Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

govinda
17. jan 2007

aďka, keď je nejaký problém, nech sa rýchlo vyrieši 🙂 . A ak je, tak nech sa o ňom vie čím skôr, aby sa mohol liečiť 😉
Domi, prajem ti dobrú chuť 😝

andrea52
17. jan 2007

mas pravdu, ale je to strasne hlavne na psychiku ☹ ale tak co uz posnazime sa, akurat som vypisala tu prihlasku na jonasa, uz len zistit cas narodenia, nevies kde by som to mala zistit?

zuzana.j
17. jan 2007

andrea prepáč že sa ťa na to pýtam ale nedá my.Čo si myslíš to tom dr.Jonášovi ty a čo manžel schvaľuje alebo presnejšie verí mu.Ja som sa o tom bavila s mojim manželom a ten je toho názoru,že ako jeden človek môže podľa dátumu a času narodenia vedieť,kedy je najlepší čas na otehotnenie.Inak prihlášku už mám dosť dlho doma,ale neodhodlala som sa ju ešte vypísať.Inak nádej tu je však,veď veľa báb otehotnelo,len ja tomu tiež akosi moc neverím.

govinda
17. jan 2007

ja ani tú metódu veľmi nepoznám. On vypočítava niečo podľa dátumu narodenia?

erika1
17. jan 2007

Ahojte,baby ja som skusala tiez Jonasa a hned v prvy mesiac ako mi poslal kalendar som otehotnela.Ale bude to vsetko asi len o psychike.Podla datumu narodenia vypocitava termin plodnych dni a ked vies aj svoj cas narodenia,tak ti napise este aj pohlavie.Ale cas narodenia musis vediet presne na minuty.

andrea52
17. jan 2007

zuzana kludne, nevadi mi to. Ja som tiez mala prihlasku dom uz od decembra. Nevedela som sa rozhodnut, ale rozhodla som sa hovori sa ze topiaci sa aj slamky chyta. tak uvidime, ved za to uz nic nedam, jasne ze peniaze ale akosi mi to je uz jedno, som ochotna urobit cokolvek pre mimi. Manzel to videl a nepovedal na to nic, ale netvaril sa nejako radostne,uvidim ved za to naozaj nic nedam.
erika ku tebe mam jednu prosbu, ak by si sa mi mohla kuknut na jeho smerove cislo, nevie ci to ma na zariatku 8 alebo 9. diky moc 😉

govinda
17. jan 2007

no tak to asi málokto vie dátum narodenia presne na minúty. Mne mamka povedala, že asi o 02:50, ale to nie je zrejme presne na minúty 😖

andrea52
17. jan 2007

gov podla toho ci vies presne stanovit cas ti vypocita pohlavie babenka 😉
inak vypocita len terminy kedy by si mohla otehotniet
inak som si prave kychla asi 16X za sebou 😲 ani pisat sa mi neda 😀
erika este mam jednu otazku, niekde som citala tu na MK ze jej udal cas napr na 11:46 to v tom case maju snazilkovat, alebo to ma muzicek vtedy urobit, sorry ze tak neohrabane ale inak som to nevedela napisat 😅

erika1
17. jan 2007

Bud mas ten cas v zdravotnej karte a ked nie,kamaratka to skusila vyziadat v nemocnicnom archive.Tak skus ,ale kedze sa snazite o prve babo,asi ti na t pohlavi moc nezalezi a potom ten cas nebudes ani potrebovat. 😉 Dr.Eugen Jonáš,Zakostolská 7,94145 Maňa - to som nasla na internete

govinda
17. jan 2007

aďka, aha, už rozumiem 😀

erika1
17. jan 2007

andrea,o tom case neviem,ja som tam mala len dni.

lucinkaaa
17. jan 2007

andrea presnu hodinu narodenia ti povedia v porodnici, kde si sa narodila. musis tam poslat oficialny doporuceny list a podla zakona by ti mali poslat odpoved. maju to v porodnickom archive.

andrea52
17. jan 2007

dakujem erika, nebola som si ista tou 9, nie nezalezi mi na pohlavi to veru nie len aby bolo nejake babenko 🙂 a co nasjkor, za ako rychlo ti prisiel ten kalendar?
a este mam jednu otazku, co ak je problem v manzelovi? to potom asi by to nemalo vyjst, ze? a ak je problem vo mne? dufam ze sa moc nevypytujem...

domcek
17. jan 2007

uz som tu z obeda fuj bolo to hrozne. Tak o Jonasovi sa bavite? No ja tomu tiez moc neverim ale to je vec nazoru. 😉

vedvies
17. jan 2007

ahoj domi ako sa mas? 😉

erika1
17. jan 2007

Tusim prisiel do tyzdna,bola to rychlovka. 😀

govinda
17. jan 2007

domi, nedobrý obed?

maca77
17. jan 2007

ahojte babenky,

.. snažilky X. nejak zívajú prázdnotou 😒

ako sa ináč máte?

andrea52
17. jan 2007

lucinka 😲 😲 na to nemam cas 😀
erika diky, dufam ze to bude aj taka rychlovka pri mimku 😀

erika1
17. jan 2007

andrejka urcitre sa podari,len sa moc nato nesustred.Pride to samo.My sme sa tak nevedeli dockat druheho a treti sa nam "podaril"10 mesiacov po porode a popri kojeni. 😀

luckavil
17. jan 2007

ahojte...
ahoj govi , andrea...
no pripajam sa opat k vam snazilkam prave prisla mrcha a opat meskala 3 dni 😒
uz som si fakt myslela ze som tehotna...skusali sme raz za dva dni aj prstikovu metodu a nic...som z toho dost nestastna...uz sa mi ani snazit nechce 😢

luckavil
17. jan 2007

erika ty mas skusenost s dr Jonasom?

andrea52
17. jan 2007

erika dakujem za povzbudenie, ty mi vnasas trosku pozitivneho 😉
ahoj lucka, no ja viem je to strasne to sklamanie, ani mne nevysla ta prstikova metoda, ja to nechapem urcite je to v nespravny cas ked skusame 😕 lucka hore hlavku, treba vycistit hlavu, a nabrat pozitivnej energie, ja som sa tak citila rano, ale odhodlala som sa na jonasa a tuto erika mi zdvihla naladu 🙂
tak moja sme s tebou, neboj raz sa to aj nam podari 😉

luckavil
17. jan 2007

no musim skusit aj ja toho jonasa lebo uz fakt neviem... 😔 a ked nevyjde ani jonas idem sa objednat na vysetrenia...nechapem ako je to mozne ked robime vsetko preto aby sme sa zo snaziliek zmenili na tehulky 😕

erika1
17. jan 2007

luckavil pisala som,ze som vyskusala napisat dr.Jonasovi a hned ako mi poslal kalendar,tak sa nam to v ten mesiac podarilo.Urcite sa to podari baby aj vam,len sa musite psychicky uvolnit a stale na to nemysliet.A vyjde to vtedy,ked to budete najmenej cakat. 😀 Drzim Vam vsetkym palce!

maca77
17. jan 2007

ahoj lucka, ja som na tom rovnako ako Ty, mrcha tiež dnes dorazila. 😠 Takže veľmi dobre viem ako sa cítiš.
😔

andrea52
17. jan 2007

erika dakujeme 😵
lucka ja idem zajtra na vysetrenia, ale dusicku mam taku malimkuuuuuuuuuu......

govinda
17. jan 2007

lucka, nebuď smutnučká, ono to určite vyjde 😉 . Koľko už skúšate?

govinda
17. jan 2007

maca, ahoj 🙂 . Mrzí ma, že hnusná mrcha prišla ☹

maca77
17. jan 2007

ahoj govi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre