Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

marse
30. dec 2006

chlapcek by bol Alexander a dievcatko Sara a co vy?

adia
30. dec 2006

Tiež som rozmýšľala nad Alexandrom, ja neviem ale manžel by chcel celkom obyčajné meno: Pavol - po dedovi. A dievča? Páčilo sa mi veľa mien: Alexandra, Klára, Karin, ... Ale sama neviem.

adia
30. dec 2006

Jedna blízka kamoška sa ma pýtala aké meno by som dala chlapcovi. Ona čakala chlapca. Odpovedala som že by som chcela Timoteja. A predstavte si dala to meno. A druhá kamoška sa ma tiež pýtala na to. Povedala som jej že buď Alexander alebo Kristián. Predstavte si že dala meno Kristián

marse
30. dec 2006

teraz je tolko moznosti na mena nie ako pri nas, 🙂

adia
30. dec 2006

No a najnovšie sa mi páčila Ema - ale u nás má skoro každé druhé narodené dievčatko meno Ema. Ale Sofia tiež nie je na zahodenie.

adia
30. dec 2006

No ja končím baby. Prežite posledného silvestra kedy ste smutné, kedy vám niečo chýba. Do nového roka vykročte tou správnou nohou. Prajem všetko naj do nového roka 2007

ika_ba
31. dec 2006

Ahojte,
ked ste si vymyslali mena, ja som v tychto veciach dost opatrna. Aj meno som chcela vymyslat neskor. Bola som uz 2x tehotna a vzdy sme o to dosli. Teraz na to prisli len v 10. tyzdni. Tyzden pred tym sme boli na nakupoch so svagrinou, a ona mi ukazovala vsetky veci, co sa daju nosit pocas tehotenstva. Odmietla som t s tym, ze to nechcem zakriknut a spravila som dobre, lebo o tyzden zistili, ze babo uz nezije.
Ale chcem Vam popriat pekny dnesny den a vsetko dobre do dalsieho roku. A nezabudnite, ako na novy rok, tak po cely rok.

rstanka
31. dec 2006

ika_ba- aj ja som v tomto smere dost poverciva, ale, samozrejme, ze v srdiecku mam v tajnej zasuvke mena a plany. Dokonca sme si s manzelom zalozili keramicke prasiatko(schvalne take, ktore sa neda otvarat 🙂 ) a setrime si na dovolenku. Ja vsak tajne dufam, ze tie uspory budeme musiet pouzit na kocik 🙂

marse
31. dec 2006

Ahojte snazivky! 😉 ja tiez nekupim nic popiatom mesiaci, skor je to aj tak zbytocne, ale mne by stacilo keby som vedela ze som aspon v tretom tyzdni 🙂 aj to by bol uspech.....ak by sme sa tu nahodou dnes uz nestretli tak vam prajem krasneho silvestra a stastny novy rok....posledny ako snazivky 😉

bublinkajasminka
31. dec 2006

holky kráááásny silvester a moje top meno s manželom pre dievčatko je Yasmine alebo jasmine a chlapček asi nikolas alebo alex....

acika
31. dec 2006

ahoj baby tiež som jednou z tých ktoré nevedia otehotnieť.Dostala som knižku od Marii Trebenovej bylinkárky píše sa v nej o imele bielom kvapky z neho odstranujú neplodnosť.Viem že ich je dostať v Rakúsku ale na Slovensko ich nadovážajú?dík za odpoved

bublinkajasminka
31. dec 2006

acika - skúsim zistiť od vavky - ona mi imelo odporúčala - spýtam sa jej...

vavka33
31. dec 2006

Babulky,tu mate link,objednajte si
Bubli som ta predbehla 😀

http://slnieckova.sk/tinktury-jednobylinkove/

karotky
31. dec 2006

Já nevím,s těma bilinkama bych to moc neriskovala.Aci,brali Ti vůbec krev kvůli hladině hormónů?

vavka33
31. dec 2006

bylinky ti neuskodia,ked ich uzivas ako treba a vtedy ked treba. 😀

karotky
31. dec 2006

Měla jsem známou,která nemohla otěhotnět a tak si zašla za bilinkářkou pro čaj.Pila ho půl roku,pak otěhotněla a čekala jednovaječná dvojčata.Když byla v 6.měsíci,tak jí jedno odumřelo a měla problémy donosit to jedno.Tak nevím.Víc věřím doktorům.

vavka33
31. dec 2006

no vidis,ale otehotnela,to ostatne vobec nemuselo suvisiet s bylinkami!!!!Okrem toho neviem ci dake pila,mohla len Alchemilku od 4.mesiaca,ta posilnuje maternicu aj plod a je proti potratom.

karotky
31. dec 2006

Já dala na doktory a zadařilo se.Ono,na každého bilinky účinkují jinak.

vavka33
31. dec 2006

Jasne,ze je dobre to kombinovat.Vies,ale ked uz vyskusas vsetko a nedari sa a ani doktori nepomahaju,tak sa chytas kazdej pomoci a napr.aj tych byliniek.
Viem to z vlastnej skusenosti. 😀

karotky
31. dec 2006

A co s Vámi všechno vyzkoušeli?Na IVF jste byli?

vavka33
31. dec 2006

Co je to?

karotky
31. dec 2006

Umělé oplodnění-poslední šance.Jinak před tím dělají inseminace-to snad víš,co to je,když jste všechno vyzkoušeli,jak říkáš. 😉

vavka33
31. dec 2006

Ja som nepisala o sebe,ale vseobecne.A okrem toho som bola na vsetkych vysetreniach ake su,aj na laparo ako ty.A pomohli az bylinky.Proste ja im verim ,a nie len co sa tyka otehotnenia,ale vsetkych ost.chorob a problemov.Je to asi lepsie ako a nechat trapit lekarmi,ktory castokrat vedia menej ako obycajny clovek.

karotky
31. dec 2006

No,jo.Ale pokud máš rozházené hladiny hormónů,tak Ti spíš pomůžou prášky,než bilinky.No a pokud máš srůsty nebo je chyba u manžela,tak se doktorům nevyhneš.

vavka33
31. dec 2006

Ale ja som nemala nic!!!!!Proste to len neslo.

karotky
31. dec 2006

Tak,to buď ráda.Že jste k tomu přišli jak slepí k houslím. 🙂 Hlavně,ať Vám to dobře dopadne.Pa

vavka33
31. dec 2006

Tak tak sme k tomu neprisli.Vidim,ze sme sa vobec nepochopili,nie kazdy musi mat vazny zdrav problem,ktory mu brani otehotniet.Su vsak prostriedky,ktore tomu napomozu-napr.tie bylinky,proti ktorym si taky odporca 😉
Krasny Novy rok.

certica
31. dec 2006

karot, nie prilis trefne to prirovnanie "jak slepi k houslim" 😕
Mimochodom, je uplne jedno, kto comu alebo komu veri, dolezite je, ze veri 😉

lyzenka
31. dec 2006

Ahojte, 😀

chcem sa spytat, pozeram si tu stranku slniecková......a o tych bylinkach....
neviem preco prave IMELO je na plodnost, ked tam o tom nie je ani pisane....je to skor pisane o ALCHEMILKE, a RIMBABE...., vie mi niektora na to odpovedat?, ze ktora ta bylinka je asi najlepsia na plodnost?

Dakujem.

govinda
31. dec 2006

ahojte kočky.
lyzenka, práve si ma predbehla 😀 . Tiež som sa chcela spýtať, ako je to s tou alchemilkou 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre