Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

marse
30. dec 2006

nocne sluzby pozanm. ten moj je lekarnik v pohotovostnej,
baby mrchu mam dostat osmeho tak radsej nech nechodi....potom sa fakt opijem

adia
30. dec 2006

Marse môj je policajt no hrozné. a ty?

marse
30. dec 2006

ja som na materskej a okrem toho som nikde zatial nerobila , tento rok som zmaturovala, ja ma totiz len 19 a co vy?

miriamka
30. dec 2006

Baby,viac o bazalnej teplote a hliene sa docitate v teme s tymto nazvom.Ale hej,bazalna sa meria normalnym teplomerom do intimneho miesta.V den ovulacie teplota vystupi pekne hore,a podla toho sa ziti kedy ovulujete!No a hlien,myslim tym,ze ked zena vylucuje priesvitny hlien co sa natahuje ako "sopel" tak tie ovuluje a vtedy sa najlahsie otehotnie!Ja tieto dve metody skusam len druhy mesiac,takze uvidim,ci zaucinkuju!

adia
30. dec 2006

Ja mám 26. Pracujem ako komunitný soc. pracovník. Druhý rok. Inak nemám žiadne baby. Predtým som pracovala ako učiteľka v v škôlkach, ako zapisovateľka atď. ale rada by som bola na materskej teraz sa snažím učiť sa na výške prvý rok

miriamka
30. dec 2006

Marse...sa mas,Ty si mladucka!Ja mam 27,zatial ziadne mimco...pracu mam dobru,len uz by som si rada oddychla na materskej 🙂

adia
30. dec 2006

No myslíš si že si oddýchneš? No ja neviem. Koľko sa snažím miriamka?

marse
30. dec 2006

mna moc vyska nelaka, takze ta obdivujem, ako dlhe ste s muzom?

adia
30. dec 2006

Už štyri roky a dva mesiace. No ani mňa nebaví učiť sa . Stále som o výške snívala a teraz? Snívam o bábu.

miriamka
30. dec 2006

No snazilujeme sa od leta,takze v podstate nie az tak dlho,ale myslela som,ze to pride hned 😒

marse
30. dec 2006

my sme tiez styri roky co sa pozname a rok a pol sme svoji, viki sa nam narodila 2 mes po svadbe, bola zlate mimo len rychlo vyrasla, nedavno som ukladla miminkovske veci na povalu a tak som si zavzdychala ze chcem dalsie....ale viete ako to pokracuje 😢

adia
30. dec 2006

No my sme sa poznali pred svadbou 5 rokov a 4 roky sme spolu. V auguste bude 10 rokov ako sa poznáme. Už tomu vzťahu naozaj niečo chýba -bááábo

miriamka
30. dec 2006

No ja som vzdy snivala odcestovat na 2 roky do zahranicia,a to sa aj stalo.Potom som chcela vlastne byvanie,stalo sa.Stretla som super chlapa,ktory sa stal mojim muzom,a staviame si domcek.A teraz chceme miminko ktore sa nam nedari...takze si poviem,ze som asi zvolila zle poradie,miminko som mala chcet uz davno ☹

marse
30. dec 2006

to ano, len keby sa dala ta priroda podplatit, a co by ste chceli? chlapceka alebo dievcatko? jasne ze dolezitejsie je ze to bude zdrave ale predsa, ja tuzim po chlapcekovi, aj mena mam vymyslene.....len este keby tak vrana priletela 😅

adia
30. dec 2006

No super verím že ak doteraz sa ti všetko splnilo tak aj bábo splní. Neboj všetko bude. Ešte máš čas dva mesiace to nieje dlhá doba. ja so všetkým všudy snažím 1,5 roka to už je čas. Všetko sa ti vydarí neboj

miriamka
30. dec 2006

No my tuzime po dievcatku,ale cim viac sa snazime,tym viac nam to je jedno,potesi nas aj jedno aj druhe,alebo obe naraz 🙂

adia
30. dec 2006

No vieš čo kamoška mi poradila vešticu. Smiešne? No ona mi povedala že otehotniem tohto roku a stalo sa. Povedalal mi že všetko bude OK. ale nebolo. Taktiež neskôr lmi povedala že by to bolo dievčatko. Ale že otehotniem a budem mať chlapca. No veľmi tomu neverím ale moja kamoška ano.

miriamka
30. dec 2006

Hm,adia,moja kamoska ma jedno dieta,a raz jej vestica povedala ze bude mat len jednoho chlapca a tak to je.Snazia sa uz dva roky o druhe a nedari sa im,takze mozno mala aj pravdu ze budu mat len jedno

marse
30. dec 2006

aj ja som bola u vestici a povedala ze budem mat aj druhe a bude to chlapec len akosi zabudla povedat kedy to bude 🙂

adia
30. dec 2006

No nie je to sranda? Čo nám ostáva ak je to pre nás dobré musíme tomu veriť, ak je to zlé kašlime na to neberme to vážne 😉

miriamka
30. dec 2006

Marse...si mlada,ak to nebude teraz,pride to neskor!Stale je casu kedy to moze vsetko prist!Tes sa z dietatka ktore mate,a to druhe pride ani nebudes vediet ako

marse
30. dec 2006

ano som stastna ze ju mam, len ked sa snazim a nejde to tak sa aj bojim ci to nemoze byt daco vazne, lebo mam aj anemiu

adia
30. dec 2006

Nebojte všetko bude OK a o pár mesiacov sa budeme z toho len smiať

miriamka
30. dec 2006

Marse...vzdy si povedz,ze mas uz jedno dietatko ktore Ti robi radost,a to druhe tiez urcite raz pride.Mozno teraz niekto tam hore chce,aby si si vychutnavala dietatko co mate,a neskor budete mat druhe!Drzim Vam palceky,a ja dufam,ze nam sa zadari to nase prve

marse
30. dec 2006

urcite, vsetkym sa nam to podari, ved pockajte, este budeme mat aj spolocny termin porodu 😀 😀 to bude sranda ak nam to tento mesiac vsetkym vyjde

adia
30. dec 2006

No baby - snazilky musíme si priať do nového roka aby sme sa málo snazilkovali lebo už asi toho máme dosť a hlavne aby z tohto máleho snazilkovania bolo tehulkovanie. Prajem Vám ale aj mne veľa radosti, plaču smiechu - to značí bábo aby sme najneskôr do decembra 2007 stihli aj porodiť.

marse
30. dec 2006

to ano, to si zelam velmi, a velmi to prajem aj vam, som rada ze me tu take male spolocenstvo snaziviek, tak sa pekne snazme aj dalej

adia
30. dec 2006

Ešte ste tam? Mám pocit, že sa už venujete svojim polovičkám

marse
30. dec 2006

ja nie, som tu

adia
30. dec 2006

No aké meno by ste dali svojej dcére prípadne synovi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre