Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

maca77
4. jan 2007

ahoj loss, konečne sa mi podarilo s Tebou stretnúť 🙂

bublinkajasminka
4. jan 2007

sandri a bolo ti zle lebo už si tehu???? to by bolo skvelé.....ja som bola kuk maličkého itylinho Adamka - má asi tri týždne a je strááášne nádherný...by som ho bola spapala

loss
4. jan 2007

maca ahojky ako sa ti dari?

maca77
4. jan 2007

loss, my sme práve vo fáze plodných dní, tak snažilkujeme.
A Tebe sa ako darí?

loss
4. jan 2007

no ja nic moc.mne 1.1 skoncila ale ani to neratam nejak neviem ci sa nam to podari necham to na prirodu snad sa niekedy zadari.Som uz z toho vsetkeho nestastna ☹

andrea52
4. jan 2007

loss ahoj 🙂
nezufaj vsetkym sa nam to raz podari, len treba dockat casu ako hus klasu 😀 😀

maca77
4. jan 2007

loss, verím Ti. Už si si toho preskákala dosť.
Mne mrcha došla dva dni pred vianocami, takže som bola tiež smutná. Ale momentálne som v pohode, uvidím ako budem nerváčiť o dva týždne.

Prajem Ti, aby si šťastie konečne sadlo aj na Teba, určite si to zaslúžiš. 😉

loss
4. jan 2007

maca dakujem aj tebe uspesne snazikovanie 🙂
niekedy si myslim ze vsetko je take nespravodlive ☹

maca77
4. jan 2007

súhlasím s Tebou, ale neboj možno to dobehneš naraz dvomi miminkami 😉

loss
4. jan 2007

juj tak mne sa to nemoze stat ja neviem ci by mi prisudili tolke stastie naraz 😢 mne to v zivote moc nevychadza

maca77
4. jan 2007

tento rok má dúfam šťastnú sedmičku aj pre Teba

loss
4. jan 2007

maca IP

maca77
4. jan 2007

loss, ja už dnes pomaly končím a prajem Ti, aby si bola silná.

loss
4. jan 2007

dakujem pa pa

katarina14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
govinda
4. jan 2007

no konečne som dokončila všetku svoju prácu a pomaly sa chystám domov z práce. Na šľaktrafenie toľko roboty. A vraj pohodička a mimi príde. 😠

loss, nezúfaj moja, určite aj tebe to raz vyjde. Veď rok 2007 je náš - musí to vyjsť 😉

loss
4. jan 2007

govinda dakujem snad vyjde 😔

sandrika
5. jan 2007

Ahoj bublinka, no to ešťe neviem, na to je ešťe skoro , ale stále verím, že áno, tak po tom túžim , ale to my všety.
Ako sa máš?

hanulefle
6. jan 2007

Zdravím všechny snažilky, po docela dlouhé době pročítání, se k vám dnes přidávám.Obdivuju váš optimismus, že rok 2007 bude konečně úspěšný. 🙂 My se s manželem snažíme o miminko přesně rok a zatím bohužel marně. Když čtu vaše příspěvky, tak si říkám, že nejsem jediná, kdo se tímto trápí, je nás zatraceně dlouhá řada. Celý rok jsem nechávala všechno na přírodě, ale ta, jak se zdá, bude potřebovat pomoct. Říkám si kde je nějaká spravedlnost, no že jo?

safiah
7. jan 2007

ahojte snazilky, aj my sa pokusame uz sedem mesiacov zial neuspesne. druhy mesiac som brala clostilbegyt a teraz cakam ci sa dostavi alebo nie.ale skor nedufam. ☹ mozno je to priskoro ale ...no smutna som ☹

bramburka
7. jan 2007

ahoj holky, já jsem jen chtěla přispět do diskuze zkušeností mé maminky. Když jí bylo 17 let, slavila zrovna narozeniny, tak přišla s bráchou do jinýho stavu. Mysleli si, že se nemůže nic stát, když je to 3. den menstruace (asi nebyla tak silna, raději si to nepředstavuji ..., a ejhle brácha! Se mnou se pokoušeli 7 let, nešlo to, problémy, atd... což asi znáte... pak zkusili 3. den menstruace a ejhle - já - lidské tělo je nevyzpitatelné! My se s manželem pokoušíme teprve druhý měsíc, dostt to mám 17.1., tak uvidím, 1. měsíc to nevyšlo, ale to je zatím předčasné dělat závěry...jediná rada je - zkoušet to každý den! 😉

lyzenka
7. jan 2007

Ahoj bramburka,

zaujimavy pribeh..... 😀

No ja mam mat MS tiez 17.1. .....a vies, cez Vianoce je pohodek,klidek,tabacek....a veeela casu na uzivanie.....takze ktovie, co nam z nebicka nadelili?... 😀
A zaujimave je, ze sa mi uz snivalo o rybach (zevraj ked sa sniva o rybach, to sa sniva o detickach)......a mojej mamine sa snivalo, ze uz som dva tyz.tehotna (a ono realne by tie 2 tyzdne sedeli)....hmmmm......tak sa nechame prekvapit.

😀

bramburka
7. jan 2007

Ahoj, my jsme také užívali 🙂 No mě se teda v noci zdálo, že nás obsadili Němci a že jsem z toho potratila, takže se mi vlastně taky zdálo, že jsem těhotná, i když ne zrovna optimisticky, spíš mám teď horor sny, ale zase možná, že to něco značí, protože takové sny normálně nemám!Budu držet palce!

nikusska11
7. jan 2007

Baby poradte mi ako otehotniet .Nejaku polohu alebo caj alebo nejake lieky.Prosiiiiiiiiim

lia
7. jan 2007

nikuska,tazko sa nam radi,niekto hned otehotnie bez problemov a dalsich x -bab ma s tym taky problem ako ty.rada by som ti povedala,ze kup si taky caj a urcite otehotnies,treba to riesit s lekarmi,ked sa viac ako rok skusate.

sue
7. jan 2007

Presne ako píše Lia, po roku snaženia treba vyhľadať lekára...

nikusska11
7. jan 2007

Ale co mi povie.vy ste uz boli???co vam povedal

sue
7. jan 2007

Nikusska, túto otázku si začala vo viacerých témach...a kočky ti presne na ňu odpovedali - po roku už treba k lekárovi ísť. Zistí či máš ovuláciu, či sú vajíčka OK, či máš priechodné vaječníky, nasledujú aj vyšetrenia partnera, spermií a pod. Je toho veľmi veľa a ak túžite po dieťatku, tak k lekárovi treba určite ísť...

mmarky
7. jan 2007

ahojky, ja bych ani necekala cely rok, pokud je nejaky problem, tak lepsi ho resit a cim driv - tim lip 😉 . ja nemam ovu a zacala jsem k dr. chodit uz po 4-5mesicich snazeni, ted je to 8 mesic a stale nic 😠 , ale ono se to nekdy povede 🙂 doufam

sue
7. jan 2007

Mmarky, neviem ako u nás, ale u nás na Sk začnú liečiť pár ako "neplodný" až po roku snaženia...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre