Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

marse
30. dec 2006

ale ked si spomeniem ze pri prvej dcerke to slo strasne lahko, a ani som to nevedela, pri nej som mala aj menstruaciu dva mesiace som nevedela ze som v tom.....a pri tom druhom prckovi sa namakam ako blazon 🙂 sex je tvrda praca teraz skoda ze nas za nu neplatia 😅

adia
30. dec 2006

TEbe je hej aspoň maš prvé bábo dúfam že je zdravé. Len si to váž. Ja makám ešte len na prvom. Máš pravdu sex je drina. Niekedy to ide len na silu len aby som bola v tom. Keby za sex platili už by som za rok a pol snazilkovania bola milionarom. Haa 😀

miriamka
30. dec 2006

Baby...musime mysliet pozitivne,lebo sa nam nikdy nezadari!Ale viem,ze je to tazke,ked kazdy mesiac ocakavame,a sme nakoniec sklamane ked mrcha dorazi ☹

adia
30. dec 2006

Viete čo ja už pozerám na kočíky, oblečenie a predstavujem si.... No pekné snívanie. Ale škoda že len snívanie.

marse
30. dec 2006

ano je zdrava dakujem, priznam sa ze niekedy sa milujem s muzom len koli tej jednej malej spermii, len ma hneva ze ked to nevyjde on si z toho velku hlavu nerobi len povie ze na buduce to vyjde, ale mna to ubija, ale nedam to zoseba von, len to svoje sklamanie nosim v sebe 😔

adia
30. dec 2006

Vieš čo oni sú už taký marse. Vieš keď som potratila manžel si raz poplakal. A ja revem aspoň raz za mesiac - minimálne . Stále rozmýšľam aké by to mohlo byť super niekedy vo februári by som to mala. No škoda. Oni - chlapy to tak nedávajú na javo.

miriamka
30. dec 2006

Chlapy su proste z marsu 😉 Viete,ja to tiez vsetko prezivam ze chceme miminko a nedari sa nam,snivam...a manzel povie,ze to preto sa nedari,lebo som tym posadnuta a mozno ma aj pravdu

marse
30. dec 2006

miriamka-nepocuvaj ho, nema pravdu, tvoja tuzba vobec nie je zla, to by sme potom nemohli tuzit ziadne z nas

adia
30. dec 2006

Viete čo? Asi sa nejak musíme zamestnať - myslím nejakou prácou na doma. Keby sme nemali čas nemysleli by sme tak na to intenzívne možno vôbec a bác ho. bolo by to tam.

miriamka
30. dec 2006

Marse...ja viem,ja si poviem,ze ja snivam a tuzim po miminku tak,ako on tuzi aby sme uz mali dostavane 🙂 Proste je to to iste.Len niekedy som z toho riadne smutna,ked pride na konci mesiaca mrcha a je dalsi mesiac pred nami ☹

marse
30. dec 2006

mali by sme nejako mozno zmenit polohu pri milovani 🙂 mozno taku co nam zlomi nohu 🙂 alebo mozeme skusit, sviecky, sexy pradlo , vino atd, mozno sa manzelom splasia spermosky a budu utekat ako o zavod a praaaask je to tam 😀 😀 😀

miriamka
30. dec 2006

Marse...mozno mas pravdu 🙂 Asi treba zmenit taktiku 🙂 Ale vidim,ze vy uz jedno miminko mate,co?Mam tiez znamu,co ma jedno dieta a o druhe sa snazia uz vyse 2 rokov a stale nic...Je to hrozne,ti co deti chcu ich nemozu mat,a ti co nechcu ich maju ani nevedia ako 😠

adia
30. dec 2006

Viete čo? Ja som už vyskúšala aj dovolenku pri mori a nič. Niektorí ľudia hovoria že zmena prostredia je super na otehotnenie. No ja som to vyskúšala. Nič moc. Ale to sexy prádlo atď nie je špatný nápad marse.

miriamka
30. dec 2006

Adia...ja som vysadila HAK a hned sme isli na 2 tyzdne na dovcu k moru,myslela som ze pridem tehu,ale kde.Nic ☹

marse
30. dec 2006

baby citala som vcera ze v anglicku otehotnela jedna 67 rocna britka je v tom, ako je to mozne ved ja som mladsia skoro o pol storocia a nic, kde sa to zasekava???

adia
30. dec 2006

Hak sú krámy? Asi nie som v obraze. Viete čo, počula som že nasadenie antikoncepcie aspoň na mesiac pomáha. prvý mesiac berieš tabletky. Druhý už skúšaš. Čo poviete na to?

miriamka
30. dec 2006

HAK je hormonalna antikoncepcia 🙂 Preto som bola v tom,ze ich vysadim a ostanem tehulka,ale nic

marse
30. dec 2006

my sme s muzom boli asi pred dvoma mesiacmi na predlzenom pobyte v kupeloch a tak som si myslela ze tam to pojde, ved budemem oddychovat uzivat si jejden druheho a domov som isla so skvekm pocitom, a? o tyzdem mrcha!!!!!!! tak som nadavala 🤐 😠

adia
30. dec 2006

Čo tak si kúpiť ženský čaj? Myslím že čaj - medovka a materina dúška. Vieš čo? skúšam piť materinu dúšku ale aj sa v nej kúpem. Že vraj to pomáha.

marse
30. dec 2006

ja pijem zensky caj-salvia, ale ako vidite stale som len snazivka co sa blaznivo snazi

miriamka
30. dec 2006

No ja uzivam kyselinu listovu,zinok aj selen,selenom dopujem a mojho milacika 🙂 takze sa snazime zit zravo ako to len ide.Uvidim,asi skusime aj nejake cajiky

adia
30. dec 2006

Čo ešte skúšate? Vyskúšam. Dajte rady...

miriamka
30. dec 2006

Okrem vitaminov druhy mesiac meriam bazalnu teplotu a sledujem hlien,takze uvidime,ci to tento mesiac k niecomu bude 😉

marse
30. dec 2006

tak rozmyslam ci mam ist prepadnut muza v posteli alebo sa radsej vyvarujem sklamania

adia
30. dec 2006

Vieš čo marse? Choď ho nečakane prekvapiť. Peknými pohladeniami.

Miriamka s čím si meráš bazálnu teplotu poraď a ako sleduješ hlien?

marse
30. dec 2006

ako je to s tym hlienom, priznam sa ze tomu moc nerozumiem

miriamka
30. dec 2006

Bazalku si meram klasika teplomerom,vzdy rano.Uz som si na to zvykla,ze nez idem s postele si ju meriam.No a hlien?Ten sledujem len tento mesiac,cakam kym je ako "sopel" a vtewdy je vraj najlepsia sanca na otehotnenie!

adia
30. dec 2006

Viete čo ja nemôžem prepadnúť manžela. Som sama doma, má nočnú. No smola, ale aspoň sa dozviem od vás niečo nové.

miriamka
30. dec 2006

Adia...tak s nami aspon pokecas,a ked pride muzik rano,prepadne on Teba 🙂

adia
30. dec 2006

Myslím si že tomu nerozumiem. Normálnym teplomerom do intímneho miesta? Koľko musí byť teplota? Sopel na otehotnenie? novinka pre mňa. To musím byť chorá. Už si pripadám ako "neznalec"

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre