• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recept na úspešnú plodnosť, otehotnenie a pôrod

21. apríla 2017 
prisla si o babatko? :frowning2:
25. jan 2011 o 15:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jan 2011 o 15:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva13 vivi nam aj profertil zabral. mm mal zly spermiogram vo Ferticente ho poslali domov s tym ze iba umele a ze je to konstaty stav, skusali sme vsetko, nakoniec aj neuspesne IVF a poto zasiel k andrologovi a ten mu nasadil v lete iecbu a v oktobri boli //
11. feb 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadika1114 No nam sa nedarilo babo vyse roka a to bolo slz a vysetreni a stresov a ked sa na to poriem teraz, tak tlacenia na pilu. A potom? dovolenka pohoda sex ked sme mali chut a //
Baby niekeddy je dobre nechat to na prirodu
11. feb 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 ved to ano :slight_smile:
11. feb 2011 o 17:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 moj využíval 3 balenia na odporúčanie urologa-nepomohlo :unamused: :unamused: :unamused:
12. feb 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva13 vivi my sme profertil uzivali s liekmi, ako podporu nie ako liek
13. feb 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky co pomáhá na zánět prostaty a semenných váčků? Co koupit? :unamused:
15. feb 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, neviem zohnat ten Permen, neporadite niektora, na nete je vsade vypredany :frowning2: Ak by ho niektora nasla v lekarni, nekupite mi, poslem korunky na ucet, dakujem !!!!
17. feb 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčata, myslím že najviac pomože pohyb, zdravy životný štýl a týka sa oboch. Žiadne posadávanie pred obrazovkami, dobry vzťah s partnerom a pozitívne myslenie.
18. feb 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, který nemůžete otěhotnět!Mám skvělý recept jak na miminko, tedy u mě se zaručil. Rok a půl jsme zkoušeli mimíska a pak jsem někde na netu našla recept od jedné holčiny jak na miminko. Vyzkoušeli jsme to a hned ten měsíc už tam byli // :slight_smile: . :slight_smile: Je to ale velice osobní věc, tak když to budete chtít vědět,tak vám napíšu soukromou zprávu.Nebo to tu napíšu,ale snad mě zato nevymažou :grinning: .A možná jste o tom některá slyšela...prstíková metoda :wink:
19. feb 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucian26 Tak to je docela hodně známá "metoda", která funguje jen u konkrétních "potíží", a to když má partner línější spermie :wink:
19. feb 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dlabinecka aha :slight_smile: ,tak jsem asi nezkušená...jen mi to doktorka vysvětlovala tak, že to není kvůli línějším spermiím ale kvůli tomu, že čípek je přilepený na jednu ze stran a ty spermie se k vajíčku nemůžou dostat, tak se to musí rozhejbat. Nám to tak pomohlo :slight_smile: .
19. feb 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucian26 :grinning: Proč nezkušená? Já jen, že to není nijak extra nová metoda, ale je to dost známé. A pokud je vše tak, jak má, tak je uplně zbytečná, ale rozhodně věřím, že někomu to může pomoct, a to že vám to pomohlo je super!!! Moc gratuluju :wink:
19. feb 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dlabinecka

@lucian26 ahojte, ak sa môžem opýtať, upresníte mi túto metódu?
19. feb 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzika251 No, neznám to nijak do podrobna, ale jde v podstatě o to, že po sexíku spermiím pomůžeš v pochvě prstíkama posunout rychleji dál a hloub....
19. feb 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som sem nakukla a potom hladala o tej metode a nasla som toto:
niečo som Vám z netu skopčila, dúfam, že sa autorka nenahnevá:
Veľmi pekný príbeh. kde podrobne vysvetluje, ako ísť na to:

Hltala jsem články a diskuze, kde radili lékaři i úspěšně těhotné co s tím, ale nedařilo se... Po každém milování jsem dávala nohy nahoru a podkládala zadeček, dělala stojky a hrbila na čtyřech hřbet jako kočka, aby se spermie nemusely moc namáhat a měly to jednodušší. Zkoušela jsem všechno možné a po 2 letech se to opravdu povedlo. Zjistila jsem, že jsem těhotná.

Shodou okolností to bylo v měsíci, kdy jsem použila pro někoho možná zvláštní metodu jak pomoci spermii k vajíčku:

Po styku jsem si podložila zadeček a (teď se červenám) prstíkama pomohla semenu, aby se dostalo až k děložnímu čípku (ten ucítíte jako takovou bouličku na koci pochvy). Vysvětliluji si to tím, že čípek je nalepený na stěnu pochvy a tím dírka do dělohy a dál k vaječníku ucpaná poševní stěnou. Tím, že prstama odtlačím poševní stěnu od čípku (vchodu do dělohy) a namočím čípek do "loužičky" se spermiemi, pomohu jim proniknout do dělohy a dál ...

Možná to někomu přijde divné a nepřirozené, může pomoci partner nebo odejděte do ložnice a tam se snažte samy. Stojí to ale za to, bývala bych pro dítě snědla i žížalu a tohle je proti tomu nic ))

Proč to píšu a nenechám si to pro sebe? Moje kamarádka se snažila otěhotnět 11 měsíců a po sdělení mé "finty" už menstruaci nedostala a teď má o 2 měsíce mladší holčičku a úplně mě přesvědčilo, že pár, který čekal na těhotenství 3 roky se také dočkal. Na silvestra jsem jim vyložila moji metodu (s tím, že nevím, jestli to není náhoda) a teď mi volali, že jsou ve 3 měsíci.

Je opradu těžké o tom mluvit a dalo mi to moc práce nastydět se a popsat to jak kamarádkám, tak vám, ale stojí to za to, aspoň doufám.

DRŽÍM PALEČKY!!!!!
19. feb 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zaujalo ma to a urcite to skusime :slight_smile: uz skusame tolko veci, tak toto bude malina :grinning:
19. feb 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne dobre!!!!dufam ze pomoze vyskusame!!!!
19. feb 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala
@yasminne aká novinka?! tiež skúsim :grinning:( ved prst mám dosť dlhý ) :grinning: a ked môže pomôcť?!
19. feb 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diorka ahoj,Permen už nenájdeš,lebo asi pred vyše rokom ho postupne prestali vyrábať. :unamused:
19. feb 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 uz som pisala do walmarku, tak mi odpisala, ze ho prestali dovazat, ze bol maly zaujem, no skoda :unamused: myslis, ze ho prestali len k nam dovazat, ci aj uplne vyrabat? napr. ze ci sa v cechach alebo v polsku neda zohnat, nezistovala si?
19. feb 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diorka ja som sa pýtala na jednej výstave a aj dílerky tejto firmy a bolo mi povedané,že sa prestal aj vyrábať.to vidíš aj na českých internetových predajniach a lekárnach,že všade je už písané,že vypredané.
20. feb 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, som tu nová, potreboala by som poradiť. Mám hrozne dlhé cykly raz je to 37 dní, potom 49 dním, vôbec neviem kedy mám ovulku a či vôbec ju mám :frowning2: . Podla hlienu a bolesti vo vaječníkoch mi vychádza že by mala byť ovulácia na 14-15 DC, ale je možné že mám potom luteálnu fázu takú dlhú??
31. mar 2011 o 13:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gesipa ahoj, skus si to nechat na gynde odsledovat, folikulometriou... presne budes vidiet ako sa vajicko vyvija a ci vobec... ak mas dlhu lutealnu fazu, mozno je problem so zltym telieskom... nechaj si urobit horm. profil, to ta posunie dalej...
31. mar 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusiacik to s tym psom myslis vazne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheepik ahoj!mimusiacik ti neodpíše pred rokom zomrela :frowning2: :cry:
19. máj 2011 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok