Problémy s otehotnením u partnera.Čo nakoniec pomohlo?

nenka
18. nov 2008

Ahojte chcem sa spýtať hlavne tých u ktorých bol problém na strane manžela - čo mu nakoniec pomohlo a podarilo sa im otehotnieť...ďakujem

krupan
18. nov 2008

Ahojky manzelovi mojej kamosky pomohol Profertil. Su to take vitaminikove tabletky celkom dost drahe. Myslim 3700 skk za balenie. Zvysuju kvalitu spermii. Teraz ich uziva aj moj manzel no zatial sa nam nepodarilo.:o(. Ked dojde Profertil dobre su i vitaminove tabletky Centrum. Samozrejme okrem toho ziadne cigarety a vela sportu.Vela stastia.

nenka
autor
18. nov 2008

ďakujem...aj my sme skúšali ten Profertil ale zatiaľ bezvýsledne...no uvidíme ako bude ďalej

stansun
18. nov 2008

nenka Profertil nie vzdy zaberie tak by mal 😖 niekedy pomozu aj normlane obycajne vitaminy ako su zinok a selen. No a niekedy je to iba o psychyke 😒 My teraz tiez skusame jednu dietku tak uvidime ako to skonci 😅

nenka
autor
18. nov 2008

ahoj stansun 🙂 a môžem sa spýtať aká to je dietka?

stansun
18. nov 2008

nenka je to specialna dieta ktora je v podstate urobena pre problem ktory mame my dvaja s priatelom. Mozno vam by zrovna tato dieta nepomohla. Ja som bola u liecitelky ktora mi to navrhla. 😉

susik77
18. nov 2008

aj u nas zinok a selen...sice manzel nebol na spermio, ale ja som mala vys. ok

nenka
autor
18. nov 2008

aha no aj mi sa chystáme ešte k liečiteľke tak som zvedavá čo nám poradí 🙂

dicinka1
18. nov 2008

nenka..nam sa zpepsil spg po vitaminoch..ale aj tak som neotehotnela..tak sme boli na ivf..az druhykrat sa to podarilo...

dicinka1
18. nov 2008

cem m-pre muzov,permen,a z netu som objednala tablety koren maca sa to vola...mozno aj toi pomohlo..z 9 milionov na 15 milionov..a posledny spg bol az 18 milionov spermii..a z 30% pohyblivych na viac ako 50% pohyblivych.. 😵 😵 😵 😵 tak sme vyskusali umele...je zbytocne cakat a premrhat roky,ked sme mlady..a vtedy mame najvacsiu sancu.. 😵 😵 😵 😵 😵

krupan
19. nov 2008

Ahojte baby a ako to ti vasi muzi znasaju?? Nemaju problem podstupit vsetky tie spg vysetrenia? Ja som v tom len novacik, chystame sa s manzelom az teraz v decembri po 1,5 rocnom snazeni po prvy krat k lekarovi. Mam z toho trosku obavu aby tonebolo este viac stresujuce nez ta nasa snaha o babatko.

nenka
autor
21. nov 2008

ahoj krupan, no môj to znáša celkom dobre bol ochotný podstúpiť vyšetrenia, dokonca bez "frflania" spolupracoval s lekármi a ochotne papkal čo som mu naordinovala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre