2007 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ma síce mrzí, ale aspoň máš pravidelný cyklus a 12 mesiacov času na snažilkovanie, som si istá, že všetky čo sme tu budeme rok 2008 vítať s miminkom v brušku. :slight_smile:
Ahoj govi neboj aj na teba sa usmeje šťastíčko, ja si na mrchu musím počkať ešte dosť dlho, podľa posledného 38 dňového cykluby som mala dostať až 26.1.2007 tak uvidíme , ale už dva dni ma bolí podbruško tak malá nádej je tu, snažilkovali sme octivo, aj keĎ neviem či prebehla ovu, ale podľa antearu som mala plodné dni, no veď sa uvidí.
2. jan 2007 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi - podobne ako ty - práve mi mrcha končí tak hor sa na snažilkovanie....
sandrika - ani nevieš ako ti to malinké prajem.....napíííííš ak by si cítila alebo vedela že je tam.....veľmi držím palčeky......
2. jan 2007 o 08:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandri, tak nech ti mrcha teraz tak skoro nepríde, nech sa ti uhniezdi fazuľka v brušku :wink:

bublinka, tak to potom budeme mrchu očakávať približne v rovnakom čase. No možno ani nie, pretože mi mrcha došla 42 DC, zrejme sa cyklus po HAK zbláznil :confounded:
2. jan 2007 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok