Problém otehotnieť

pifpaf8061
28. dec 2006

Ahojte... predpokladám, že na týchto stránkach sa už o probléme otehotnieť popísalo dosť, prinajmenšom by z toho mohla byť už aj nejedna literatúra... Týmto by som aj Ja rada prispela, prípadne by som rada bola v kontakte s niekym, kto má takýto kvázi problém... vymenila zopár informácií, skúseností atď... Keďže je práve čas sviatočný, predpokladám, že veľa z Vás si v týchto dňoch sadá , tak ako aj Ja k PC, aby ste sa dozvedeli niečo nové... aby ten budúci rok bol pre nás už určite ten plodný a radostný...
Na úvod by som asi napísala, že o bábätko sa snažíme už asi štyri roky... preskákali, teda obaja už toho dosť... a dodnes ani náznak tehotenstva... Takže ďakujem všetkým, ktorý na moje písmenká zareagujú... verím, že ďalšie rozvíjani a prehĺbovanie informácii bude prospešné pre obe strany...
Veľa šťastia v NOVOM ROKU

pifpaf

vavka33
31. dec 2006

No vidis,co vsetko sa dozvies? 😀

govinda
31. dec 2006

vavka, ja si určite nemyslím, že si šiši. Veď nie raz aj lekár povie, že odporúča pitie toho a toho čajíku, že to môže pomôcť. Bylinky určite nie sú na škodu 😉

vavka33
31. dec 2006

Dakujem.

wighy
31. dec 2006

vavka len jedno neviem kedy sa ma alchemilka prestat pit lebo som pocula ze v tehu by sa nemala, tak ako to vlastne je????

vavka33
31. dec 2006

Ano nesmies ju pit pocas tehu,az od 4mesiaca.Radsej vzdy prestan vtedy ked mas dostat menzes aj tak treba v piti mat vzdy aspon tyzdnovu pauzu.

govinda
31. dec 2006

takže všetky tie čajíky treba piť len do ovu, približne, však? Teda ak to dobre chápem 😉

vavka33
31. dec 2006

Asi tak dako.

govinda
31. dec 2006

a ako môže taký čajík v tehu ubllížiť? 😕

wighy
31. dec 2006

vavka takze teoreticky teraz ked mam 2 dni po ovu by somuz cajik pit nemala??? a ja som si ho praaave urobila.

govinda
31. dec 2006

no ale keď ja ani neviem, či ovu mám alebo nie, lebo mám po HAK dosť rozhádzaný cyklus. Teraz som MS dostala 42 dc, ale kedy by mohla byť ovu, ani netuším 😕 😠

vavka33
31. dec 2006

Ale mozes ho pit,ved k zahniezdeniu dojde aj tak neskor a okrem toho zo zaciatku je ten zarodok vyzivovany z toho zltkoveho vaku,takze nie je prepojeny s tvojou krvou.Ja osobne som ho prestala pit vtedy,ked mi 1.den meskala menstruacia.

wighy
31. dec 2006

tak to mas govi tazke a nemerias si BT?

lyzenka
31. dec 2006

baby, a citam na tej stranke slnieckova....ze tam predavaju aj elixiry.....co je lepsie...tinktury alebo elixiry....? teraz neviem, co mam kupit... 😕 😵

vavka33
31. dec 2006

Neviem ako ublizi,ale vseobecne plati,ze prve mesiace sa vsetko vyvija,tak by sa nemal matkyn organizmus nicim zatazovat. 😉
Potom ho pit mozes,ja som zacala od 20tt a prestala asi tak v 32tt.Teraz pijem zas malinove listy.Takze ja som taky cajikovy zavislak. 😉

certica
31. dec 2006

vavka, keby len cajikovy 😀

vavka33
31. dec 2006

Aaaaale,oni to tu nevedia,tiez musis vsetko nabonzovat 😉

certica
31. dec 2006

ved som nic nepovedala 😉

govinda
31. dec 2006

wighy, nie BT si nemeriam. Ja som vysadila HAK pred mesiacom a pol a našťatie mrcha dorazila sama od seba, bez vyvolávačky na 42dc. Pred rokom a pol som hak vysadila skoro na rok, ale bez vyvolávačky mi mrcha vôbec nedorazila, takže teraz sa teším aspoň z toho, že prišla sama. Zatiaľ sa nemienim nejako veľmi sledovať, ani BT a tak podobne. Ak by sa nám do februára nepošťastilo, tak mám prísť na hormonálny profil, keďže s týmto som mala vždy problém a uvidí sa čo a ako 😉 . Preto si chcem pomôcť nejakým tým čajíkom 😉

loss
31. dec 2006

GOVINDA TAK VELA STASTIA NECH MRCHA V NOVOM ROKU NEDORAZI 🙂

rstanka
1. jan 2007

kocky, my sa dopujeme cajikmi a vitaminkami... treba nadopovat aj nasich manzelikov 🙂 ja som tomu svojmu kupila vitamin E a koenzym Q10 (stal asi 400 Sk a je tam napisane, ze podporuje muzsku fertilitu). Ak mate este nejake typy , co treba davat nasim milacikom, dajte vediet. Dik

zizalkakate
1. jan 2007

rstanka
ja jsem jeste tomu svemu koupila carnityngin (no nevim kde jaky y i(🙂 a jeste se doporuceje meca, ale to jsem nesehnala

adus22
1. jan 2007

ja som minuly cyklus tiez zacala pit alchemilku, a je fakt, ze po styroch nepravidelnych cykloch, som teraz dostala menstruaciu presne na den, zeby to bolo tym cajom? 🙂

govinda
1. jan 2007

loss a všetky kočky, prajem vám šťastný nový rok a fazuľku brušku, nech najbližší nový rok oslavujeme už s miminkami 😵

loss
1. jan 2007

govina dakujem si zlata tak teda nech buduci rok uz oslavujeme s miminkami

sandrika
2. jan 2007

Ahoj bublinka tak už som konečne tu, dnes do 14,00 h
tak ako si silvestrovala a čo tá mrcha,kedy by mala doraziť? - dúfam že za rok 😀

bublinkajasminka
2. jan 2007

sandrika - mrcha došla presne na deň.....☹(((( a tak teda uvidíme o mesiac.....bola som smutná ale však netreba nato tak negatívne myslieť.....ty už pracuješ??? my s mangelom máme do pondelka ešte voľno len zajtra pôjdem do práce poobede porobiť faktúrky a drahý mi pomôže....a dnes ideme do BA kuk do neakých obchoíkov a potom k známym čo tam blízko bývajú

govinda
2. jan 2007

ahojte kočky 🙂
bublinka, skutočne na to netreba negatívne myslieť. Mne konečne mrcha skončila, tak sa vrhnem do ďalšieho snažilkovania 😉

sandrika
2. jan 2007

To ma síce mrzí, ale aspoň máš pravidelný cyklus a 12 mesiacov času na snažilkovanie, som si istá, že všetky čo sme tu budeme rok 2008 vítať s miminkom v brušku. 🙂
Ahoj govi neboj aj na teba sa usmeje šťastíčko, ja si na mrchu musím počkať ešte dosť dlho, podľa posledného 38 dňového cykluby som mala dostať až 26.1.2007 tak uvidíme , ale už dva dni ma bolí podbruško tak malá nádej je tu, snažilkovali sme octivo, aj keĎ neviem či prebehla ovu, ale podľa antearu som mala plodné dni, no veď sa uvidí.

bublinkajasminka
2. jan 2007

govi - podobne ako ty - práve mi mrcha končí tak hor sa na snažilkovanie....
sandrika - ani nevieš ako ti to malinké prajem.....napíííííš ak by si cítila alebo vedela že je tam.....veľmi držím palčeky......

govinda
2. jan 2007

sandri, tak nech ti mrcha teraz tak skoro nepríde, nech sa ti uhniezdi fazuľka v brušku 😉

bublinka, tak to potom budeme mrchu očakávať približne v rovnakom čase. No možno ani nie, pretože mi mrcha došla 42 DC, zrejme sa cyklus po HAK zbláznil 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre