Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

luciakubista
12. jan 2007

ahoj akatka,to som citala takisto,ale to by si mu musela zatrhnut aj saunu,bicykel a pod... tiez sa snazime a zatial nic,manzel je vasnivy cyklista..

cucuska
12. jan 2007

BABY. AJ JA MILUJEM HORÚCU VODU. AJ JA SOM AKO OBARENÁ KURA 😀

luciakubista
12. jan 2007

😀

akatka
12. jan 2007

nastastie do sauny nechodi a ani nebicykluje... ale rad sedi pri PC. Dost,ze pri nom sedi v robote ale zapina to aj doma... takze ja to mam pod kontrolou... Zo sprchy uz chodi nie ako sliepka, ale studeny ako zaba 😀
aspon sa tiez snazi pre to nieco urobit 😵

luciakubista
12. jan 2007

to je dobre,ten moj nastastie zakoncuje ranne sprchovanie ladovou vodou a ked sedi pri notebooku,tak si dava pod neho vankus,aby samu nevarili spermijky 😀

akatka
12. jan 2007

ja sa tiez rada vyhrejem, ale nam to nemoze predsa uskodit, nie?
ja som tiez obarena ako kura a cervena ako rak... 😀

luciakubista
12. jan 2007

nam snad nie

cucuska
12. jan 2007

nam nie. ale potom ked by ste boli teotne je zakazane sa sprchovat a kupat v horucej vode. spusta to totiz krvacanie.

luciakubista
12. jan 2007

to som nepocula...a neznasam studenu 😖

akatka
12. jan 2007

teraz ma napadlo, ze ci ten moj ich uz nema uvarene... 😀
ale nie, ale uz si musim z toho robit len srandu, lebo sa zvyknem prichytit pri negativnych myslienkach. a niekedy aj ta sranda dokaze situation ulahcit. ja mavam taky dost cierny humor, ale nastadtie moje najblizsie okolie ma uz pozna.
tak si o mne nemyslite nic zle... 😅

luciakubista
12. jan 2007

v pohode,my to budeme mat jasne v pondelok rano,ci ich nema uvarene 😀 ,zatial sa tiez 🙂

cucuska
12. jan 2007

nehovorim o studenej ale o horucej. mne to povedali v nemocnici.
😀

kafulienka
12. jan 2007

Ahojte baby,
s tym teplom som to kdesi citala aj ja - ved prave kvoli tomu teplu su semenniky mimo tela - aby si udrzali nizsiu teplotu. 😕
Poznate stranku antikoncepcia.com? Ked sa chcem poriadne zasmiat, tak si tam rada precitam, ako sa babenky, ktore beru HAK, boja otehotnenia. Tak okrem tabletiek pouzivaju pre istotu kremy, este aj prezervativ a este sa aj vyron uskutocni mimo nich, napriek tomu potom pisu prispevky cele vystresovane, ci nahodou nie su v tom... 😀
Lenze kedze aj ja uz patrim do klubu snaziliek, tak ma ten smiech rychlo prejde.... 😠

cucuska
12. jan 2007

kafulienka: len snažilkuj

akatka
12. jan 2007

tak predsa na tej vode nieco pravdy bude...
clovek sa docita cselico a potom si ma z toho nieco rozumne a logicke vybrat...
aspon, ze to mozme medzi sebou prediskutovat, ze baby? 😎

luciakubista
12. jan 2007

ked si spomeniem na seba jak som sa desila,ked bola v ich veku...no a teraz sa modlim,aby to uz vyslo,taky je zivot

cucuska
12. jan 2007

veď prave.
Baby ja mam brucho ja jeden balon. mam mat prave tera ovu a citim sa, ze sa ani do nohavic nezapnem. a tak ma tam zas pobolieva. 😖

luciakubista
12. jan 2007

tak nech to boli,ked sa to ma poviest,cucuska,ale hlavne rychlo
Mna caka v pondelok UV,ci vobec mam folikul 😒

cucuska
12. jan 2007

ahojte. utekam z prace
krasny zvysok dňa
a prajem Vám noc plnú snažilkovania. xixixixi 😀

kafulienka
12. jan 2007

cucuska, tak sup na snazilkovanie 😎

pipka
12. jan 2007

cucus, skaces z temy do temy a ja ta nemozem chytit 😀 😀

akatka
12. jan 2007

moja kamoskabrala 12 rokov HAK. A teraz sa snazia mat deti. Uz je po troch potratoch, chodi po kadejakych vysetreniach a naposledy jej zistili, ze ma v sebe akysi virus alebo co, ktory zabija spermie. A ta najrychlejsia, ktora sa dostala do ciela, dlho sa neudrzala, lebo telo sa jej za kazdu cenu chcelo zbavit. Tak potom naco hltame tie blbe tabletky, ked priroda sa s nami takto drzo zahrava... 😠 keby to clovek vedel dopredu, tak sme si mohli usetrit pecen
😠

kafulienka
12. jan 2007

baby, a nestava sa vam tiez, ze ked by ste mali prave snazilkovat, tak prave vtedy to akosi nejde? Nam to totiz akosi nesedi, aby sme na to sli PRAVE VTEDY, proste musime mat chut...

kafulienka
12. jan 2007

akatka,
ja som taktiez brala HAK dobrych 10rokov, potom som rok chaosila od koznej ku koznej, pretoze na taky naval akne som veru dovtedy nezazila.....uvidime, co teraz, tri roky uz neberiem, ale snazilkovat sme zacali naostro len pred par mesiacmi...

akatka
12. jan 2007

no mne sa to stava pravidelne. ja som asi divna, ale ja mavam chut ked je u mna mrska... uz som sa smiala, ze ja som mala byt chlap a moj muz zenska..

kafulienka
12. jan 2007

akatka,
to nemusi byt na skodu, prave naopak, moja svagrina po 2 potratoch uspesne otehotnela a donosila prave cez mrsku...takze ta mrcha zase az taka zla na nas nie je... 😉

kafulienka
12. jan 2007

luciakubista,
a to ten UV budes mat prvy krat, ci mas folikul? Ci len tento cyklus?

akatka
12. jan 2007

no ale mne to pride take cudne... 😲
zeby som to vyskusala? 😕

luciakubista
12. jan 2007

kafulienka,prvy,pretoze doteraz som nemala ovulaciu a beriem clostil 1.cyklus

kafulienka
12. jan 2007

akatka,
skusaj, skusaj... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre