Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

govinda
18. jan 2007

marlenka, tak teda makajte pilne tieto dni 🙂
emma, u mňa je hormonálny problém a teraz, keď príde mrcha, idem na hormonálny profil a ultrazuvk a zistia, prečo sú tie hormóny také, ako sú. A taktiež neviem, či u mňa prebieha ovulka, takže aj toto zistíme. Snažíme sa 2 mesiace - resp. 2 cykly, ale minulý mesiac dorazila mrcha na 42 dc, tak som teraz zvedavá čo a ako 😖

andrea52
18. jan 2007

baby tusim pojdeme spolu na dovolenku 😀 bude to mat nejaky ucinok?

marlenka56
18. jan 2007

gov - xixix sice tomu neverim ale sranda, 😀

andrea52
18. jan 2007

a mne to nechce vypocitat 😲 😲

govinda
18. jan 2007

marlenka, ani ja tomu veľm neverím, ale snažilkovali sme aj vtedy. Veď to nebolí, tak prečo nevyskúšať aj tieto dni? 😀

Aďka, čo ty tam vyťukávaš? 😕 😀

andrea52
18. jan 2007

gov mne to fakt nejde 😲 😲

emmaelzer
18. jan 2007

po dvoch mesiacoch by som absolutne nepanikovala, prve dieta trva niekedy aj rok. Zalezi na tom, ci bola pretym antikoncepcia a pod

govinda
18. jan 2007

emma, ja nepanikárim, ale mala som problémy so štítnou žľazou a tak mi lekár robil pred rokom hormonány profil - ten ukázal dosť zlé vyýsledky, takže teraz pre istotu to chce prekontrolovať a vraj je dobré to odsledovať aj ultrazuvkom. A ja sa tomu nebránim 😉

aďka, tak nechápem, čo tam nejde 😕

marlenka56
18. jan 2007

gov- ved sme aj, a to som ani nevedela, este mi ostavaju 2 dni 😎 ale neverim tomu

govinda
18. jan 2007

marlenka, veriť nemusíš, skúšať áno 😀

andrea52
18. jan 2007

gov asi nemam plodne dni 😲 😀

andrea52
18. jan 2007

ehm, asi blondinu nezapriem, nedala som tam cas narodenia 😅 😀 😀

marlenka56
18. jan 2007

gov - skusat? ja myslim ze aj praktizovat treba 😀

andrea52 - no ako si na tom ?

andrea52
18. jan 2007

marlen ja az koniec mesiaca, 22 23 24 ale to my nebrani dnes znasilnit mangela 😀 😀

andrea52
18. jan 2007

😲 😲 😲 boooooze, mi sorry, no vidis co to so mnou robi pomyslenie na znasilnovanie 😀

govinda
18. jan 2007

aďka, no to snáď nie 😀 Čo to tam stískaš? 😀
marlenka, samozrejme, že praktizovať 😀

andrea52
18. jan 2007

gov kompletne mi zahrabkava, a to som sa dnes chcela ucit 😀 ale da sa pri vas? 😀

marlenka56
18. jan 2007

andrea - super, ze znasilnovat to obcas treba 😉 ale niekedy je to prijemne aj opacne 😀

gov - praktizovat je najlepsie, 😎

govinda
18. jan 2007

aďka, keď pomyslíš na znásilňovanie, hneď všetko tvrdne, aj i na y 😀

andrea52
18. jan 2007

marlen u nas to je vacsinou opacne, tak teda naopak 😀 😝
marlen pod k nam, nebudeme skakat z temy do temy 😉

marlenka56
18. jan 2007

takze ostat tu pri tejto teme? ked ste tu vy dve?

andrea52
18. jan 2007

marlen aj gov sup do som ci nie som v tom 😉
gov staci len konat a uz je z nas mi my 😀 😀 😀

marlenka56
18. jan 2007

no babky majte sa pekne tak zajtra , gov ja utekam na bus aby som stihla 😀

andrea52
18. jan 2007

marlen ahooj, a nech ta kava chuti 😀

emmaelzer
19. jan 2007

babenky ja vzdy citim, ked budem ovulovat. Zacina to tak,z e citim, akoby som bola pred MS. Boli ma brucho a krize, prsia uplne citlive. Kontrolovala som si to s ovulacnym testom a vzdy to je ako hodinky. Skuste sa sledovat. Mozno mavate aj telesne priznaky ovulacie.

zanetik
19. jan 2007

Emma já si taky v pondělí myslela, že mám ovu bolest v podbříšku a v kříži a ve středu mi dr. řekl, že to je tím že se mi udělaly dvě 5cm cysty!

emmaelzer
19. jan 2007

preboha...a co idu ti to vybrat?

govinda
19. jan 2007

zanetik, tak to je nepríjemné? Ako to budú riešiť?

emmaelzer
19. jan 2007

Ahoj govinda, tak ako je?

govinda
19. jan 2007

no celkom to ujde, až na to, že ma od rána bolí akoby pri ľavom vaječníku. Ale postupne to ustupuje, tak to snáď bude fajn. Už som sa zľakla, že zápal, ale asi to nebude ono.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre