Recept na úspešnú plodnosť, otehotnenie a pôrod

mimusiacik
25. júl 2008

🙂 Mozno by viacerym pomohol suhrn cennych informacii o tom ako zlepsit svoje sexualne zdravie a co podla Vas zabralo a sposobilo,ze ste nakoniec donosili a porodili dietatko...
Co podla Vas snad najviac zabralo z mnozstva toho co ste vyskusali?Comu pripisujete najvacsiu vahu Vasho uspechu?
Alternativne metody,bylinky,caje,masaze,kury,liecitelia,brusne tance,akupunktura,liecenia - kde a ake procedury,ake lieky na podporu coho,ake vysetrenia ste podsupili...?
Dakujem.

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dubka79
17. feb 2015

Ahoj,u mna po troch rokoch snazenia a neuspesnych IVF pravdepodobne pomohol:
1.Fertility Coaching s Marcelkou Korcekovou,
clovek nahlas hovori o svojich problemoch,robi cvicenia,cim si vela veci v hlave usporiada a dopatra sa k vnutornym blokom...ODPORUCUJEM!!!! Psychika je velmi dolezita...
2.DHEA-na lepsie vajicka a uhniezdenie
3.Nestracat nadej

lina129
17. feb 2015

@nuttelka ahoj, vidim, ze sa ti nakoniec podarilo otehotniet... ked si tu pisala prispevky v decembri, tak zneli tak zufalo 😒 mozem sa opytat, co ti pomohlo? zacala si brat ten Fertility Blend? nerobil ti problemy? inak, ja mam podobne reakcie na inofolic aj na alchemilku ako si pisala ty...

nuttelka
17. feb 2015

@lina129 ahoj nakoniec som dostala od kamošky Femi kvapky od Valoviča, jej kolegyňa po nich otehotnela a nemohla ich brať ďalej a tak sa dostali ku mne...pila som aj kotvičník a brala aj tieto kvapky, takže niečo z toho určite zabralo, žiadna alchemilka ani žiaden inofolic...ani Fertility Blend

nuttelka
17. feb 2015

@lina129 e ešte som podľa YouTube cvičila jógové cvičenia na otehotnenie, neviem či aj to nemalo nejaký vplyv na moje tehotenstvo

enatn
9. mar 2015

Ahojte necitala som vsetky prispevky, ale ja som pila raz denne FEMIGARD...a myslim ze to bolo hlavnzm spustacom odporuca sa to pit tri mesiace mne stacili len necele dva 🙂 a teraz som v 7. mesiaci....takze drzim palce a hlevne je to celkom prirodne🙂

butterfly333
12. mar 2015

@nuttelka ahoj ten kotvičník sa pije ako od 1DC do ovu? Kupila som si čaj len neviem od kedy do kedy.

nuttelka
12. mar 2015

@butterfly333 ja som pila do ovulky, tak ako sa pije alchemilka, su to predsa len bylinky

butterfly333
12. mar 2015

@nuttelka aha dakujem. Mám aj alchemilku aj kotvičnik no neviem ako to pit teda da sa v jeden den napr rano alch a poobede kotvičnik? Tebe pomohol k otehu?

nuttelka
13. mar 2015

@butterfly333 ja som pila ten kotvicnik hlavne pre hormonalnu nerovnovahu,lebo na mna mala alchemilka uplne iny ucinok,mala som po nej velmi silny menzes, tak som si zvolila ako nahradu prave kotvicnik,pomohol mi aj s ovulkou. Ale skor si myslim, ze k otehotneniu mi pomohli hlave kvapky od Valovica Femi a cvicenia podla you tube na otehotnenie

butterfly333
13. mar 2015

@nuttelka prave som si o tych kvapkach čitala nie su ani drahe. Daju sa aj v lekarni kupit či len cez net? A brala si aj niečo ine? My sa snažime od oktobra no zatial nic len jedno biochem tehu. Beriem od oktobra kys listovu a treti cyklus kvapky gynex.

nuttelka
13. mar 2015

@butterfly333 skusala som minuly rok inofolic, nosifol a mala som len traviace problemy a kila navyse,uz som to chcela tak nechat a od kamosky som dostala Femi kvapky, jej kolegyna vdaka nim otehotnela a bolo je ich luto vyhodit tak ich dala kamoske a ta ich dosikovala mne.Maju ich aj v lekarnach, ale nie vo vsetkych,treba ich par obehat, ale mozno budes mat stastie hned v prvej 🙂. Ja som ich posunula sestranke a ona je tiez teraz tehotna vdaka nim,nic ine okre kys. Listovej nebrala

butterfly333
13. mar 2015

@nuttelka no počkam na ms a kupim si ich aj ja a ako sa beru pred ovu či od kedy do kedy? Ešte by som chcela na niečo na správne uhniezdenie.

vlcimaky
15. mar 2015

Ahoj všichni,
nemáte zkušenosti, jestli se může kombinovat mateří kašička a pyl perga s IVF stimulací- Gonal? 😖
Zrovna to teď užívám, na 2.pokus, ale asi taky poslední. Je to totiž naposled na pojišťovnu ☹
Děkuji za rady a odpovědi

nutrimas
21. mar 2015

Pre uspesne otehotnenie je velmi napomocny z prirodnych zdrojov aj pupalkovy olej, pomaha harmonizovat hladinu hormonov. Odporuca sa uuivat dlhodobo, 1Kl rano a vecer: https://www.modrykonik.sk/shops/vyzivove-doplnk... alebo https://www.modrykonik.sk/shops/ine/lgnw/pupalk....
Viac znama, no nemenej ucinna je tiez MACA: https://www.modrykonik.sk/shops/vyzivove-doplnk...

zuzka56
27. apr 2015

ahojte kočky,
určite mi budete vedieť poradiť čo nasadiť na ovu, mam pcos a caste anovulaky. Dlhsie som uzivala inofolic, teraz beriem femi kvapky a macu. Naposledy som mala zvyseny testosteron a znizeny progesteron, uvazujem aj na vitexom a chcela by som aj caj na podporu ovu. dakujem za kazdu radu.
cyklus mam 30-31 dnovy.

butterfly333
27. apr 2015

@zuzka56 ked čaj tak si kup v lekarni čaj z kotvičníka aj ja ho beriem.A tiež na podporu ovu su tie femi kvapky. A máš spraveny HP? Ja som boka pred tyždňom a všetko v poriadku.

zuzka56
27. apr 2015

@butterfly333
HP sa robi 2 -3 DC ? ten mam spraveny minuly rok a chystam sa do car do krv na aktualny HP.

lina129
27. apr 2015

baby, ja beriem kvapky od Valovica... neviete, ci sa mozu brat cely cyklus, kedze obsahuju rozne bylinky? alebo len do ovulky a potom pauza? tak ako alchemilka, ktora sa ma pit len do ovulky... diky

butterfly333
27. apr 2015

@lina129 ja ich beriem a volala som s valovičom a maju sa brat v kuse aj cez ovu ja ich tak beriem už 6tyžden a v pohode nič nebloknu takže sa beru cely cyklus .

lina129
27. apr 2015

@butterfly333 dakujem 🙂 ja sice nemam tie femi, ale imun kvapky - na slezinu, ale to bude asi podobne 🙂

butterfly333
27. apr 2015

@lina129 nie femi su uplne ine su na funkciu vaječníkov na maternicu proti vytokom zápalom mykóze na cyklus ovu atd.

meaningful
27. apr 2015

@lina129 ahoj , ja som ich brala len do ovulky potom pauza.

lina129
27. apr 2015

@meaningful dakujem 🙂 myslela som si, ze len do ovulky... Vidim, ze si tehu 🙂 myslis, ze aj kvapky pomohli? Ako dlho si ich brala? Vdaka

meaningful
27. apr 2015

@lina129 ja som ich brala ten cyklus co som potom otehotnela, do ovulky, potom som bola u dokiho, povedal ze tam je pekne vajko a dal mi duphaston pre istotu, a uz som ho nevysadila 🙂 tak ale treba k tomu asi stastie, ja som uz tomu neverila, lebo sme sa snazili velmi dlho, aj dve ivfka som mala a nist, tak toto prislo ked sme sa uz chystali na tretie ivf do brna. Kvapky na podporu vajecnikov som brala ako vitaminy, vzdy bolo pekne vajko.

zuzka56
28. apr 2015

Kočky ahojte,
volala som kvoli vysledkom SPG a dozvedela som, ze sa nam zhorsila patologia na 97%, norma je 96% ale aj tak, objem a pohyblivost su v norme. Neviete poradiť čo by pomohlo patologiu znizit ? mm fajci a toho sa nemieni vzdat... dakujem

lina129
28. apr 2015

@zuzka56 ahoj, tak presne tento isty vysledok ma aj moj manzel... je to uz teratozoospermia ☹ moj muz ma sice vela spermii, aj su pohyblive, len ta patologia je 97 - 98% co je uz hranicna teratozoospermia...
Ked zistis, co je na to dobre, tak mi daj vediet... ja som to zatial nezistila, pretoze vacsinou vsetko - ako zinok, selen, kotvicnik... su skor na objem a pohyblivost, ale to ma moj muz v poriadku - az moc... len ta patologia... na nete som nasla clanky, kde odporucaju koenzym Q10 alebo Wobenzym, ale neviem...

zuzka56
28. apr 2015

@lina129
este ma zvysene leukocity na 5 mil ale to mal tak isto aj v roku 2013, trpi chronickym zapalom creva ☹
na patologiu nic nie je .... vsetky vitaminy su len na objem a pohyblivost. Mozno treba skusit Folandrol ten mi odporucili v centre ale ci to neni iba zrut penazi ...

lina129
28. apr 2015

@zuzka56 presne ako pises ☹ Folandrol moj muz neskusal, ale co som citala rady, tak selen, zinok, kys. listova... su len na objem a pohyblivost - tu ma moj muz na rozdavanie... len co z toho, ked ma len 97% patologickych... skusila som mu teraz nasadit ten koenzym Q10... uvidime... mne zasa odporucali Profertil, vraj ten obsahuje aj Q10

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre